• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CHP ATAKUM İLÇE BAŞKANI CEMİL DEVECİ'DEN 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili açıklama. CHP Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci, Türkiye'de darbe girişimi yapılması ile ilgili açıklamada bulundu.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 14:22
CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci'den 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci,15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yapılan darbe girişimine tepki göstererek, "Türk solu demokratik sürece tüm gücüyle destek verecektir" açıklaması yaptı.

 

CHP Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci, Türkiye'de darbe girişimi yapılması ile ilgili açıklamada bulundu. CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, yaptığı açıklamada CHP'liler ve CHP örgütlerinin demokrasi nöbetinde olduğunu vuruladı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimi ile ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Askeri ve sivil darbeye, demokrasi dışı her türlü kalkışmaya, gerici tutucu düşünce ve eylemlere karşı tutumumuz ilkeseldir ve varlık nedenimizdir. Bu gün herkes kaybetmiş, Türkiye kaybetmiştir. TSK'de kaybetmiştir. Baskıcı hukuk dışı anlayış terkedilmeli, Demokratik Hukuk Devleti, parlamentonun öncülüğünde, yargının denetiminde yeniden tesis edilmelidir. CHP'liler, CHP örgütleri, demokratik kitle örgütleri, solcular demokrasi ve hukuk cephesinde, demokrasi nöbetindedirler... Demokrasiye inanmayanlar, devleti demokratikleştiremezler... Parlamento, üzerindeki partici siyaset baskısından kurtulmalı, bağımsızlaşmalı ve sürece el koymalıdır. Türk solu böyle bir demokratik sürece tüm gücüyle destek verecektir.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı Vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni hükümet sistemi Türkiye’nin önünü açacak. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum ülkemiz ve milletimiz için Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatıdır" dedi.

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı.MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, beraberinde ki heyet ile referandum çalışmalarını Ayvacık İlçesi’nde gerçekleştirdikleri bir dizi ziyaret programı ile sürdürdü. 

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun Çarşamba Havaalanı'nın 1 Ağustos'tan itibaren, tadilat gerekçesiyle ve 3 ay süre ile hizmete kapatılacak olması nedeniyle, yurt dışında yaşayan vatandaşlardan yoğun şekilde şikayet aldıklarını belirtti.

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Yakakent İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında "16 Nisan'da egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET