• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

DİĞER HABERLER

MEB Bakanı Avcı, dershanelerin kapanacağı tarihi açıkladı

MEB Bakanı Avcı, dershanelerin kapanacağı tarihi açıkladı Milli Eğitim Bakanı (MEB) Nabi Avcı, dershanelerin kapanacağı tarihi açıkladı. Dershaneler hangi tarihte kapanacak. Nabi Avcı, dershanelerin 1 Eylül 2015 tarihinden itibaren kapanacağını söyledi.

Muammer Güler'den flaş 17-25 Aralık açıklaması

Muammer Güler'den flaş 17-25 Aralık açıklaması Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, 17-25 Aralık süreci ile ilgili flaş açıklamalar yaparak, "Bu operasyonu yapanların o yetimlere giden imkanlara mani olduklarını söylemek dahi istemiyorum. Bunlar kuzu postuna bürünmüş kurtlardır" dedi.

Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu’na muhtar salvosu

Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu’na muhtar salvosu Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Manisa kongresinde yaptığı konuşmada CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na muhtar salvosu yaparak, "İkamet adresini bulamayan Kılıçdaroğlu'ndan muhtar olabilir mi?" dedi.

Muharrem Göksel, ilçe delegeleriyle bir araya geldi

Muharrem Göksel, ilçe delegeleriyle bir araya geldi SAMSUN HABER- AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, AK Parti Terme, Salıpazarı ve Çarşamba İlçe Delegeleri ile yemekte bir araya geldi.

KÖŞE YAZARLARI