• 2,1970 TL

  • 2,7590 TL

  • 85,0917 TL

  • 80.913

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

DİĞER HABERLER

Davutoğlu'ndan önemli IŞİD ve PKK açıklaması

Davutoğlu'ndan önemli IŞİD ve PKK açıklaması Davutoğlu'ndan önemli IŞİD ve PKK açıklaması. Başbakan Ahmet Davutoğlu, BBC muhabiri Lyse Doucet'in sorularını yanıtladı. Davutoğlu, IŞİD ve PKK ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Başbakan Davutoğlu, " Sınırımızda Suriye rejimini, IŞİD’i ve PKK’yı görmek istemiyoruz. Bunların tümü Türkiye'nin düşmanıdır" dedi.

Peşmerge'nin Kobani geçişi ile ilgili önemli açıklama

Peşmerge'nin Kobani geçişi ile ilgili önemli açıklama Peşmerge'nin Kobani geçişi ile ilgili önemli açıklama. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası önemli açıklamalar yaptı. Arınç, Peşmerge güçlerinin Kobani'ye geçişi ile ilgili detaylı bilgi verdi. Bülent Arınç, çözüm sürecine ilişkin, , Başbakanlık Acil Durum Koordinasyon Merkezi oluşturulacağını söyledi. İşte Arınç'ın önemli açıklamaları.

Arınç'tan önemli çözüm süreci açıklaması

Arınç'tan önemli çözüm süreci açıklaması Arınç'tan önemli çözüm süreci açıklaması. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan son dakika açıklaması. Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası Bülent Arınç, çözüm sürecine ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Arınç, PKK'nın kaçırdığı 400 kilo patlayıcıyı Cudi Dağına götürdüğünü söyledi. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çözüm sürecinde adımların süretle atılacağını vurguladı.

Hakkari'de 3 askeri şehit eden hainler yakalandı

Hakkari'de 3 askeri şehit eden hainler yakalandı Hakkari'de 3 askeri şehit eden hainler yakalandı. Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 3 askeri şehit eden hainlerin yakalandığı açıklandı. Başbakan Ahmet Davutoğlu, 3 askerin şehit edilmesi sonrası yapılan operasyon sonrası olayın sorumlularının gözalaltına alındığını duyurdu.

KÖŞE YAZARLARI