• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP İL BAŞKANI TUFAN AKCAGÖZ: YENİKAPI RUHU SAMSUN'DA İŞLEMİYOR

CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz: Yenikapı ruhu Samsun'da işlemiyor! CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Yeni kapı ruhunun Samsun'a yansımadığını ve Ak Parti hükümetinin tarafgir tutum ve davranışlarına devam ettiğini söyledi.

06 Ekim 2016 Perşembe 12:06
CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz: Yenikapı ruhu Samsun'da işlemiyor

Türk Kamu Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ve bileşen sendika başkanları, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz’ü makamında ziyaret etti. Yeni kapı ruhunun Samsun'a yansımadığını ve Akp hükümetinin tarafgir tutum ve davranışlarına devam ettiğini dile getiren Tufan Akcagöz, " Yenikapı'da bahsedilen, ortak bir ruhtu. Hani, nerede? Sayın Genel Başkanımız o mitingte 12 madde saydı, bir manifesto deklare etti. Bunların hangisini kayda aldılar? Okulların adı değişti. Cumhuriyet ismi meydanlardan kaldırıldı. Askeri okullar kapatıldı. Gata bile tasfiye edildi. Terörle mücadele edilmesin diyen yok. Ancak terörle mücadele ederken, çok hassas davranmak gerekiyor. Akp hükümetinin, dönemin ruhuna uymayan tutum ve uygulamaları var. Milli eğitim öğretmen alacak, mülakat yapıyor. Adaylara, hükümetin 2023 hedefleri hakkında ne düşünüyorsunuz ve bunu öğrencilerinize nasıl anlatırsınız diye soruyor. Yere batsın sizin 2023 hedefleriniz. Devlete memur alımlarında liyakati dikkate almazsanız, yarın bu devlet başka çetenin eline geçer. " dedi. 

 

 

Türk Kamu Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ise, kendilerine de bir çok mağdurun başvurduğunu ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin de bu mağdurların yanında olmasının oldukça olumlu olduğunu belirterek, bu süreçte herkes suçlu olmayabilir, günahsız olanlar derhal ortaya çıkarılmalı, bir mağduriyet varsa, ortadan kaldırılmalıdır. " dedi. 

 

 

Kamu Sen Şube Başkanı Kuruoğlu, CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz’e, Türk Eğitim Sen tarafından yayınlanan, " Yüz yıllık destan Çanakkale" adlı kitabı armağan etti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

HDP'li vekil Figen Yüksekdağ'a şok! Milletvekilliği düştü

HDP'li vekil Figen Yüksekdağ'a şok! Milletvekilliği düştü HDP'li vekil Figen Yüksekdağ'a şok! Milletvekilliği düştü. HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın milletvekilliği düştüHalkların Demokratik Partisi Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın milletvekilliği düştü.

Hasan Tofar: Samsun'un Tekkeköy ilçesi gür bir sesle EVET diyecek

Hasan Tofar: Samsun'un Tekkeköy ilçesi gür bir sesle EVET diyecek Hasan Tofar: Samsun'un Tekkeköy ilçesi gür bir sesle EVET diyecek. Tekkeköy Belediyesi Kültür Binası Şehit Ömer Halis Demir salonunda Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen eski Genel Başkanı, Ak Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu'nun sunumuyla 15 Temmuz, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve yeni Türkiye konulu konferans düzenlendi.

Samsun'un Kavak ilçesinde büyük buluşma

Samsun'un Kavak ilçesinde büyük buluşma Samsun'un Kavak ilçesinde büyük buluşma. Samsun’un Kavak ilçesinde, 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması öncesi AK Parti Kavak İlçe Teşkilatı tarafından ‘büyük buluşma’ gerçekleştirildi.

Tufan Akcagöz, tutuklanan gence sahip çıktı

Tufan Akcagöz, tutuklanan gence sahip çıktı Tufan Akcagöz, tutuklanan gence sahip çıktı. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Cumhurbaşkanı'na hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan CHP Maltepe Gençlik Kolları üyesi Samet Burak Sarı'nın tutuklanmasına tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET