• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ BRONZ MADALYA KAZANAN İLKE ÖZYÜKSEL'İ TEBRİK ETTİ

Akif Çağatay Kılıç bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Sofya’da düzenlenen Büyükler Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası’nda bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti.

10 Temmuz 2016 Pazar 00:07
Akif Çağatay Kılıç bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, modern pentatlonda Avrupa Büyükler Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti.


Bakan Çağatay Kılıç yayımladığı tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen Büyükler Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası’nda, milli sporcumuz İlke Özyüksel gösterdiği başarılı performansla bronz madalyanın sahibi oldu. Bizlere yaşattığı gurur ve heyecandan dolayı milli sporcumuzu kutluyorum. Modern Pentatlon tarihinde birçok ilke imza atan milli sporcumuza Rio 2016’da da başarılar diliyorum.”

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı Vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni hükümet sistemi Türkiye’nin önünü açacak. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum ülkemiz ve milletimiz için Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatıdır" dedi.

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı.MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, beraberinde ki heyet ile referandum çalışmalarını Ayvacık İlçesi’nde gerçekleştirdikleri bir dizi ziyaret programı ile sürdürdü. 

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun Çarşamba Havaalanı'nın 1 Ağustos'tan itibaren, tadilat gerekçesiyle ve 3 ay süre ile hizmete kapatılacak olması nedeniyle, yurt dışında yaşayan vatandaşlardan yoğun şekilde şikayet aldıklarını belirtti.

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Yakakent İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında "16 Nisan'da egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET