• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇAĞATAY KILIÇ, KÖLN DEMOKRASİ MİTİNGİNDE AÇIKLADI: ALMANYA'DA 24 FETÖ OKULU VAR

Çağatay Kılıç, Köln Demokrasi Mitinginde açıkladı: Almanya'da 24 FETÖ okulu var. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Köln'de düzenlenen Demokrasi Mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans ile bağlanmasına izin vermeyen Almanya'yı eleştirdi.

31 Temmuz 2016 Pazar 16:32
Çağatay Kılıç, Köln Demokrasi Mitinginde açıkladı: Almanya'da 24 FETÖ okulu var

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen Demokrasi Mitingine katıldı.

 


Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Köln'de düzenlenen Demokrasi Mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans ile bağlanmasına izin vermeyen Almanya'yı eleştirdi.


Bakan Çağatay Kılıç, Köln'de yapılan Demokrasi Mitingde yaptığı konuşmada Almanya hükümetine seslenerek, "Almanya'da FETÖ'nün 24 tane okulu var. Almanya'nın somut bir delil olmadan vermeyeceğini açıkladığı FETÖ'cülerle ilgili önce bu okulların mali yapısı ve mali hareketlerini bir incelesinler. Almanya'da ki FETÖ okullarının mali yapısı incelendiğinde neler bulunucağını biliyoruz. Buradan Alman yetkililere söylüyorum, o okullarla ilgili mali hareketlere bakılsın, bir resmi araştırma yapılsın bakalım neler çıkacak" dedi.


Alman basınının Türkiye'ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı da ön yargılı davrandığını belirten Çağatay Kılıç,  "Biz her zaman basın özgürlüğü noktasında ki duruşumuzun açık olduğunu söyledik. Şuan daAlmanyada  Türkiye ile yapılan haberlerde çok ön yargı var.  Özellikle Cumhurbaşkanımızın şahsı ile çok ağır ithamlar var.  Bunları gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum" diye konuştu.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirenler için bir mesaj yayımladı

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Samsun Şube Başkanı Oğuz Özat ve çeşitli üniversitelerin danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun oldukları halde atanamayan PDR ( Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik )  öğretmenleri, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz'ü makamında ziyaret etti. 

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET