• 2,2337 TL

  • 2,8299 TL

  • 88,4328 TL

  • 79.417

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

DİĞER HABERLER

AK Parti Atakum'da delege seçimi yaptı

AK Parti Atakum'da delege seçimi yaptı Samsun’un Atakum ilçesinde AK Parti mahalle delege seçimleri gerçekleştirildi.

Ahmet Davutoğlu: Milli aşı üreteceğiz

Ahmet Davutoğlu: Milli aşı üreteceğiz Ahmet Davutoğlu: Milli aşı üreteceğiz. Başbakan Ahmet Davutoğlu, milli aşı üretileceğini açıkladı.

Bekir Bozdağ: Öcalan'a sekreter söz konusu değil

Bekir Bozdağ: Öcalan'a sekreter söz konusu değil Bekir Bozdağ: Öcalan'a sekreter söz konusu değil. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Abdullah Öcalan'a sekreter tutulacağı yönündeki iddialara ilişkin, "Başka bir kişinin cezaevindekini yanında bulunmasına imkan yoktur. Bu iddia tamamen yersizdir" dedi.

Bahçeli'den Öcalan'a sekreterya açıklaması

Bahçeli'den Öcalan'a sekreterya açıklaması Bahçeli'den Öcalan'a sekreterya açıklaması. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Öcalan'a İmralı'da sekreterya sağlanması ile ilgili, " Müebbet hapse mahkum olmuş bir caninin her türlü isteğine cevap verebilecek tavizlerle görüşmelerle bugünlere gelinmiştir, şimdi de sekreterya oluşturuluyor" dedi.

KÖŞE YAZARLARI