• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ÇAĞATAY KILIÇ, KÖLN DEMOKRASİ MİTİNGİNDE AÇIKLADI: ALMANYA'DA 24 FETÖ OKULU VAR

Çağatay Kılıç, Köln Demokrasi Mitinginde açıkladı: Almanya'da 24 FETÖ okulu var. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Köln'de düzenlenen Demokrasi Mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans ile bağlanmasına izin vermeyen Almanya'yı eleştirdi.

31 Temmuz 2016 Pazar 16:32
Çağatay Kılıç, Köln Demokrasi Mitinginde açıkladı: Almanya'da 24 FETÖ okulu var

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen Demokrasi Mitingine katıldı.

 


Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Köln'de düzenlenen Demokrasi Mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans ile bağlanmasına izin vermeyen Almanya'yı eleştirdi.


Bakan Çağatay Kılıç, Köln'de yapılan Demokrasi Mitingde yaptığı konuşmada Almanya hükümetine seslenerek, "Almanya'da FETÖ'nün 24 tane okulu var. Almanya'nın somut bir delil olmadan vermeyeceğini açıkladığı FETÖ'cülerle ilgili önce bu okulların mali yapısı ve mali hareketlerini bir incelesinler. Almanya'da ki FETÖ okullarının mali yapısı incelendiğinde neler bulunucağını biliyoruz. Buradan Alman yetkililere söylüyorum, o okullarla ilgili mali hareketlere bakılsın, bir resmi araştırma yapılsın bakalım neler çıkacak" dedi.


Alman basınının Türkiye'ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı da ön yargılı davrandığını belirten Çağatay Kılıç,  "Biz her zaman basın özgürlüğü noktasında ki duruşumuzun açık olduğunu söyledik. Şuan daAlmanyada  Türkiye ile yapılan haberlerde çok ön yargı var.  Özellikle Cumhurbaşkanımızın şahsı ile çok ağır ithamlar var.  Bunları gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum" diye konuştu.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Çiftlik esnafıyla bir araya geldi. Akcagöz, Refarandum çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı. Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Mahalle ziyaretlerinde bulunarak halk oylamasına ilişkin çalışmalarını sürdürüyor. İkiz vatandaşları 28 Mart günü Samsun’da gerçekleşecek olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halka’da sesleneceği toplu açılış törenine davet etti.

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, AKP tarafından Samsun'da, seçim kanununa muhalefet edildiğini ve referandum sürecinde uyulması gereken kuralları düzenleyen Yüksek Seçim Kurulu'nun almış olduğu kararlara aykırı davranıldığını iddia etti ve sorumlular hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET