• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP İL BAŞKANI TUFAN AKCAGÖZ: YENİKAPI RUHU SAMSUN'DA İŞLEMİYOR

CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz: Yenikapı ruhu Samsun'da işlemiyor! CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Yeni kapı ruhunun Samsun'a yansımadığını ve Ak Parti hükümetinin tarafgir tutum ve davranışlarına devam ettiğini söyledi.

06 Ekim 2016 Perşembe 12:06
CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz: Yenikapı ruhu Samsun'da işlemiyor

Türk Kamu Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ve bileşen sendika başkanları, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz’ü makamında ziyaret etti. Yeni kapı ruhunun Samsun'a yansımadığını ve Akp hükümetinin tarafgir tutum ve davranışlarına devam ettiğini dile getiren Tufan Akcagöz, " Yenikapı'da bahsedilen, ortak bir ruhtu. Hani, nerede? Sayın Genel Başkanımız o mitingte 12 madde saydı, bir manifesto deklare etti. Bunların hangisini kayda aldılar? Okulların adı değişti. Cumhuriyet ismi meydanlardan kaldırıldı. Askeri okullar kapatıldı. Gata bile tasfiye edildi. Terörle mücadele edilmesin diyen yok. Ancak terörle mücadele ederken, çok hassas davranmak gerekiyor. Akp hükümetinin, dönemin ruhuna uymayan tutum ve uygulamaları var. Milli eğitim öğretmen alacak, mülakat yapıyor. Adaylara, hükümetin 2023 hedefleri hakkında ne düşünüyorsunuz ve bunu öğrencilerinize nasıl anlatırsınız diye soruyor. Yere batsın sizin 2023 hedefleriniz. Devlete memur alımlarında liyakati dikkate almazsanız, yarın bu devlet başka çetenin eline geçer. " dedi. 

 

 

Türk Kamu Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ise, kendilerine de bir çok mağdurun başvurduğunu ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin de bu mağdurların yanında olmasının oldukça olumlu olduğunu belirterek, bu süreçte herkes suçlu olmayabilir, günahsız olanlar derhal ortaya çıkarılmalı, bir mağduriyet varsa, ortadan kaldırılmalıdır. " dedi. 

 

 

Kamu Sen Şube Başkanı Kuruoğlu, CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz’e, Türk Eğitim Sen tarafından yayınlanan, " Yüz yıllık destan Çanakkale" adlı kitabı armağan etti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı! AK Parti'nin Anayasa Değişikliği Teklifi Parti grubunda imzaya açıldı. Teklifin önümüzdeki hafta TBMM Genel Kurulu'na getirilmesi bekleniyor. Teklifi imzalayan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, sosyal medya hesabından hayırlı olsun dileklerini iletti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET