• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞINDA DARBE GİRİŞİMİ SONRASI OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

AK Parti Samsun İl Başkanlığında darbe girişimi sonrası olağanüstü toplantı. AK Parti Samsun İl Başkanlığı Türkiye'de darbe girişiminin yapılması üzerine alarma geçti.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 00:19
AK Parti Samsun İl Başkanlığında darbe girişimi sonrası olağanüstü toplantı

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Türkiye'de darbe girişiminin yapılması üzerine alarma geçti.. AK Parti Samsun İl Başkanlığı darbe girişimi nedeniyle olağanüstü toplantı kararı aldı. 
 

 

AK Parti Samsun İl Başkanlığında Türkiye'de darbe girişimi yapılmasının ardından hareketli dakikalar yaşanıyor. AK Parti Samsun İl Başkanlığı il yönetimini darbe girişiminin ardından olağanüstü toplantıya çağırdı. Bazı vatandaşlar ise darbe girişimi sonrası AK Parti  İl Başkanlığı binasına gitti. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Samsun

Laranur
16 Temmuz 2016 Cumartesi 07:07

Samsundada darbe olucakmi yada bu darbe istanbulda ve ankarada durdurulacak mi???Ins durdurulur

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi

AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi. AK Parti Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, 28 Şubat’ın kendileri için bir hak mücadelesi ve her yönüyle örnek alınması gereken bir direniş olduğunu söyledi. 

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı. Canik Belediyesi tarafından daha önce "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" etkinlikleri kapsamında düzenlenmesi planlanan, ancak kar yağışı nedeniyle ertelenen "Bi' Dolu Medya" konulu konferansta ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Cumartesi günü Samsunlularla buluşacak.

Başbakan Yıldırım: Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı başka hiç bir partide yok

Başbakan Yıldırım: Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı başka hiç bir partide yok Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen projelerin toplu açılış törenine katılan Başbakan Binali Yıldırım, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın genel başkan yardımcısı olarak sorumlu olduğu Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı'nın başka hiç bir partide olmadığını söyledi.

CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor

CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Yüksek Seçim Kurulu'nun, 20.02.2017 tarihli ve 131 sayılı kararına itiraz edeceklerini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET