• 2,2297 TL

  • 2,8765 TL

  • 87,6032 TL

  • 77.661

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

DİĞER HABERLER

Abdullah Gül yeni partiyle dönüyor!

Abdullah Gül yeni partiyle dönüyor! AKP kulislerinde, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yeni bir merkez parti hazırlığında bulunduğu ve Kayseri’ye gerçekleştireceği ziyaretin ana gündem maddesinin de bu konu olduğu ileri sürülüyor. Kurulacağı iddia edilen yeni partide çarpıcı isimler yer alıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜSİAD toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜSİAD toplantısında konuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan, 17 ve 25 Aralık operasyonlarının darbe girişimi olduğunu belirterek, “Bizi kıyasıya eleştirenlerin ananas ve tespih konularında ağzını bıçak açmadı. Bu ihanet çetelerine kimse sesini çıkarmadı” dedi.

Davutoğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'na mektup yanıtı

Davutoğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'na mektup yanıtı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kılıçdaroğlu’nun kendisine açık mektup yazmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, üç kanunu onayladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, üç kanunu onayladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6555, 6554 ve 6555 sayılı kanunları onayladı.

KÖŞE YAZARLARI