• 2,2455 TL

  • 2,8452 TL

  • 90,2552 TL

  • 77.898

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

DİĞER HABERLER

MHP'den Kılıçdaroğlu'na YPG tepkisi

MHP'den Kılıçdaroğlu'na YPG tepkisi MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "YPG bir terör örgütü değildir" açıklamasına tepki gösterdi.

AK Parti İlkadım'da sandık başına gitti

AK Parti İlkadım'da sandık başına gitti Adalet ve Kalkınma Partisi İlkadım İlçe Başkanlığı üyeleri, mahalle delege seçimleri nedeniyle sandık başına gitti.

CHP'de Levent Gök grupbaşkanvekili oldu

CHP'de Levent Gök grupbaşkanvekili oldu CHP'de Levent Gök grupbaşkanvekili oldu. CHP Grubu, Yalova Milletvekili Muharrem İnce’den boşalan grup başkan vekilliğine seçim yapmak için toplandı. Yapılan seçimde Levent Gök, yeni grup başkanvekili olarak seçildi.

AK Parti'den istifa eden İdris Bal, parti kuruyor

AK Parti'den istifa eden İdris Bal, parti kuruyor AK Parti'den istifa eden İdris Bal, parti kuruyor. AK Parti'den olaylı bir şekilde ayrılan İdris Bal, parti kuracağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI