• 2,1071 TL

  • 2,8281 TL

  • 88,2005 TL

  • 84.218

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

DİĞER HABERLER

Bakan Kılıç, Türkçe isim istedi

Bakan Kılıç, Türkçe isim istedi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, açılışını yaptığı Yalı Kafede Ottoman Dügün salonunun isminin değiştirilmesini istedi.

Fuat Köktaş, Ramazan bayramını kutladı

Fuat Köktaş, Ramazan bayramını kutladı AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

İhsanoğlu, Kılıçdaroğlu'nun ismini yanlış söyledi-izle

İhsanoğlu, Kılıçdaroğlu'nun ismini yanlış söyledi-izle Her defasında isminin yanlış söylenilmesiyle gündeme gelen Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, bu defa aynı hataya kendisi düştü. İhsanoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’ndan 'Alemdaroğlu' dedi.

Terme'de Erdoğan'a bağış desteği

Terme'de Erdoğan'a bağış desteği Ak Parti Terme İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim çalışmalarında kullanması için bağış yaptı.

KÖŞE YAZARLARI