• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇAĞATAY KILIÇ, KÖLN DEMOKRASİ MİTİNGİNDE AÇIKLADI: ALMANYA'DA 24 FETÖ OKULU VAR

Çağatay Kılıç, Köln Demokrasi Mitinginde açıkladı: Almanya'da 24 FETÖ okulu var. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Köln'de düzenlenen Demokrasi Mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans ile bağlanmasına izin vermeyen Almanya'yı eleştirdi.

31 Temmuz 2016 Pazar 16:32
Çağatay Kılıç, Köln Demokrasi Mitinginde açıkladı: Almanya'da 24 FETÖ okulu var

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen Demokrasi Mitingine katıldı.

 


Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Köln'de düzenlenen Demokrasi Mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans ile bağlanmasına izin vermeyen Almanya'yı eleştirdi.


Bakan Çağatay Kılıç, Köln'de yapılan Demokrasi Mitingde yaptığı konuşmada Almanya hükümetine seslenerek, "Almanya'da FETÖ'nün 24 tane okulu var. Almanya'nın somut bir delil olmadan vermeyeceğini açıkladığı FETÖ'cülerle ilgili önce bu okulların mali yapısı ve mali hareketlerini bir incelesinler. Almanya'da ki FETÖ okullarının mali yapısı incelendiğinde neler bulunucağını biliyoruz. Buradan Alman yetkililere söylüyorum, o okullarla ilgili mali hareketlere bakılsın, bir resmi araştırma yapılsın bakalım neler çıkacak" dedi.


Alman basınının Türkiye'ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı da ön yargılı davrandığını belirten Çağatay Kılıç,  "Biz her zaman basın özgürlüğü noktasında ki duruşumuzun açık olduğunu söyledik. Şuan daAlmanyada  Türkiye ile yapılan haberlerde çok ön yargı var.  Özellikle Cumhurbaşkanımızın şahsı ile çok ağır ithamlar var.  Bunları gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum" diye konuştu.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok. Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’da düzenlenen 25. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'da FETÖ terör örgütü ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

KÖŞE YAZARLARI