• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP ATAKUM İLÇE BAŞKANI CEMİL DEVECİ'DEN 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili açıklama. CHP Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci, Türkiye'de darbe girişimi yapılması ile ilgili açıklamada bulundu.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 14:22
CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci,15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yapılan darbe girişimine tepki göstererek, "Türk solu demokratik sürece tüm gücüyle destek verecektir" açıklaması yaptı.

 

CHP Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci, Türkiye'de darbe girişimi yapılması ile ilgili açıklamada bulundu. CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, yaptığı açıklamada CHP'liler ve CHP örgütlerinin demokrasi nöbetinde olduğunu vuruladı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimi ile ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Askeri ve sivil darbeye, demokrasi dışı her türlü kalkışmaya, gerici tutucu düşünce ve eylemlere karşı tutumumuz ilkeseldir ve varlık nedenimizdir. Bu gün herkes kaybetmiş, Türkiye kaybetmiştir. TSK'de kaybetmiştir. Baskıcı hukuk dışı anlayış terkedilmeli, Demokratik Hukuk Devleti, parlamentonun öncülüğünde, yargının denetiminde yeniden tesis edilmelidir. CHP'liler, CHP örgütleri, demokratik kitle örgütleri, solcular demokrasi ve hukuk cephesinde, demokrasi nöbetindedirler... Demokrasiye inanmayanlar, devleti demokratikleştiremezler... Parlamento, üzerindeki partici siyaset baskısından kurtulmalı, bağımsızlaşmalı ve sürece el koymalıdır. Türk solu böyle bir demokratik sürece tüm gücüyle destek verecektir.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması! Cumhurbaşkanı Erdoğan, son dönemde yapılan sistem tartışmalarını çok olumlu bulduğunu belirterek, "Türk siyaseti artık bu konuları konuşabilecek tartışabilecek yetkinliğe ulaşmıştır. İnşallah 80 milyon el ele vererek, hiç kimsenin dışlanmadığı, hiç kimsenin ötekileştirmediği geleceğin Türkiye'sini beraber kuracağız" dedi.

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Sevda Erdan Kılıç ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çarşamba ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti! AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu! AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 81 ilin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları çevre, şehir ve kültür başkanlarıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI