• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Partili Uğur Işılak'tan önemli açıklamalar

AK Partili Uğur Işılak'tan önemli açıklamalar SAMSUN HABER - AK Parti İstanbul 3. bölge milletvekili adayı ve ünlü sanatçı Uğur Işılak, konser için geldiği Samsun’da İlkadım Belediyesi’ni ziyaretinde gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'den muhalefet gönderme

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'den muhalefet gönderme SAMSUN HABER - AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 13 yıllık AK Parti iktidarında Samsun’a ayrılan tarımsal destek ödemelerinin 9 kat arttığını ifade ederek, muhalefetin tarımla ilgili eleştirilerinin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Yılmaz Hocaoğlu: Samsun’da hedefimiz 9-0

Yılmaz Hocaoğlu: Samsun’da hedefimiz 9-0 SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Samsun’da hedeflerinin 9-0 olduğunu söyledi.

GSB Bakanı Çağatay Kılıç, Havza'da festivale katıldı

GSB Bakanı Çağatay Kılıç, Havza'da festivale katıldı Samsun’da seçim çalışmalarını sürdüren Gençlik ve Spor Bakanı (GSB) Akif Çağatay Kılıç, Havza ilçesinde düzenlenen 25 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Termal Turizm Festivali’ne katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET