• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BAKAN AKİF ÇAĞATAY KILIÇ, 1 MAYIS MESAJI YAYINLADI

Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 1 Mayıs Dünya Emek Dayanışma Günü ile ilgili yayınladığı mesajda, " 1 Mayıs’ın, ülkemizde de barış, huzur ve şenlik ruhuyla kutlanmasını diliyorum" dedi.

30 Nisan 2017 Pazar 13:03
Bakan Akif Çağatay Kılıç, 1 Mayıs mesajı yayınladı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç,1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili bir açıklama yaptı. Bakan Çağatay Kılıç, 1 Mayıs ile ilgili yayınladığı mesajında, "Çalışan, emek veren, üreten kardeşlerimizin döktükleri alın terinin her bir damlası, yarınlara giden yolda birer kilometre taşıdır" dedi.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, tüm dünyada  Dünya Emek Dayanışma günü olarak kutlanan 1 Mayıs ile ilgili bir mesaj yayınladı. Bakan Akif Çağatay Kılıç, 1 Mayıs Dünya Emek Dayanışma günüyle ilgili yayımladığı mesaj şöyle:


"Ülkemizin büyümesinde, gelişmesinde ve refah düzeyimizin artmasında en büyük pay sahiplerinden biri işçi ve emekçi kardeşlerimizdir. Adım attıkları her işi, bir fidanı büyütür gibi alın teri dökerek büyüten işçi kardeşlerimizin bu sabır ve özveri dolu çalışmaları, emeğin ve alın terinin medeniyetimizde niçin kutsal olduğunun en güzel örneğidir. Devletimizin, çalışanlarımız, sendikalarımız ve sivil toplum örgütlerimizle işbirliği içinde yürüttüğü çalışmalar, emekçi kardeşlerimizin çalışma koşullarının iyileştirilmesi, haklarına sahip çıkılması adına büyük adımlar atılmasına vesile olmuştur. Çalışan, emek veren, üreten kardeşlerimizin döktükleri alın terinin her bir damlası, yarınlara giden yolda birer kilometre taşıdır. Tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs’ın, ülkemizde de barış, huzur ve şenlik ruhuyla kutlanmasını diliyor, emeği ve özverisi ile ülkemize değer katan her bir işçi kardeşimi saygıyla selamlıyorum."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, FETÖ firarisi Adil Öksüz ile ilgili Aydınlık Gazetesinde yayınlanan haber ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 23 Nisan 2017 Pazar günü kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajda, "23 Nisan dünya üzerinde benzeri bulunmayan milli bayramımızdır" dedi.

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları için 'Bu iş bitmedi' diyenlere seslenerek, "Bu iş bitti nokta koyuyoruz" dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette, CHP'nin 16 Nisan referandum seçim sonuçlarına yaptığı itirazı eleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI