• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş seçim sonucuna itiraz eden CHP'yi eleştirdi

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP'nin 16 Nisan referandum seçiminde sandıktan çıkan sonucu kabul etmediğini belirterek, "Ne zaman milletin kararına saygı duyarlarsa o zaman iktidar olurlar" dedi.

Samsun'da 16 Nisan referandum seçiminde yüzde 63,6 oranında Evet oyu çıktı

Samsun'da 16 Nisan referandum seçiminde yüzde 63,6 oranında Evet oyu çıktı. Samsun 16 Nisan 2017 referandum seçim sonuçları ve oy oranları. Samsun'da referandum seçiminde sandıklardan yüzde 63.6 oranında Evet oyu, yüzde 36.4 oranında ise Hayır oyu çıktı.

FETÖ şüphelisi oy kullanırken yakalandı

FETÖ şüphelisi oy kullanırken yakalandı. Trabzon'da hakkında yakalama kararı bulunan E.Ö. oy kullanmak için gittiği sandık başında gözaltına alındı.

Eski Başbakan Tansu Çiller: İnşallah hayırlı olsun her şey

Eski Başbakan Tansu Çiller: İnşallah hayırlı olsun her şey. Eski Başbakan Tansu Çiller ve eşi oy kullanacağı okulun kapısında kısa süreli bir engelle referandum için sandık başına geçti.

Samsunlu seçmenler 16 Nisan referandum seçimi için sandık başında

Samsunlu seçmenler 16 Nisan referandum seçimi için sandık başında. Samsun 16 Nisan 2017 Pazar-Referandum Seçimi sonuçları. Samsun'da Evet oyları mı Hayır oyları mı önde. Samsun'da 16 Nisan 2017 Pazar günü referandum seçimi için 940 bin 313 seçmen sandık başına gitti.

Nerede ve hangi sandıkta oy kullanacağım - Tıkla Öğren

Nerede ve hangi sandıkta oy kullanacağım - Tıkla Öğren. 16 Nisan Anayasa Değişikliği Referandumu öncesinde hangi sandıkta oy kullanacağını öğren.

Sonuç Bulunamadı

KÖŞE YAZARLARI