• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP ATAKUM İLÇE BAŞKANI CEMİL DEVECİ'DEN 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili açıklama. CHP Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci, Türkiye'de darbe girişimi yapılması ile ilgili açıklamada bulundu.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 14:22
CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci,15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yapılan darbe girişimine tepki göstererek, "Türk solu demokratik sürece tüm gücüyle destek verecektir" açıklaması yaptı.

 

CHP Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci, Türkiye'de darbe girişimi yapılması ile ilgili açıklamada bulundu. CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, yaptığı açıklamada CHP'liler ve CHP örgütlerinin demokrasi nöbetinde olduğunu vuruladı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimi ile ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Askeri ve sivil darbeye, demokrasi dışı her türlü kalkışmaya, gerici tutucu düşünce ve eylemlere karşı tutumumuz ilkeseldir ve varlık nedenimizdir. Bu gün herkes kaybetmiş, Türkiye kaybetmiştir. TSK'de kaybetmiştir. Baskıcı hukuk dışı anlayış terkedilmeli, Demokratik Hukuk Devleti, parlamentonun öncülüğünde, yargının denetiminde yeniden tesis edilmelidir. CHP'liler, CHP örgütleri, demokratik kitle örgütleri, solcular demokrasi ve hukuk cephesinde, demokrasi nöbetindedirler... Demokrasiye inanmayanlar, devleti demokratikleştiremezler... Parlamento, üzerindeki partici siyaset baskısından kurtulmalı, bağımsızlaşmalı ve sürece el koymalıdır. Türk solu böyle bir demokratik sürece tüm gücüyle destek verecektir.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı! AK Parti'nin Anayasa Değişikliği Teklifi Parti grubunda imzaya açıldı. Teklifin önümüzdeki hafta TBMM Genel Kurulu'na getirilmesi bekleniyor. Teklifi imzalayan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, sosyal medya hesabından hayırlı olsun dileklerini iletti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET