• 2,9200 TL

  • 3,2722 TL

  • 106,198 TL

  • 74.642

Öncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

GSB Bakanı Çağatay Kılıç'tan göçmen tepkisi

GSB Bakanı Çağatay Kılıç'tan göçmen tepkisi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Almanya İçişleri Bakanı’nın "AB Türkiye’de bir mülteci kampı kurmalı" önerisine tepki göstererek, “Bize lütfen bu tip akılları vermeyin. Kendiniz kendi görevlerinizi yapın” dedi.

MHP Tuğrul Türkeş'in ismini milletvekili listesinden kaldırdı

MHP Tuğrul Türkeş'in ismini milletvekili listesinden kaldırdı MHP Genel Merkezi partinin internet sitesinde yer alan 'milletvekillerimiz' bölümünden Tuğrul Türkeş'in ismini kaldırdı. Türkeş için MHP harekete geçti ve kesin ihraç istemiyle disiplin sürecini başlatıldı.

Davutoğlu'nun 8 kez aradığı bakan

Davutoğlu'nun 8 kez aradığı bakan Davutoğlu, o sırada Mescid-i Aksa'da bulunan Ayşen Gürcan'ı 8 kez aramak zorunda kaldığını söyledi.

HDP'ye AB ve Kalkınma Bakanlığı Düştü

HDP'ye AB ve Kalkınma Bakanlığı Düştü Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu 63. Seçim Hükümeti'nde Avrupa Birliği ve Kalkınma Bakanlığı HDP'li vekillere düştü.

KÖŞE YAZARLARI