• 2,9612 TL

  • 3,406 TL

  • 118,661 TL

  • 79.382,62

ncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33
Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Recep Tayyip Erdoğan Ahmet Davutoğlu zirvesi sona erdi

Recep Tayyip Erdoğan Ahmet Davutoğlu zirvesi sona erdi Recep Tayyip Erdoğan Ahmet Davutoğlu zirvesi sona erdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yaptığı görüşme sona erdi.

Muharrem Göksel’den Coşkun Esen’e ziyaret

Muharrem Göksel’den Coşkun Esen’e ziyaret AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’i ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Göksel, Samsun’da, eğitim alanında yapılan yatırımlarla eğitimin kalitesinin arttığını söyledi.

Kolluk Gözetim Komisyonu kanun tasarısı kabul edildi

Kolluk Gözetim Komisyonu kanun tasarısı kabul edildi Kolluk Gözetim Komisyonu kanun tasarısı kabul edildi. 277 sayılı Kolluk Gözetim Komisyonu Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı meclis genel kurulunda kabul edildi.

Davutoğlu'ndan flaş Pelikan Dosyası açıklaması

Davutoğlu'ndan flaş Pelikan Dosyası açıklaması Davutoğlu'ndan flaş Pelikan Dosyası açıklaması. Başbakan Ahmet Davutoğlu, sosyal medyada 'pelikan dosyası' olarak yayılan ve Erdoğan ile Davutoğlu'nun arasına fitne sokmaya çalışan birtakım iddialara çok sert cevap verdi.

KÖŞE YAZARLARI