• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Numan Kurtulmuş: Ekonomi ciddi bir iştir

Numan Kurtulmuş: Ekonomi ciddi bir iştir Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Numan Kurtulmuş, CHP’nin seçim bildirgesindeki vaatlerini değerlendirerek, “Ekonomi yönetimi ciddi bir iştir dedi".

AK Parti Samsun'da birlik ve beraberlik yemeği düzenledi

AK Parti Samsun'da birlik ve beraberlik yemeği düzenledi AK Parti Samsun İl Teşkilatı, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve milletvekili adaylarının katılımı ile birlik ve beraberlik yemeği düzenledi.

CHP'nin seçim şarkısı: Yaşanacak bir Türkiye

 CHP'nin seçim şarkısı: Yaşanacak bir Türkiye CHP'nin 7 Haziran seçimleri için hazırlanan şarkı tanıtıldı. CHP'nin seçim bildirgesinin açıklandığı toplantıda 7 Haziran seçimleri için hazırlanan şarkı da tanıtıldı. CHP'nin seçim şarkısı: Yaşanacak bir Türkiye

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu seçim vaatlerini açıkladı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu seçim vaatlerini açıkladı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu seçim vaatlerini açıkladı. CHP’nin “Yaşanacak bir Türkiye” iddiasının 4 ayaklı bir stratejiye dayandığını ifade eden Kılıçdaroğlu bu stratejileri paylaşmaya başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET