• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Hülya Avşar'a AK Parti'li Tülay Bakır'dan destek

Hülya Avşar'a AK Parti'li Tülay Bakır'dan destek MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın 'seti basarız' diyerek tehdit ettiği sanatçı Hülya Avşar'a AK Parti Samsun Milletvekili Prof.Dr. Tülay Bakır'dan destek geldi. Tülay Bakır, "Neyin setini basıyorsunuz. Olacak şey değil" dedi.

Kılıçdaroğlu: CHP'yi kapatmak için hazırlık yapılıyor

Kılıçdaroğlu: CHP'yi kapatmak için hazırlık yapılıyor CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin kapatılacağına dair twitter'da Fuat Avni tarafından gündeme getirilen iddiaya ilişkin yaptığı açıklamada, "Onunla ilgili bir hazırlık yapıldığını biz çok iyi biliyoruz" dedi.

CHP kapatılacak iddiasına TBMM Başkanı Çiçek açıklama yaptı

CHP kapatılacak iddiasına TBMM Başkanı Çiçek açıklama yaptı CHP'nin kapatılacağı iddialarına ilişkin bir açıklama yapan TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Böyle bir çalışma var mı yok mu bilmiyorum, bir iddia üzerine bunu yapamam ama parti kapatmaları doğru bulmam” dedi.

Kumru Köseler: Samsun'da esnaf kepenk kapattı

Kumru Köseler: Samsun'da esnaf kepenk kapattı SAMSUN HABER - CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Kumru Köseler, "Bu iktidar döneminde şehrimizdeki esnafın %22 si kepenk kapatmak zorunda kalmış, yine bazı ticarethaneler, ofis ve bürolar, resmen iş bıraktırılma yaşamıştır" dedi.

KÖŞE YAZARLARI