• 2,0907 TL

  • 2,8210 TL

  • 87,2340 TL

  • 83.645

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

DİĞER HABERLER

Hamzaçebi: Paralel yapı inandırıcı değildir

Hamzaçebi: Paralel yapı inandırıcı değildir CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Başbakan Erdoğan’ın yanında olmayan komutanları tasfiye etmeye çalıştığını söyledi.

CHP, Çivril köyünde iftar verdi

CHP, Çivril köyünde iftar verdi Cumhuriyet Halk Partisi İlkadım İlçe Teşkilatı, ilçeye bağlı Çivril köyünde iftar yemeği verdi. CHP İlkadım İlçe Başkanı SAbuncu, vatandaşlardan İhsanoğlu için destek istedi.

AYM, Mansur Yavaş'ın itirazını red etti

AYM, Mansur Yavaş'ın itirazını red etti AYM'den Mansur Yavaş'a retAnayasa Mahkemesi Mansur Yavaş'ın itirazını reddetti.

İhsanoğlu’na 'oyuncak olma' tepkisi

İhsanoğlu’na 'oyuncak olma' tepkisi Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Mısır Çarşı ziyareti sırasında ilginç bir tepki ile karşılaştı. İhsanoğlu’na "oyuncak olma" tepkisi.

KÖŞE YAZARLARI