• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
AK Parti'nin olağanüstü kongre tarihi belli oldu

AK Parti'nin olağanüstü kongre tarihi belli oldu. AK Parti 16 Nisan referandum seçiminin ardından olağanüstü kongre kararı aldı. AK Parti olağanüstü kongreyi 21 Mayıs 2017 tarihinde yapacak.

CHP 16 Nisan referandum seçim sonucu için AİHM'e başvuracak

CHP 16 Nisan referandum seçim sonucu için AİHM'e başvuracak. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 16 Nisan referandum seçiminde mühürsüz oyların geçerli sayılması ile ilgili Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine (AİHM) başvuracak.

Osman Genç: 16 Nisan seçiminde yüzde 72 ile  Karadeniz'de birinci olduk

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, 16 Nisan referandum seçiminde Canik ilçesinde yüzde 72 oy oranı ile Evet, yüzde 28 oranı ile Hayır oyunun çıktığını açıklayarak, "Yüzde 28 Hayır neden çıktı bunu iyi analiz etmemiz gerekiyor" dedi.

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları için 'Bu iş bitmedi' diyenlere seslenerek, "Bu iş bitti nokta koyuyoruz" dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette, CHP'nin 16 Nisan referandum seçim sonuçlarına yaptığı itirazı eleştirdi.

Osman Genç, Canik'te yüzde 72'lik oy oranını nasıl yakaladıklarını açıkladı

Osman Genç, Canik'te yüzde 72'lik oy oranını nasıl yakaladıklarını açıkladı. Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, 16 Nisan referandum seçiminde Canik ilçesinde yüzde 72'lik Evet oyunu nasıl yakaladıklarını açıkladı.

Yusuf Ziya Yılmaz yüzde 73.3 Evet oyu veren Terme ilçesinde konuştu

Yusuf Ziya Yılmaz yüzde 73.3 Evet oyu veren Terme ilçesinde konuştu. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 16 Nisan referandum seçiminde yüzde 73.3 oranında Evet oyu veren Terme ilçesinde konuştu.

Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da CHP'ye yüklendi: Mızıkcılık yapma

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç,16 Nisan referandum seçimi sonrası teşekkür ziyaretleri kapsamında geldiği Samsun'da CHP'ye yüklenerek, "Seçimi kaybedip mızıkcılık yapma" dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş seçim sonucuna itiraz eden CHP'yi eleştirdi

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP'nin 16 Nisan referandum seçiminde sandıktan çıkan sonucu kabul etmediğini belirterek, "Ne zaman milletin kararına saygı duyarlarsa o zaman iktidar olurlar" dedi.

Akif Çağatay Kılıç NTV canlı yayınında AGİT'in referandum raporunu tepki gösterdi

Akif Çağatay Kılıç NTV canlı yayınında AGİT'in referandum raporunu tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AGİT'in referandum seçimi ile ilgili yayınladığı rapora tepki gösterdi.

Samsun 16 Nisan 2017 Pazar referandum seçim sonuçları: Evet mi Hayır oyları mı önde

Samsun 16 Nisan 2017 Pazar referandum seçim sonuçları: Evet mi Hayır oyları mı önde Samsun 16 Nisan 2017 Pazar referandum seçim sonuçları: Evet mi Hayır oyları mı önde. Samsun'da 16 Nisan 2017 referandum seçim sonuçları. Samsun ilçe ilçe 16 Nisan referandum seçim sonuçları..

Samsun'da 16 Nisan referandum seçimi sona erdi oylar sayılacak

Samsun'da 16 Nisan referandum seçimi sona erdi oylar sayılacak Samsun'da 16 Nisan referandum seçimi sona erdi oylar sayılacak. Samsun'da 16 Nisan referandum seçim saat 17:00 itibari ile sona erdi. Samsun 2017 referandum sonuçları ne zaman açıklanacak. Samsun 2017 referandum oy oranları..

Erdoğan Tok referandum oyunu kullandı: Kazanan Türkiye olsun dedi

Erdoğan Tok referandum oyunu kullandı: Kazanan Türkiye olsun dedi Erdoğan Tok referandum oyunu kullandı: Kazanan Türkiye olsun dedi. Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 16 Nisan 2017 referandum seçimi için oyunu kullanarak, "Kazanan Türkiye olsun" açıklaması yaptı.

Diyarbakır'da silahlı seçim kavgası

Diyarbakır'da silahlı seçim kavgası Diyarbakır'da silahlı seçim kavgası. Diyarbakır Çermik'e bağlı Yabanardı Köyü'nde oy verme işleminin yapıldığı sırada okulun bahçesinde çıkan silahlı kavgada 2 kişi öldü 1 kişi yaralandı.

Samsun Salıpazarı ilçesinde muhtar engelli vatandaşı sırtında taşıyarak sandığa götürdü

Samsun Salıpazarı ilçesinde muhtar engelli vatandaşı sırtında taşıyarak sandığa götürdü Samsun Salıpazarı ilçesinde muhtar engelli vatandaşı sırtında taşıyarak sandığa götürdü. Salıpazarı ilçesinde Fındık mahallesi muhtarı Hasan Yılmaz, engelli Lütfü Yılmaz'ı sırtında taşıyarak 16 Nisan referandum seçimi için oy kullanacağı okula götürdü.

Akif Çağatay Kılıç, referandum oyunu Samsun'da dedesinin adını taşıyan okulda kullandı

Akif Çağatay Kılıç, referandum oyunu Samsun'da dedesinin adını taşıyan okulda  kullandı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Kılıç, 16 Nisan referandum seçiminde oyunu Samsun'un İlkadım ilçesi Ataköy mahallesinde dedesi İlyas Kılıç'ın adını taşıyan okulda kullandı.

Samsunlu seçmenler 16 Nisan referandum seçimi için sandık başında

Samsunlu seçmenler 16 Nisan referandum seçimi için sandık başında Samsunlu seçmenler 16 Nisan referandum seçimi için sandık başında. Samsun 16 Nisan 2017 Pazar-Referandum Seçimi sonuçları. Samsun'da Evet oyları mı Hayır oyları mı önde. Samsun'da 16 Nisan 2017 Pazar günü referandum seçimi için 940 bin 313 seçmen sandık başına gitti.

Referandum seçim yasakları başladı: Seçim yasakları neler

Referandum seçim yasakları başladı: Seçim yasakları neler Referandum seçim yasakları başladı: Seçim yasakları neler. 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak referandum seçimi ile ilgili Yüksek Seçim Kurulu'nun belirlemiş olduğu seçim yasakları başladı. 16 Nisan referandum seçim yasakları neler

Referandum seçiminde oy kullanırken bu kurallara mutlaka dikkat edin

Referandum seçiminde oy kullanırken bu kurallara mutlaka dikkat edin Referandum seçiminde oy kullanırken bu kurallara mutlaka dikkat edin. 16 Nisan 2017 Referandum Seçiminde oy kullanırken nelere dikkat edilmeli. Referandum seçiminde oylarınızın geçerli olması için işte yapmanız gerekenler.

Suat Kılıç baba ocağı 19 Mayıs'ta konuştu: Evet'ler Türkiye'nin önünü açacak

Suat Kılıç baba ocağı 19 Mayıs'ta konuştu: Evet'ler Türkiye'nin önünü açacak Suat Kılıç baba ocağı 19 Mayıs'ta konuştu: Evet'ler Türkiye'nin önünü açacak. Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, memleketi Samsun'da baba ocağı 19 Mayıs ilçesinde 16 Nisan'da yapılacak referandum seçimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Samsun dahil 47 il de yapılan son referandum anketinin sonuçları açıklandı

Samsun dahil 47 il de yapılan son referandum anketinin sonuçları açıklandı Samsun dahil 47 il de yapılan son referandum anketinin sonuçları açıklandı. Adil Gür'ün Samsun'un da aralarında bulunduğu 47 şehirde gerçekleştirdiği son referandum anketinde evet oyları mı yoksa hayır oyları mı önde, işte 16 Nisan referandum seçimine iki gün kala son anket sonuçları..

YEDAŞ 16 Nisan referandum seçimi için siber saldırı ve elektrik kesintisi önlemi aldı

YEDAŞ 16 Nisan referandum seçimi için siber saldırı ve elektrik kesintisi önlemi aldı YEDAŞ 16 Nisan referandum seçimi için siber saldırı ve elektrik kesintisi önlemi aldı. YEDAŞ Genel Müdürü Rıdvan Aktürk, referandum seçiminin yapılacağı 16 Nisan 2017 Pazar günü için siber saldırı başta olmak üzere elektrik kesintisi olmaması için ek tedbirler aldıklarını açıkladı.

Samsun, Samsunspor Anıtını seçiyor tanıtım videosu

Samsun, Samsunspor Anıtını seçiyor tanıtım videosu Samsun, Samsunspor Anıtını seçiyor tanıtım videosu. Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Samsunspor’un 20 Ocak 1989'da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazasında hayatlarını kaybeden futbol şehitleri için yapacağı 4 farklı anıt projesini taraftarların seçimine sundu.

Gelinlik seçimi

Gelinlik seçimi Düğün; çiftlerin birbirine olan bağlarını bütünleştirmek amacıyla düzenlenen gösterişli ya da yalın törenlere verilen addır.

E Ticaret ile dünyaya açılın

E Ticaret ile dünyaya açılın Sürekli gelişen teknoloji sayesinde ticaret alanında birçok sektör internet pazarından faydalanıyor ve bu seçim her geçen gün daha da yayılıyor.

KÖŞE YAZARLARI