• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ BRONZ MADALYA KAZANAN İLKE ÖZYÜKSEL'İ TEBRİK ETTİ

Akif Çağatay Kılıç bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Sofya’da düzenlenen Büyükler Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası’nda bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti.

10 Temmuz 2016 Pazar 00:07
Akif Çağatay Kılıç bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, modern pentatlonda Avrupa Büyükler Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti.


Bakan Çağatay Kılıç yayımladığı tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen Büyükler Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası’nda, milli sporcumuz İlke Özyüksel gösterdiği başarılı performansla bronz madalyanın sahibi oldu. Bizlere yaşattığı gurur ve heyecandan dolayı milli sporcumuzu kutluyorum. Modern Pentatlon tarihinde birçok ilke imza atan milli sporcumuza Rio 2016’da da başarılar diliyorum.”

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti! TBMM 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu'nda yaşanan tartışma üzerine HDP milletvekilleri salonu terk etti.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

KÖŞE YAZARLARI