• 2,9285 TL

  • 3,2959 TL

  • 115,862 TL

  • 70.937

Öncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33
Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çiğdem Karaaslan'a ziyaretçi akını

Çiğdem Karaaslan'a ziyaretçi akını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'a Samsun ve ülke genelinden hayırlı olsun ziyaretleri yoğun bir programla sürüyor.

Erhan Usta: Samsun-Ankara hızlı tren hattında ihale sürecine geçildi

Erhan Usta: Samsun-Ankara hızlı tren hattında ihale sürecine geçildi Erhan Usta: Samsun-Ankara hızlı tren hattında ihale sürecine geçildi. MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun-Ankara hızlı tren projesinde ihale sürecine geçildiğini müjdeledi.

Halil İbrahim Doğan, Vezirköprü'de 2 yıllık hizmetleri özetledi

Halil İbrahim Doğan, Vezirköprü'de 2 yıllık hizmetleri özetledi Samsun’un Vezirköprü ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Doğan, 7 Şubat 2014 tarihinden bu yana başkanlık dönemindeki iki yıllık icraatları anlattı.

Çiğdem Karaaslan: Gençlerimizin yanındayız

Çiğdem Karaaslan: Gençlerimizin yanındayız AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 1 Kasım seçimlerinin ardından gençlere yönelik vaatlerin yerine getirildiğini belirterek, ''Girişimci gençlere proje karşılığı 50 bin liraya kadar hibe, 100 bin liraya kadar faizsiz kredi imkanı sağladık'' dedi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET