• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP İL BAŞKANI TUFAN AKCAGÖZ: YENİKAPI RUHU SAMSUN'DA İŞLEMİYOR

CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz: Yenikapı ruhu Samsun'da işlemiyor! CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Yeni kapı ruhunun Samsun'a yansımadığını ve Ak Parti hükümetinin tarafgir tutum ve davranışlarına devam ettiğini söyledi.

06 Ekim 2016 Perşembe 12:06
CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz: Yenikapı ruhu Samsun'da işlemiyor

Türk Kamu Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ve bileşen sendika başkanları, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz’ü makamında ziyaret etti. Yeni kapı ruhunun Samsun'a yansımadığını ve Akp hükümetinin tarafgir tutum ve davranışlarına devam ettiğini dile getiren Tufan Akcagöz, " Yenikapı'da bahsedilen, ortak bir ruhtu. Hani, nerede? Sayın Genel Başkanımız o mitingte 12 madde saydı, bir manifesto deklare etti. Bunların hangisini kayda aldılar? Okulların adı değişti. Cumhuriyet ismi meydanlardan kaldırıldı. Askeri okullar kapatıldı. Gata bile tasfiye edildi. Terörle mücadele edilmesin diyen yok. Ancak terörle mücadele ederken, çok hassas davranmak gerekiyor. Akp hükümetinin, dönemin ruhuna uymayan tutum ve uygulamaları var. Milli eğitim öğretmen alacak, mülakat yapıyor. Adaylara, hükümetin 2023 hedefleri hakkında ne düşünüyorsunuz ve bunu öğrencilerinize nasıl anlatırsınız diye soruyor. Yere batsın sizin 2023 hedefleriniz. Devlete memur alımlarında liyakati dikkate almazsanız, yarın bu devlet başka çetenin eline geçer. " dedi. 

 

 

Türk Kamu Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ise, kendilerine de bir çok mağdurun başvurduğunu ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin de bu mağdurların yanında olmasının oldukça olumlu olduğunu belirterek, bu süreçte herkes suçlu olmayabilir, günahsız olanlar derhal ortaya çıkarılmalı, bir mağduriyet varsa, ortadan kaldırılmalıdır. " dedi. 

 

 

Kamu Sen Şube Başkanı Kuruoğlu, CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz’e, Türk Eğitim Sen tarafından yayınlanan, " Yüz yıllık destan Çanakkale" adlı kitabı armağan etti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

Atakum Belediye meclisi kampa girdi

Atakum Belediye meclisi kampa girdi Atakum Belediye meclisi kampa girdi. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve Atakum Belediyesinin AK Parti, CHP ve MHP’li Meclis Üyeleri, Ilgaz’da eğitim kampı gerçekleştirdi. Başkan Taşçı, “Son derece verimli bir eğitim programı geçirdik. Yasalar, görev ve yetkiler noktasında önemli değerlendirmelerde bulunduk. Hızımıza daha hız katacağız” dedi.

Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti

Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, 17 Aralık'ta Kayseri Komando Tugay Komutanlığı´ndan izne çıkan er ve erbaşları taşıyan araca yönelik gerçekleşen bombalı saldırıda ağır yaralanan Samsunlu asker Mehmet Kilit'i, Salıpazarı İlçesi Avut köyündeki evinde ziyaret etti.

Hasan Togar: AK Gençlik ile gurur duyuyorum

Hasan Togar: AK Gençlik ile gurur duyuyorum Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Sevgi tekkesi sosyal tesislerinde düzenlenen programda AK Parti İlçe Gençlik Kolları ile bir araya geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET