• 2,9913 TL

  • 3,3619 TL

  • 109,408 TL

  • 74.397

Öncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33
Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fuat Köktaş, Terme'de vatandaşlarla buluştu

Fuat Köktaş, Terme'de vatandaşlarla buluştu AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1 Kasım Seçim çalışmaları kapsamında Terme'de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Adalet Bakanı İpek, YSK'nın sandık birleştirme kararını yorumladı

Adalet Bakanı İpek, YSK'nın sandık birleştirme kararını yorumladı Samsun'da bulunan Adalet Bakanı Kenan İpek, YSK'nın oy sandıkların birleştirilmesi ile ilgili aldığı kararı yorumlayarak, "Alınan kararın gerekçesini bilmiyorum" dedi.

Muharrem İnce o fotoğrafı görünce kendisini tanıyamadı

Muharrem İnce o fotoğrafı görünce kendisini tanıyamadı CHP Milletvekili Muharrem İnce, 17 yıl öncesine ait fotoğrafını görünce kendisini tanıyamadı. Muharrem İnce, sosyal medyada yayınladığı fotoğraf için, "Kendimi zor tanıdım" dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, seçim çalışmalarını sürdürüyor SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Atakum ve Çarşamba İlçelerinde bir dizi programlar gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI