• 2,3172 TL

  • 2,8328 TL

  • 89,1101 TL

  • 83.574

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

DİĞER HABERLER

Sarıgül'ün oğlu Emir CHP'ye resti çekip istifa etti

Sarıgül'ün oğlu Emir CHP'ye resti çekip istifa etti Sarıgül'ün oğlu Emir CHP'ye resti çekip istifa etti. Mustafa Sarıgül'ün oğlu Şişli Belediye Başkanvekili ve Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül, istifa etti. Emir'in Ardından bir istifada Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ekinci’den geldi.

Davutoğlu, 7 maddelik dönüşüm paketini açıkladı

Davutoğlu, 7 maddelik dönüşüm paketini açıkladı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Öncelikli Dönüşüm Programları Toplantısında 7 maddelik ikinci dönüşüm paketini kamuoyuyla paylaştı. İşte 7 maddelik dönüşüm paketi

Davutoğlu: 'Bizim için 17 Aralık sadece vuslattır'

Davutoğlu: 'Bizim için 17 Aralık sadece vuslattır' Başbakan Ahmet Davutoğlu, 17 Aralık süreci ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bizim için 17 Aralık, sadece Şeb-i Arus'tur. O mübarek günde, millet ile devletin buluşmasını, vuslatını engellemek isteyenlerin çabalalarını akamete çıkarmak da bizim için ulvi bir görevdir" dedi.

Numan Kurtulmuş'tan flaş 14 Aralık açıklaması

Numan Kurtulmuş'tan flaş 14 Aralık açıklaması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 14 Aralık Soruşturması’na yönelik, "Soruşturma siyasi değil, hukuki bir süreçtir. Mağdur olduğunu iddia eden birisinin şikayeti üzerine başlatılmış olan süreçtir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI