• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ÇAĞATAY KILIÇ, KÖLN DEMOKRASİ MİTİNGİNDE AÇIKLADI: ALMANYA'DA 24 FETÖ OKULU VAR

Çağatay Kılıç, Köln Demokrasi Mitinginde açıkladı: Almanya'da 24 FETÖ okulu var. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Köln'de düzenlenen Demokrasi Mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans ile bağlanmasına izin vermeyen Almanya'yı eleştirdi.

31 Temmuz 2016 Pazar 16:32
Çağatay Kılıç, Köln Demokrasi Mitinginde açıkladı: Almanya'da 24 FETÖ okulu var

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen Demokrasi Mitingine katıldı.

 


Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Köln'de düzenlenen Demokrasi Mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans ile bağlanmasına izin vermeyen Almanya'yı eleştirdi.


Bakan Çağatay Kılıç, Köln'de yapılan Demokrasi Mitingde yaptığı konuşmada Almanya hükümetine seslenerek, "Almanya'da FETÖ'nün 24 tane okulu var. Almanya'nın somut bir delil olmadan vermeyeceğini açıkladığı FETÖ'cülerle ilgili önce bu okulların mali yapısı ve mali hareketlerini bir incelesinler. Almanya'da ki FETÖ okullarının mali yapısı incelendiğinde neler bulunucağını biliyoruz. Buradan Alman yetkililere söylüyorum, o okullarla ilgili mali hareketlere bakılsın, bir resmi araştırma yapılsın bakalım neler çıkacak" dedi.


Alman basınının Türkiye'ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı da ön yargılı davrandığını belirten Çağatay Kılıç,  "Biz her zaman basın özgürlüğü noktasında ki duruşumuzun açık olduğunu söyledik. Şuan daAlmanyada  Türkiye ile yapılan haberlerde çok ön yargı var.  Özellikle Cumhurbaşkanımızın şahsı ile çok ağır ithamlar var.  Bunları gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum" diye konuştu.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi

AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi. Samsun'un Canik ilçe Belediyesi tarafından, Suriye, Irak ve Afganistan'dan ilçeye gelen muhacirlere yönelik yürütülen "Kardeş Topraklarda Ensar Eli" projesi örnek alınıyor.

CHP, Samsun'da esnafa Hayır'ı anlattı

CHP, Samsun'da esnafa Hayır'ı anlattı CHP, Samsun'da esnafa Hayır'ı anlattı. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun esnafına referandumun millet için ne getirdiğini anlattı.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, öğrencilere vizyonu anlattı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, öğrencilere vizyonu anlattı "Gelecek Vizyonum" projesi kapsamında Kavak, Vezirköprü, Bafra ve Çarşamba'dan gelen öğrencileri ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, öğrencilere 'Vizyon Sohbetleri'nde 'Gelecek Vizyonu'nu anlattı. Genç, "Sizi yetiştiren ve kariyer sahibi yapan içinde yaşadığınız bu cennet vatana her zaman ve her mertebede hizmet edin, ihanet etmeyin" dedi.

Ankara Samsun Dernekler Federasyonu, Fuat Köktaş'ı ziyaret etti

Ankara Samsun Dernekler Federasyonu, Fuat Köktaş'ı ziyaret etti Ankara Samsun Dernekler Federasyonu, Fuat Köktaş'ı ziyaret etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, kendisini T.B.M.M'de ziyaret eden Ankara Samsun Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyelerine 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Halk Oylaması'nın amacını anlatarak destek istedi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET