• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Numan Kurtulmuş'tan Hürriyet'in karargah haberine tepki

Numan Kurtulmuş'tan Hürriyet'in karargah haberine tepki. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş "Karargah Rahatsız" haberine sert tepki göstererek, "TSK’yı siyasetin içine çekmeye kimsenin gücü yetmez" dedi.

Binali Yıldırım-Barzani toplantısında öne çıkan konular

Binali Yıldırım-Barzani toplantısında öne çıkan konular. Başbakan Binali Yıldırım’ın Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesud Barzani ile gerçekleştirdiği görüşmede, Türkiye’nin terörle mücadeledeki kararlığına dikkat çekildi.

Tufan Akcagöz, Çerkes Derneklerini ziyaret etti

Tufan Akcagöz, Çerkes Derneklerini ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Adige Kültür Derneği ve Samsun Abhaz Derneği'ni ziyaret etti.

Kurtulmuş, Karargah Rahatsız haberine sert tepki gösterdi

Kurtulmuş, Karargah Rahatsız haberine sert tepki gösterdi. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş "Karargah Rahatsız" haberine sert tepki göstererek, "TSK’yı siyasetin içine çekmeye kimsenin gücü yetmez" dedi.

İshak Taşçı'dan yeni anayasa referandumu açıklaması

İshak Taşçı'dan yeni anayasa referandumu açıklaması. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan yeni anayasa referandum ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Fuat Köktaş, Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

Fuat Köktaş, Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Numan Kurtulmuş'un 28 Şubat Salı Günü Samsun programı

Numan Kurtulmuş'un 28 Şubat Salı Günü Samsun programı. Samsun'a gelecek olan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başlıklı panele katılacak. 28 Şubat Salı Günü 2017 tarihinde Samsun'a gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'unun Samsun programı

Osman Genç, referandumda evet için sahaya indi

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 16 Nisan'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Sistemi Referandumu öncesi, 'evet' için sahaya çıktı. Çalışmalarını hızlandıran ve vatandaşlarla biraraya gelen Başkan Genç, halka "neden evet" demesi gerektiğini anlattı.

Fuat Köktaş, Samsunlu vatandaşları yeni anayasa hakkında bilgilendirdi

Fuat Köktaş, Samsunlu vatandaşları yeni anayasa hakkında bilgilendirdi. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun'un Çarşamba ve Ayvacık ilçesinde yaşayan vatandaşları Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni hakkında bilgilendirdi.

Tufan Akcagöz: Barzani'nin rüyaları gerçek oldu

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani'nin, özel uçağıyla ve beraberindeki heyetle birlikte Atatürk Havalimanına indiği esnada, Atatürk Havalimanı’nda bulunan Devlet Konukevi'nin önündeki bayrak direklerinde Türk ve Irak bayraklarının yanı sıra, sözde Kürdistan bayrağının da asılmasını eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan referandum sürecinde yurtiçinde ve yurtdışında programlara katılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan referandum sürecinde yurtiçinde ve yurtdışında programlara katılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan referandum sürecinde yurtiçinde ve yurtdışında programlara katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, referanduma kadar hem il ziyaretlerini hem de yurt dışı ziyaretlerini bir arada gerçekleştirecek.

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: Evet çıkarsa bölünürüz

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: Evet çıkarsa bölünürüz CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: Evet çıkarsa bölünürüz. Samsun CHP Milletvekili Hayati Tekin, 16 Nisan'da yapılacak referandumda Anayasa için Evet çıkması halinde ülkenin bölüneceğini iddia etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek.. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisinin devamının geleceğini söyledi.

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'nın ardından katıldığı canlı yayınlarda değerlendirmelerde bulundu. 

Başbakan Yıldırım: Korkaklar asla zafer anıtı dikemezler

Başbakan Yıldırım: Korkaklar asla zafer anıtı dikemezler Başbakan Yıldırım: Korkaklar asla zafer anıtı dikemezler. Başbakan Binali Yıldırım, "Yenilik zordur, reform meşakkatlidir. Ancak, zor diye, güç diye, tehlikeli diye, yeniliğe direnenler, yenilikten kaçanlar tarih sahnesinden yok olup giderler. Unutmayalım, korkaklar asla zafer anıtı dikemezler" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul dizisi açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul dizisi açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul dizisi açıklaması. Cumhurbaşkanı Erdoğan Körfez ülkelerinde Diriliş Ertuğrul dizisinin çok beğenildiğini söyleyerek devamı gelecek mesajı verdi.

28 Şubat'ın bilinmeyenleri Samsun'da konuşuldu

28 Şubat'ın bilinmeyenleri Samsun'da konuşuldu 28 Şubat'ın bilinmeyenleri Samsun'da konuşuldu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “28 Şubat’ta Aslında Ne Oldu?” başlıklı konferans için İlkadım’a gelen Ak Parti Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta’yı Acem Tekkesi ve Sohbet Evinde ağırladı.

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz‘ü makamında ziyaret etti.

Lüks düşkünü milletvekilleri belli oldu

Lüks düşkünü milletvekilleri belli oldu Lüks düşkünü milletvekilleri belli oldu. Makam aracı sahibi vekillerin kat ettiği yol ve harcadıkları benzin miktarının faturası ortaya çıktı. Listede milyonluk fatura kriziyle tanınan CHP'li vekil Elif Doğan Türkmen de var.

AK Parti referandum kampanyasının seçim startını veriyor

AK Parti referandum kampanyasının seçim startını veriyor AK Parti referandum kampanyasının seçim startını veriyor. AK Parti, 16 Nisan'da yapılacak referandum oylamasına 50 gün kala kampanyanın startını veriyor. Tanıtım toplantısında Erdoğan'ın başarı mesajı okunacak. Bahçeli de görüntülerde yer alacak.

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı ve CHP'nin Ecevit'li yıllarının Dış İşleri Bakanı Turan Güneş'in oğlu olan Prof.Dr.Hurşit Güneş, CHP Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi

AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi. AK Parti Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, 28 Şubat’ın kendileri için bir hak mücadelesi ve her yönüyle örnek alınması gereken bir direniş olduğunu söyledi. 

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı. Canik Belediyesi tarafından daha önce "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" etkinlikleri kapsamında düzenlenmesi planlanan, ancak kar yağışı nedeniyle ertelenen "Bi' Dolu Medya" konulu konferansta ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Cumartesi günü Samsunlularla buluşacak.

Başbakan Yıldırım: Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı başka hiç bir partide yok

Başbakan Yıldırım: Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı başka hiç bir partide yok Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen projelerin toplu açılış törenine katılan Başbakan Binali Yıldırım, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın genel başkan yardımcısı olarak sorumlu olduğu Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı'nın başka hiç bir partide olmadığını söyledi.

CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor

CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Yüksek Seçim Kurulu'nun, 20.02.2017 tarihli ve 131 sayılı kararına itiraz edeceklerini açıkladı.

İhtiyaç Belirleme Misyonu'ndan Erhan Usta'ya ziyaret

İhtiyaç Belirleme Misyonu'ndan Erhan Usta'ya ziyaret İhtiyaç Belirleme Misyonu'ndan Erhan Usta'ya ziyaret. Anayasa Değişikliği Referandumunun ODIHR tarafından izlenmesi bağlamında görevlendirilen İhtiyaç Belirleme Misyonu (NAM), bu gün TBMM’de Samsun Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta ve İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ile görüştü.

Başbakan Binali Yıldırım, Samsun'a telekonferansla bağlandı

Başbakan Binali Yıldırım, Samsun'a telekonferansla bağlandı Başbakan Binali Yıldırım, Samsun'a telekonferansla bağlandı. Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Kültür Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Çevre Projeleri açılış töreninde Samsun'a telekonferansla bağlandı.

Başbakan Binali Yıldırım, Samsun'a telekonferansla bağlanacak

Başbakan Binali Yıldırım, Samsun'a telekonferansla bağlanacak Başbakan Binali Yıldırım, Samsun'a telekonferansla bağlanacak. Başbakan Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlediği Çevre Projeleri Açılış Töreninde yaptığı konuşmada Samsun'a gerçekleşen olan açılışlar için telekonferansla bağlanacağını söyledi.

AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi

AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi. Samsun'un Canik ilçe Belediyesi tarafından, Suriye, Irak ve Afganistan'dan ilçeye gelen muhacirlere yönelik yürütülen "Kardeş Topraklarda Ensar Eli" projesi örnek alınıyor.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Samsun'a geliyor

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Samsun'a geliyor Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Samsun'a geliyor. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Samsun'da düzenlenecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başlıklı panele katılacak. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 28 Şubat Salı Günü 2017 tarihinde Samsun'a gelecek

KÖŞE YAZARLARI

ANKET