• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN ERDOĞAN, SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan Erdoğan, Samsun'a geliyor
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:33

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında düzenlenen mitingler kapsamında 25 Mart Salı günü saat 16:00′da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda bir miting yapacak.
 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25 Mart günü yapılacak mitingin, Samsun’da gelmiş geçmiş en büyük miting olarak tamamlamayı düşünüyor. Başbakan Erdoğan’ın bugüne dek Samsun’da yaptığı mitinglere en az 100 bin kişinin katıldığı biliniyor. 

Kaynak:Samsunhaber1

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlu babasının hikayesini anlatırken duygulandı

Kılıçdaroğlu babasının hikayesini anlatırken duygulandı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hayatının anlatıldığı belgesel gösteriminde babasının hikayesini anlatırken çok duygulandı ve konuşmakta zorlandı.

İran Meclisi: Erdoğan İran'a gelmesin!

İran Meclisi: Erdoğan İran'a gelmesin! İran Meclisi Ulusal Güvenlik ve Dış Siyaset Komisyonu Başkanvekili Mansur Hakikatpur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde İran’a yapmayı planladığı ziyaretin iptal edilmesini istedi.

Kemal Kılıçdaroğlu gözyaşlarını tutamadı-video

Kemal Kılıçdaroğlu gözyaşlarını tutamadı-video Kemal Kılıçdaroğlu gözyaşlarını tutamadı-video. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul Kongre Merkezi'nde belgesel gösteriminde, kendisi için çekilen, hayat hikayesini anlatan belgesel hakkında konuşurken gözyaşlarını tutamadı.

Davutoğlu canlı yayında çok önemli açıklamalar yaptı

Davutoğlu canlı yayında çok önemli açıklamalar yaptı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Habertürk Televizyonu'nda canlı yayınlanan 'Gündem Siyaset' programında Başkanlık Sistemi, Bülent Arınç Melih Gökçek kavgası ve birçok çok konuda önemli açıklamalar yaptı.

KÖŞE YAZARLARI