• 2,9285 TL

  • 3,2515 TL

  • 123,008 TL

  • 75.366,00

ncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33
Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çiğdem Karaaslan ana ocağı Alaçam'da iftar yemeği verdi

Çiğdem Karaaslan ana ocağı Alaçam'da iftar yemeği verdi Çiğdem Karaaslan ana ocağı Alaçam'da iftar yemeği verdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Alaçam ilçesi Gökçeboğaz Mahallesi'nde iftar yemeği verdi.

AK Parti Çarşamba İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

AK Parti Çarşamba İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı AK Parti Çarşamba İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, İlçe Başkanlığı Toplantı Salonu'nda AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan ve Fuat Köktaş, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, Belediye Meclis ve teşkilat üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Çağatay Kılıç Samsun Alaçam'da konuştu

Çağatay Kılıç Samsun Alaçam'da konuştu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, kendilerine siyaset dersi verenlerin kendi genel başkanlarına bakması gerektiğini söyledi.

MHP'nin 19 Haziranda yapılan tüzük kongresi için şok karar

MHP'nin 19 Haziranda yapılan tüzük kongresi için şok karar MHP'nin 19 Haziranda yapılan tüzük kongresi için şok karar. MHP'nin 19 Haziran'da yapılan tüzük kongresinde alınan kararlarla ilgili Ankara 3’üncü Asliye Hukuk Mahkemesi yürütmeyi durdurma kararı aldı.

KÖŞE YAZARLARI