• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI GÖKSEL'DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLAMASI

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklaması. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden AK Parti'ye üye olması ile ilgili açıklama yaptı.

02 Mayıs 2017 Salı 16:05
AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklaması

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden AK Parti'ye üye olması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız yuvasına geri döndü" dedi.

 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye yeniden üye olması ile ilgili yapılan törende önemli mesajlar verdiğine dikkat çeken AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, "Reis yuvasına geri döndü. Yapılan anayasa değişikliği seçiminin ardından Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu AK Parti'ye geri döndü. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bugünden itibaren artık tekrar AK Parti'nin üyesidir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan  yapılacak olan olağanüstü kongrede de genel başkanlığa aday olacak. AK Parti teşkilatları olarak bizler Samsun'dan sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tekrar AK Parti'ye üye olmasından dolayı çok mutluyuz" dedi. 


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olma töreninde yaptığı konuşmada, 16 Nisan seçim sonuçları ile ilgili de değerlendirmeler yaptığını ve yüzde 48.6'lık Hayır oylarının CHP'nin oyu olmadığını söylediğine işaret eden Muharrem Göksel, şunları dile getirdi.

"Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'ye üye olma töreninde kurucusu olduğu AK Parti döneminde ülkemize yapılan hizmetlere ve bu yapılan hizmetlerin bazı çevrelerce engellenmeye çalışıldığına dikkat çekti. AK Parti büyük bir hizmet hareketi ve dava partisidir. AK Parti'nin 15 yılda ülkemiz için yapmış olduğu büyük hizmetleri engellemeye kimsenin gücü yetmedi bundan sonrada yetmeyecek. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'da yeni dönemde hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi. Bunun yanı sıra Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz'da ülkemizi darbe yaparak işgal etmeye kalkışan FETÖ terör örgütü ve diğer terör örgütleri ile olan mücadelenin devam edeceğini de belirtti. Bu noktadan itibaren sayın Cumhurbaşkanımız kendisinin de söylediği gibi 979 gün sonra tekrar AK Parti'nin üyesi olmuştur. Kurucu genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemizin başına bela olan terör örgütleri ile mücadelede başarılı olacağımıza olan inancımız tamdır. Sayın Cumhurbaşkanımız bu vesile ile Samsun İl Başkanlığı olarak Hoşgeldin Reis diyoruz" 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, FETÖ firarisi Adil Öksüz ile ilgili Aydınlık Gazetesinde yayınlanan haber ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 23 Nisan 2017 Pazar günü kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajda, "23 Nisan dünya üzerinde benzeri bulunmayan milli bayramımızdır" dedi.

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları için 'Bu iş bitmedi' diyenlere seslenerek, "Bu iş bitti nokta koyuyoruz" dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette, CHP'nin 16 Nisan referandum seçim sonuçlarına yaptığı itirazı eleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI