• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler
Devlet Bahçeli MHP'yi tutarsızlıkla suçlayanlara veryansın etti

Devlet Bahçeli MHP'yi tutarsızlıkla suçlayanlara veryansın etti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 18 maddeden oluşan Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin TBMM’de görüşülüp kabul edilmesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Devlet Bahçeli ve Tuğrul Türkeş arasında buzlar eridi

Devlet Bahçeli ve Tuğrul Türkeş arasında buzlar eridi. MHP Lideri Bahçeli, anayasa değişikliği teklifinin kabulüyle ilgili "milletimiz için hayırlı uğurlu olsun" dedi. Bahçeli'nin Genel Kurul'da Tuğrul Türkeş ile uzun uzun konuşması dikkat çekti.

Başbakan Binali Yıldırım'dan Anayasa değişikliği teşekkürü

Başbakan Binali Yıldırım'dan Anayasa değişikliği teşekkürü. Anayasa değişikliğinin Meclis'ten geçmesinin ardından Başbakan Binali Yıldırım bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı?

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Salıpazarı Örgütü tarafından düzenlenen İlçe Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu: Bu mücadele vatan mücadelesidir

Kemal Kılıçdaroğlu: Bu mücadele vatan mücadelesidir. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bu mücadele Cumhuriyet Halk Partisi’nin kutsal mücadelesidir. Bu mücadele bir siyasi partinin mücadelesi olmasının ötesinde vatan mücadelesi, bayrak mücadelesidir” dedi.

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Recep İvedik 5 filmine tepki geldi. Bahçeli, Recep İvedik 5 filminde yer alan Azerbaycanlı boksörün dövülmesi sahnesine tepki gösterdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör olayları ile birlikte bazı suç unsurlarının kargo yoluyla naklinin gerçekleştirildiğinin gözlemlenmesi nedeni ile 81 ilin Valiliklerini uyardı.

Devlet Bahçeli'den El Bab'da 5 askerin şehit olması sonrası flaş açıklama

Devlet Bahçeli'den El Bab'da 5 askerin şehit olması sonrası flaş açıklama. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, El Bab'da 5 askerin şehit olması sonrası yaptığı açıklamada, "El Bab’a Türk’ün demir yumruğu inmeli, kuşatma zaferle taçlandırılmalı, teröristlerden, hain ve zebanilerden iz ve eser kalmamalıdır" dedi.

Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı

Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı. MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda anayasa görüşmeleri devam ederken söz alan Usta 20 Ocak 1989 tarihinde Havza yakınlarında kaza yaparak hayatını kaybeden Samsunspor’lu futbolcuları gündeme getirdi.

HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, gözaltına alındı

HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, gözaltına alındı. Başaran'ın sabah 07.00'de Eğitim-Sen misafirhanesinde gözaltına alındığı belirtildi.

Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, mecliste kendini kelepçeledi

Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, mecliste kendini kelepçeledi Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, mecliste kendini kelepçeledi. TBMM Genel Kurulunda anayasa değişiklik teklifi görüşmeleri yapılırken Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka kendini kürsüye kelepçeledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gaziyi oyalayan kaymakama sert tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gaziyi oyalayan kaymakama sert tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gaziyi oyalayan kaymakama sert tepki. Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde muhtarlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşmada gaziyi oyalayan bir Kaymakam'a sert çıkarak, "Ey kaymakam sen kendini ne sanıyorsun? Haddini bileceksin" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ'yü kıskaca alacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ'yü kıskaca alacak Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ'yü kıskaca alacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Tanzanya, Mozambik ve Madagaskar'ı kapsayacak ziyareti çerçevesinde FETÖ'nün okulları kıskaca alınacak.er

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirenler için bir mesaj yayımladı

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Samsun Şube Başkanı Oğuz Özat ve çeşitli üniversitelerin danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun oldukları halde atanamayan PDR ( Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik )  öğretmenleri, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz'ü makamında ziyaret etti. 

Kemal Kılıçdaroğlu, çok tartışılan fotoğrafın hikayesini anlattı

Kemal Kılıçdaroğlu, çok tartışılan fotoğrafın hikayesini anlattı Kemal Kılıçdaroğlu, çok tartışılan fotoğrafın hikayesini anlattı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyada çok tartışılan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile CHP'li vekil Levent Gök'ün Meclis'teki samimi pozunun hikayesini anlattı.

Anayasa Değişikliği'nde o maddeler mecliste onaylandı

Anayasa Değişikliği'nde o maddeler mecliste onaylandı Anayasa Değişikliği'nde o maddeler mecliste onaylandı. TBMM Genel Kurulunda anayasa değişiklik teklifinin ikinci turunda 1. madde 345 2., 3., 4. ve 5. 6. madde 342, 7. madde 340 oyla kabul edildi. Oylama sırasında Meclis'te hareketli dakikalar da yaşandı.

AK Parti ile CHP milletvekilleri mecliste birbirine girdi

AK Parti ile CHP milletvekilleri mecliste birbirine girdi AK Parti ile CHP milletvekilleri mecliste birbirine girdi. AK Parti milletvekilleri ile CHP milletvekilleri arasında tartışma çıktı.

Anayasa değişikliği görüşmelerinde ikinci tur başladı

Anayasa değişikliği görüşmelerinde ikinci tur başladı Anayasa değişikliği görüşmelerinde ikinci tur başladı. Cumhurbaşkanlığı sistemini esas alan anayasa değişikliği görüşmelerinde ikinci tur başladı.

Saadet Partisi referandum da hayır oyu kullanacak

Saadet Partisi referandum da hayır oyu kullanacak Saadet Partisi referandum da hayır oyu kullanacak. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, referandum olması halinde parti olarak 'hayır' oyu kullanacaklarını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 17-25 Aralık sürecine ilişkin flaş açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 17-25 Aralık sürecine ilişkin flaş açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 17-25 Aralık sürecine ilişkin flaş açıklama. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yargıda Birlik Derneği üyeleri ile yaptığı görüşmede 17-25 Aralık sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'yle yaptığı görüşmenin ardından ilk açıklama

Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'yle yaptığı görüşmenin ardından ilk açıklama Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'yle yaptığı görüşmenin ardından ilk açıklama. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yle yaptığı görüşmede anayasa değişikliğiyle ilgili kaygılarını Bahçeli ile paylaştığını söyledi.

Devlet Bahçeli ve Kemal Kılıçdaroğlu toplantıya başladı

Devlet Bahçeli ve Kemal Kılıçdaroğlu toplantıya başladı Devlet Bahçeli ve Kemal Kılıçdaroğlu toplantıya başladı. Anayasa görüşmelerinin 2. turu öncesi CHP lideri Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Bahçeli biraraya geldi. Görüşme 12.00 itibarıyla başladı. CHP Grup Başkanvekilleri ise görüşmeye katılmadı.

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

Taner Tekin: Samsun hızlı tren projesi ikinci bahara kaldı

Taner Tekin: Samsun hızlı tren projesi ikinci bahara kaldı MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Ankara-Samsun arası hızlı tren projesinin 2017 yılı yatırım planlarında yer almadığını söyleyerek, "İkinci bahara kaldı" dedi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta gerçekten ısırıldı

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta gerçekten ısırıldı AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta gerçekten ısırıldı. TBMM'de Anayasa görüşmeleri gerçekleştiği sırada çıkan kavgada bacağından ısırılan AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta Adli Tıp'tan rapor aldı.

Anayasa değişikliği görüşmeleri ne zaman bitecek

Anayasa değişikliği görüşmeleri ne zaman bitecek Anayasa değişikliği görüşmeleri ne zaman bitecek. AK Parti 18 maddelik paketi her gün en az 6 madde görüşerek Cuma gecesi yasalaştırmayı hedefliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter'dan yazdı: Oyunları yerle yeksan edeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter'dan yazdı: Oyunları yerle yeksan edeceğiz Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter'dan yazdı: Oyunları yerle yeksan edeceğiz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulunarak, "Şer odaklarının tüm oyunlarına, tuzaklarına inat, inşallah Yeni Türkiye’nin inşasını hızlandıracak, 2023 hedeflerimize koşacağız” dedi.  

Atakum Belediye meclisi kampa girdi

Atakum Belediye meclisi kampa girdi Atakum Belediye meclisi kampa girdi. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve Atakum Belediyesinin AK Parti, CHP ve MHP’li Meclis Üyeleri, Ilgaz’da eğitim kampı gerçekleştirdi. Başkan Taşçı, “Son derece verimli bir eğitim programı geçirdik. Yasalar, görev ve yetkiler noktasında önemli değerlendirmelerde bulunduk. Hızımıza daha hız katacağız” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET