• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ BRONZ MADALYA KAZANAN İLKE ÖZYÜKSEL'İ TEBRİK ETTİ

Akif Çağatay Kılıç bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Sofya’da düzenlenen Büyükler Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası’nda bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti.

10 Temmuz 2016 Pazar 00:07
Akif Çağatay Kılıç bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, modern pentatlonda Avrupa Büyükler Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti.


Bakan Çağatay Kılıç yayımladığı tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen Büyükler Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası’nda, milli sporcumuz İlke Özyüksel gösterdiği başarılı performansla bronz madalyanın sahibi oldu. Bizlere yaşattığı gurur ve heyecandan dolayı milli sporcumuzu kutluyorum. Modern Pentatlon tarihinde birçok ilke imza atan milli sporcumuza Rio 2016’da da başarılar diliyorum.”

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET