• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞINDA DARBE GİRİŞİMİ SONRASI OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

AK Parti Samsun İl Başkanlığında darbe girişimi sonrası olağanüstü toplantı. AK Parti Samsun İl Başkanlığı Türkiye'de darbe girişiminin yapılması üzerine alarma geçti.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 00:19
AK Parti Samsun İl Başkanlığında darbe girişimi sonrası olağanüstü toplantı

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Türkiye'de darbe girişiminin yapılması üzerine alarma geçti.. AK Parti Samsun İl Başkanlığı darbe girişimi nedeniyle olağanüstü toplantı kararı aldı. 
 

 

AK Parti Samsun İl Başkanlığında Türkiye'de darbe girişimi yapılmasının ardından hareketli dakikalar yaşanıyor. AK Parti Samsun İl Başkanlığı il yönetimini darbe girişiminin ardından olağanüstü toplantıya çağırdı. Bazı vatandaşlar ise darbe girişimi sonrası AK Parti  İl Başkanlığı binasına gitti. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Samsun

Laranur
16 Temmuz 2016 Cumartesi 07:07

Samsundada darbe olucakmi yada bu darbe istanbulda ve ankarada durdurulacak mi???Ins durdurulur

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET