• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Başbakan Davutoğlu'ndan Suriye Açıklaması!

Başbakan Davutoğlu'ndan Suriye Açıklaması! Başbakan Davutoğlu: "Güvenliğimizi tehlikeye atacak bir durumda ise yarını beklemeyiz" dedi.

Fuat Köktaş ve Çiğdem Karaaslan, Vedat Yavuz'u ziyaret etti

Fuat Köktaş ve Çiğdem Karaaslan, Vedat Yavuz'u ziyaret etti SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Çiğdem Karaaslan, Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'a nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Parti'de grup yönetimi değişiyor

AK Parti'de grup yönetimi değişiyor Meclis Başkanının seçilmesi ile birlikte oluşacak yeni Başkanlık Divanında, AK Parti artık daha az üye ile temsil edilecek.

Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı'nda iftar yaptı

Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı'nda iftar yaptı SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediyesi, geleneksel Ramazan etkinlikleri kapsamında Salıpazarı halkıyla buluştu.

KÖŞE YAZARLARI