• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP ATAKUM İLÇE BAŞKANI CEMİL DEVECİ'DEN 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili açıklama. CHP Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci, Türkiye'de darbe girişimi yapılması ile ilgili açıklamada bulundu.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 14:22
CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci,15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yapılan darbe girişimine tepki göstererek, "Türk solu demokratik sürece tüm gücüyle destek verecektir" açıklaması yaptı.

 

CHP Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci, Türkiye'de darbe girişimi yapılması ile ilgili açıklamada bulundu. CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, yaptığı açıklamada CHP'liler ve CHP örgütlerinin demokrasi nöbetinde olduğunu vuruladı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimi ile ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Askeri ve sivil darbeye, demokrasi dışı her türlü kalkışmaya, gerici tutucu düşünce ve eylemlere karşı tutumumuz ilkeseldir ve varlık nedenimizdir. Bu gün herkes kaybetmiş, Türkiye kaybetmiştir. TSK'de kaybetmiştir. Baskıcı hukuk dışı anlayış terkedilmeli, Demokratik Hukuk Devleti, parlamentonun öncülüğünde, yargının denetiminde yeniden tesis edilmelidir. CHP'liler, CHP örgütleri, demokratik kitle örgütleri, solcular demokrasi ve hukuk cephesinde, demokrasi nöbetindedirler... Demokrasiye inanmayanlar, devleti demokratikleştiremezler... Parlamento, üzerindeki partici siyaset baskısından kurtulmalı, bağımsızlaşmalı ve sürece el koymalıdır. Türk solu böyle bir demokratik sürece tüm gücüyle destek verecektir.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirenler için bir mesaj yayımladı

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Samsun Şube Başkanı Oğuz Özat ve çeşitli üniversitelerin danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun oldukları halde atanamayan PDR ( Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik )  öğretmenleri, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz'ü makamında ziyaret etti. 

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET