• 2,1736 TL

  • 2,8518 TL

  • 88,8446 TL

  • 80.669

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

DİĞER HABERLER

Derviş Eroğlu: Halkımızın sabrı kalmadı

Derviş Eroğlu: Halkımızın sabrı kalmadı KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Kıbrıs’ta var olan gerçekler dikkate alınarak bir antlaşma yapmanın mümkün olduğunu belirterek, “Yeter ki Rum komşularımız Kıbrıs’ı 1974 öncesine geri götürebilecekleri hayalinden vazgeçsinler” dedi.

Engin Altay: Davutoğlu kukla Başbakan

Engin Altay: Davutoğlu kukla Başbakan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Millet çok kelam duydu artık hizmet bekliyor. TBMM'nin saygınlığını Davutoğlu'ndan öğrenecek değiliz"

Kılıçdaroğlu: Kitapçık fırlatılması meşru müdafaadır-izle

Kılıçdaroğlu: Kitapçık fırlatılması meşru müdafaadır-izle CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'te içtüzük kitapçığını fırlatan Engn Altay'ı savundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Adil olmayan projeleri kabul etmeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Adil olmayan projeleri kabul etmeyiz Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kıbrıs sorununun çözümünde kararlılıklarının sürdüğünü belirterek, “Önümüze bizim adil olmayan projelerle gelenler şunu bilsin böyle bir şeyi kabul etmemiz mümkün değildir” dedi.

KÖŞE YAZARLARI