• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU YARIN SAMSUN'A GELİYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın Samsun'a geliyor! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 20 Eylül 2016 Salı günü (yarın) Samsun'a geliyor. İşte Kemal Kılıçdaroğlu'nun Samsun programı.

19 Eylül 2016 Pazartesi 16:22
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın Samsun'a geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 20 Eylül 2016 Salı günü Samsun'a geliyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Samsun programı. 


 
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 20 Eylül 2016 Salı günü özel uçak ile Samsun'a gelecek. 

 


 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Sevda Erdan Kılıç ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çarşamba ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti! AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu! AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 81 ilin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları çevre, şehir ve kültür başkanlarıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

KÖŞE YAZARLARI