• 2,2227 TL

  • 2,7720 TL

  • 85,9039 TL

  • 83.531

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

DİĞER HABERLER

Terör örgütü üyelerine af çıkacak mı?

Terör örgütü üyelerine af çıkacak mı? Terör örgütü üyelerine af çıkacak mı. Abdullah Öcalan'a af geliyor mu. Terör örgütü suçlularına af gelecek iddiasına Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yanıt verdi. Bakan Bozdağ, terör örgütü üyeleriyle ilgili herhangi bir af düşüncelerinin olmadığını bildirdi.

Başbakan Davutoğlu, Alevi dedesinin elini öptü video haber

Başbakan Davutoğlu, Alevi dedesinin elini öptü video haber Başbakan Ahmet Davutoğlu, Tunceli'de alevi dedesinin elini öptü. Davutoğlu, "Orada bir Alevi dedesi elimizi öpmeye çalıştı. Ben de onun elini öpmeye çalıştım. Bundan sonra el öpecek olan devlettir" dedi.

Başbakan Davutoğlu: Belediye başkanlarımıza özellikle söylüyorum...

Başbakan Davutoğlu: Belediye başkanlarımıza özellikle söylüyorum... Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Belediye başkanlarımıza özellikle söylüyorum; şehirlerimizi muhafaza edin, o mekan içinde olan insana saygıyla belediyelerimizi en temiz belediyeler, şehirler haline dönüştürün.” dedi.

Piyasaya binlerce zehirli ayakkabı sürüldü

Piyasaya binlerce zehirli ayakkabı sürüldü Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, 33 bin kimyevi madde içeren zehirli ayakkabının illegal olarak iç pazara satıldığını söyledi. Canikli, piyasaya kaçak yollardan binlerce zehirli ayakkabının sürüldüğü iddialarını doğruladı.

KÖŞE YAZARLARI