• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklaması

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklaması. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden AK Parti'ye üye olması ile ilgili açıklama yaptı.

Bakan Akif Çağatay Kılıç, 1 Mayıs mesajı yayınladı

Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 1 Mayıs Dünya Emek Dayanışma Günü ile ilgili yayınladığı mesajda, " 1 Mayıs’ın, ülkemizde de barış, huzur ve şenlik ruhuyla kutlanmasını diliyorum" dedi.

AK Parti'nin olağanüstü kongre tarihi belli oldu

AK Parti'nin olağanüstü kongre tarihi belli oldu. AK Parti 16 Nisan referandum seçiminin ardından olağanüstü kongre kararı aldı. AK Parti olağanüstü kongreyi 21 Mayıs 2017 tarihinde yapacak.

CHP 16 Nisan referandum seçim sonucu için AİHM'e başvuracak

CHP 16 Nisan referandum seçim sonucu için AİHM'e başvuracak. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 16 Nisan referandum seçiminde mühürsüz oyların geçerli sayılması ile ilgili Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine (AİHM) başvuracak.

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, FETÖ firarisi Adil Öksüz ile ilgili Aydınlık Gazetesinde yayınlanan haber ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 23 Nisan 2017 Pazar günü kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajda, "23 Nisan dünya üzerinde benzeri bulunmayan milli bayramımızdır" dedi.

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları için 'Bu iş bitmedi' diyenlere seslenerek, "Bu iş bitti nokta koyuyoruz" dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette, CHP'nin 16 Nisan referandum seçim sonuçlarına yaptığı itirazı eleştirdi.

Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da CHP'ye yüklendi: Mızıkcılık yapma

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç,16 Nisan referandum seçimi sonrası teşekkür ziyaretleri kapsamında geldiği Samsun'da CHP'ye yüklenerek, "Seçimi kaybedip mızıkcılık yapma" dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş seçim sonucuna itiraz eden CHP'yi eleştirdi

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP'nin 16 Nisan referandum seçiminde sandıktan çıkan sonucu kabul etmediğini belirterek, "Ne zaman milletin kararına saygı duyarlarsa o zaman iktidar olurlar" dedi.

Akif Çağatay Kılıç NTV canlı yayınında AGİT'in referandum raporunu tepki gösterdi

Akif Çağatay Kılıç NTV canlı yayınında AGİT'in referandum raporunu tepki gösterdi Akif Çağatay Kılıç NTV canlı yayınında AGİT'in referandum raporunu tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AGİT'in referandum seçimi ile ilgili yayınladığı rapora tepki gösterdi.

MHP Grup Başkan vekili Erhan Usta yeni sistemde MHP bitecek söylemlerine yanıt verdi

MHP Grup Başkan vekili Erhan Usta yeni sistemde MHP bitecek söylemlerine yanıt verdi MHP Grup Başkan vekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, yeni sistemde MHP'nin biteceği yönünde ki söylemlere "MHP’nin dahil olmadığı bir hükümet kurulamayacaktır" diyerek karşılık verdi. 

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: 2019'da MHP iktidar olacak

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: 2019'da MHP iktidar olacak MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 2019 yılında yapılacak genel ve yerel seçimlerde MHP'nin iktidar olacağını açıklayarak, "Türkiye Cumhuriyetini ülkücüler yönetecek" dedi.

CHP Milletvekili Kemal Zeybek'ten YSK'ya mühürsüz oy tepkisi

CHP Milletvekili Kemal Zeybek'ten YSK'ya mühürsüz oy tepkisi CHP Milletvekili Kemal Zeybek'ten YSK'ya mühürsüz oy tepkisi. CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, 16 Nisan referandum seçimi oylamasında mühürsüz oyları geçerli sayan Yüksek Seçim Kurulu'nu(YSK) eleştirdi. 

Erhan Usta'dan FETÖ ve KHK mağduru memurlarla ilgili flaş açıklama

Erhan Usta'dan FETÖ ve KHK mağduru memurlarla ilgili flaş açıklama MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Kanun Hükmünde Kararnameler(KHK) ve FETÖ soruşturmaları nedeniyle haksız yere ihraç edilen ve mağdur olanlarla ilgili flaş açıklamalar yaptı. 

Erhan Usta'dan flaş açıklama: Artık FETÖ'nün siyasi ayağı ile mücadele başlatılmalı

Erhan Usta'dan flaş açıklama: Artık FETÖ'nün siyasi ayağı ile mücadele başlatılmalı MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, 16 Nisan referandum seçiminin ardından FETÖ terör örgütünün siyasi ayağına ilişkin mücadelenin de artık başlatılması gerektiğini açıkladı.

Meral Akşener yeni parti mi kuracak: Akşener açıklama yaptı

Meral Akşener yeni parti mi kuracak: Akşener açıklama yaptı Meral Akşener yeni parti mi kuracak: Akşener açıklama yaptı.  Meral Akşener'in yeni bir parti kuracağı iddiası doğru mu. Meral Akşener'in kuracağı partinin ismi ne olacak.

Başbakan Yıldırım, CHP'nin seçim sonuçlarına yaptığı itiraz ile ilgili konuştu

Başbakan Yıldırım, CHP'nin seçim sonuçlarına yaptığı itiraz ile ilgili konuştu Başbakan Yıldırım, CHP'nin seçim sonuçlarına yaptığı itiraz ile ilgili konuştu. Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti 116'ıncı Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında CHP'nin 16 Nisan 2017 referandum seçim sonuçları ile ilgili yaptığı itirazı değerlendirdi. 

Kemal Kılıçdaroğlu çok sert konuştu: Tarih atı çalan hırsızları hiç bir zaman yazmaz

Kemal Kılıçdaroğlu çok sert konuştu: Tarih atı çalan hırsızları hiç bir zaman yazmaz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 16 Nisan referandum seçimini değerlendirdiği grup toplantısında, "Üsküdar'ı geçen, çalınan atını geri alan Köroğlu'dur. Tarih çalınan atını geri alan Köroğlu'nu yazar. Tarih atı çalan hırsızları hiç bir zaman yazmaz." dedi.

Samsun'da MHP'nin eski İl Başkanı Ömer Süslü MHP'den istifa etti

Samsun'da MHP'nin eski İl Başkanı Ömer Süslü MHP'den istifa etti Samsun'da MHP'nin eski İl Başkanı Ömer Süslü MHP'den istifa etti. Samsun MHP'nin eski İl Başkanı Ömer Süslü, 16 Nisan referandum seçiminin ardından MHP'den istifa ettiğini açıkladı.

FETÖ tutukluları için yurt dışından avukata para aktarılmış

FETÖ tutukluları için yurt dışından avukata para aktarılmış FETÖ tutukluları için yurt dışından avukata para aktarılmış. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ'den tutuklu hakim ve savcıları savunmaları için bir hukuk bürosuna yurt dışından para geldiği açıklamasını yaptı.

Erdoğan'dan CHP'li Bozkurt'a çok sert sözler

Erdoğan'dan CHP'li Bozkurt'a çok sert sözler Erdoğan'dan CHP'li Bozkurt'a çok sert sözler. TRT canlı yayınında gündemi değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'evet' diyenlere tehditler savuran CHP'li vekile tepkisini sürdürdü.

Samsun'da öldürülen doktor Aynur Dağdemir'in ismi evinin sokağına verildi

Samsun'da öldürülen doktor Aynur Dağdemir'in ismi evinin sokağına verildi Samsun Büyükşehir Belediye Komisyonu bugün yaptığı toplantıda, katil Yusuf Demirbaş'ın bıçaklayarak öldürdüğü Doktor Aynur Dağdemir'in ismi Canik ilçesinde oturduğu sokağa verildi.

KÖŞE YAZARLARI