• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇAĞATAY KILIÇ, KÖLN DEMOKRASİ MİTİNGİNDE AÇIKLADI: ALMANYA'DA 24 FETÖ OKULU VAR

Çağatay Kılıç, Köln Demokrasi Mitinginde açıkladı: Almanya'da 24 FETÖ okulu var. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Köln'de düzenlenen Demokrasi Mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans ile bağlanmasına izin vermeyen Almanya'yı eleştirdi.

31 Temmuz 2016 Pazar 16:32
Çağatay Kılıç, Köln Demokrasi Mitinginde açıkladı: Almanya'da 24 FETÖ okulu var

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen Demokrasi Mitingine katıldı.

 


Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Köln'de düzenlenen Demokrasi Mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans ile bağlanmasına izin vermeyen Almanya'yı eleştirdi.


Bakan Çağatay Kılıç, Köln'de yapılan Demokrasi Mitingde yaptığı konuşmada Almanya hükümetine seslenerek, "Almanya'da FETÖ'nün 24 tane okulu var. Almanya'nın somut bir delil olmadan vermeyeceğini açıkladığı FETÖ'cülerle ilgili önce bu okulların mali yapısı ve mali hareketlerini bir incelesinler. Almanya'da ki FETÖ okullarının mali yapısı incelendiğinde neler bulunucağını biliyoruz. Buradan Alman yetkililere söylüyorum, o okullarla ilgili mali hareketlere bakılsın, bir resmi araştırma yapılsın bakalım neler çıkacak" dedi.


Alman basınının Türkiye'ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı da ön yargılı davrandığını belirten Çağatay Kılıç,  "Biz her zaman basın özgürlüğü noktasında ki duruşumuzun açık olduğunu söyledik. Şuan daAlmanyada  Türkiye ile yapılan haberlerde çok ön yargı var.  Özellikle Cumhurbaşkanımızın şahsı ile çok ağır ithamlar var.  Bunları gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum" diye konuştu.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET