• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ BRONZ MADALYA KAZANAN İLKE ÖZYÜKSEL'İ TEBRİK ETTİ

Akif Çağatay Kılıç bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Sofya’da düzenlenen Büyükler Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası’nda bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti.

10 Temmuz 2016 Pazar 00:07
Akif Çağatay Kılıç bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, modern pentatlonda Avrupa Büyükler Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti.


Bakan Çağatay Kılıç yayımladığı tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen Büyükler Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası’nda, milli sporcumuz İlke Özyüksel gösterdiği başarılı performansla bronz madalyanın sahibi oldu. Bizlere yaşattığı gurur ve heyecandan dolayı milli sporcumuzu kutluyorum. Modern Pentatlon tarihinde birçok ilke imza atan milli sporcumuza Rio 2016’da da başarılar diliyorum.”

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Erhan Usta'dan birlik ve beraberlik vurgusu

Erhan Usta'dan birlik ve beraberlik vurgusu Erhan Usta'dan birlik ve beraberlik vurgusu. MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta Havzalılar Buluşması Tirit Gecesi'nde yaptığı konuşmada bu tür gecelerin birlik ve beraberliğin pekişmesi için önemli olduğunu belirtti.

Tufan Akcagöz: Bizi bölmek isteyenlere hayır diyeceğiz

Tufan Akcagöz: Bizi bölmek isteyenlere hayır diyeceğiz Tufan Akcagöz: Bizi bölmek isteyenlere hayır diyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, önceki dönem Milletvekili adayları ile bir araya geldi.

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı Samsun'da düzenlenen Necmettin Erbakan’ı Anlamak ve Anlatmak adlı konferansta konuşan Fatih Erbakan, babası merhum Necmettin Erbakan'ın 15 Temmuz darbe girişimini 30 sene önce tahmin ettiğini ve herkesi uyardığını açıkladı.

Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki

Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsun'da evlerin kapısına bırakılan 'Hayır Demezseniz Ne Olacak' yazılı broşürlerle yanlış algı oluşturulmaya çalışıldığını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET