• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TEKKEKÖY'LÜ GENÇLER REFERANDUM İÇİN EVET KONFERANSI YAPTI

Samsun'un Tekkeköy ilçesinin gençleri referandum için "Evet" konferansı yaptılar. Tekkeköy ilçesindeki gençler referandum sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım 'ın yanında olduklarını göstermek için " EVET" konferansı yaptılar.

13 Nisan 2017 Perşembe 11:02
Tekkeköy'lü gençler referandum için Evet konferansı yaptı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinin gençleri referandum için "Evet" konferansı yaptılar. Tekkeköy ilçesindeki gençler referandum sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım 'ın yanında olduklarını göstermek için " EVET" konferansı yaptılar.

 


Konferansı tertip eden gençler arasında sunumu gerçekleştiren Serhat Erail grup adına söz alarak;

Bizler her daim toplum içinde doğru olan ve hak olan neyse onu savunmak için bir araya geldik. Ülkemiz zorlu bir dönemden geçmektedir. Bizler ülkemizin bu zorlu sürecinde yeni ve güçlü Türkiye yolunda bir ufak taş dahi koyabiliyorsak ne mutlu bize. Buradaki genç kardeşlerimizi hazırladığımız sunumu izlettik. Kafalarında ki soru işaretlerini gidermeye çalıştık. Bizler doğrunun yanında olursak

 

Allah ta bize yardım eder. Biz her daim hakkı savunanın peşinde olacağız. Bu yüzden bu gençlik her daim hakkı savunan ve İslamiyetin son kalesi olan Türkiyenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanı Binali Yıldırım ' ın yanında olacaktır. Zorlu referandum sürecinde bizlerde devlet büyüklerimizin yanında durarak Güçlü Türkiye için, Millet iradesinin tecelli etmesi için, vesayetin kaldırılması için evet diyeceğiz. Bu zamana kadar bizleri uyuttular. Artık uyuyan devi uyandıran, İslamın aleminin umudu, Milletine sevdalı liderimiz var. Bundan sonra inşallah 16 Nisan da evet çıkarak güçleneceğiz. Biz güçlendikçe dünyaya adalet ile huzur götüreceğiz. Herkesin özlem duyduğu ortam için şimdi kararımız evet diyeceğiz. Böyle gençler oldukça ülkemiz her zorluğun altından kalkacaktır. "dedi

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da gezilip görülmesi gereken yerler

Samsun'da gezilip görülmesi gereken yerler Samsun'da gezilip görülmesi gereken yerler. Karadeniz'in incisi Samsun tarihiye güzellikleriyle bir başka güzel. Samsun'da kimsenin bilmediği ve gezilip görülmesi gereken yerler? Samsun tarihi ve tarihi yerleri. Samsun hakkında bilmek istediğiniz her şey haberimizde...

Kemal Zeybek Havza ve Ladik'te referandum çalışması yaptı

Kemal Zeybek Havza ve Ladik'te referandum çalışması yaptı Kemal Zeybek Havza ve Ladik'te referandum çalışması yaptı. CHP Samsun milletvekili Kemal Zeybek Havza Ticaret ve Sanayi odasının, Havza Belediyesi Kültür merkezinde “Fırsat verirsen Kadın Başarır” projesinin açılış toplantısına katılarak bir konuşma yaptı.

Çiğdem Karaaslan Havza'da muhtarlarla bir araya geldi

Çiğdem Karaaslan Havza'da muhtarlarla bir araya geldi Çiğdem Karaaslan Havza'da muhtarlarla bir araya geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Havza’da 16 Nisan Halk oylaması çalışmalarına katıldı.

Atakum Belediye Başkanı Taşçı: Biz çocukları yaşatmaya çalışırken onlar öldürüyorlar

Atakum Belediye Başkanı Taşçı: Biz çocukları yaşatmaya çalışırken onlar öldürüyorlar Atakum Belediye Başkanı Taşçı: Biz çocukları yaşatmaya çalışırken onlar öldürüyorlar. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Türk milletinin hasta çocukları iyileştirmek için çalıştığını, Suriye’deki rejimin ise sağlıklı çocukları kimyasal bombalar ile öldürdüğünü söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET