• 2,8905 TL

  • 3,0710 TL

  • 99,3078 TL

  • 76.785

Öncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33
Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Erhan Usta, Plan ve Bütçe Komisyon üyeliğinde görev aldı

Erhan Usta, Plan ve Bütçe Komisyon üyeliğinde görev aldı MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta 26. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe komisyonuna seçildi.

Fuat Köktaş: Milletimiz yeniden emaneti AK Parti’ye teslim etti

Fuat Köktaş: Milletimiz yeniden emaneti AK Parti’ye teslim etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Milletimiz 7 Haziran’dan sonra büyük bir oy artışıyla 1 Kasım’da yeniden emaneti AK Parti’ye, yani milletin içinden çıkan kadrolara teslim etti" dedi.

Samsun Ülkü Ocakları İstişare toplantısı yaptı

Samsun Ülkü Ocakları İstişare toplantısı yaptı Samsun Ülkü Ocakları, İl İstişare toplantısı yapmak için Ayvacıkta buluştu. Toplantıya Samsun Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Kürşat Geze başkanlık etti.

Fuat Köktaş, Hatice Örs'ü makamında ziyaret etti

Fuat Köktaş, Hatice Örs'ü makamında ziyaret etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türk Kızılayı Canik Şube Başkanı Hatice Örs'ü makamında ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI