• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ HASAN BASRİ KURT'TAN DAİŞ TEPKİSİ

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt'tan DAİŞ tepkisi. AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, DAİŞ'e tepki göstererek, "Müslümanlık canlı bombalarla masum insanları öldürmek değildir" dedi.

06 Temmuz 2016 Çarşamba 20:39
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt'tan DAİŞ tepkisi

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, DAİŞ'e tepki göstererek, "Müslümanlık canlı bombalarla masum insanları öldürmek değildir" dedi.


Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Ramazan Bayramında Samsun'da ilçe ziyaretlerinde bulundu.


AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Ramazan Bayramında Bafra, Ondokuz Mayıs Alaçam ve Yakakent ilçelerinde vatandaşlar ve partililer ile biraraya geldi. AK Parti Samsun İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma törenine de katılan Hasan Basri Kurt, ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyaretlerde yaptığı konuşmada terör örgütü DAİŞ'e tepki gösterdi. 

 

 


Hasan Basri Kurt, yaptığı konuşmada  "DAİŞ  terör örgütü kutsal topraklarımızda bile masumları öldürmekten geri durmuyor ve dinimizin adına leke düşürmeye çalışıyor.  Gerçek Müslümanlık canlı bombalarla insan öldürerek değil burada olduğu gibi kucaklaşarak, muhabbetle sevgiyle kurulan insani ilişkilerle birbirimizi anlamakla olur" dedi. 

 

 

 


 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok. Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’da düzenlenen 25. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'da FETÖ terör örgütü ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

KÖŞE YAZARLARI