• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP İL BAŞKANI TUFAN AKCAGÖZ: YENİKAPI RUHU SAMSUN'DA İŞLEMİYOR

CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz: Yenikapı ruhu Samsun'da işlemiyor! CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Yeni kapı ruhunun Samsun'a yansımadığını ve Ak Parti hükümetinin tarafgir tutum ve davranışlarına devam ettiğini söyledi.

06 Ekim 2016 Perşembe 12:06
CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz: Yenikapı ruhu Samsun'da işlemiyor

Türk Kamu Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ve bileşen sendika başkanları, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz’ü makamında ziyaret etti. Yeni kapı ruhunun Samsun'a yansımadığını ve Akp hükümetinin tarafgir tutum ve davranışlarına devam ettiğini dile getiren Tufan Akcagöz, " Yenikapı'da bahsedilen, ortak bir ruhtu. Hani, nerede? Sayın Genel Başkanımız o mitingte 12 madde saydı, bir manifesto deklare etti. Bunların hangisini kayda aldılar? Okulların adı değişti. Cumhuriyet ismi meydanlardan kaldırıldı. Askeri okullar kapatıldı. Gata bile tasfiye edildi. Terörle mücadele edilmesin diyen yok. Ancak terörle mücadele ederken, çok hassas davranmak gerekiyor. Akp hükümetinin, dönemin ruhuna uymayan tutum ve uygulamaları var. Milli eğitim öğretmen alacak, mülakat yapıyor. Adaylara, hükümetin 2023 hedefleri hakkında ne düşünüyorsunuz ve bunu öğrencilerinize nasıl anlatırsınız diye soruyor. Yere batsın sizin 2023 hedefleriniz. Devlete memur alımlarında liyakati dikkate almazsanız, yarın bu devlet başka çetenin eline geçer. " dedi. 

 

 

Türk Kamu Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ise, kendilerine de bir çok mağdurun başvurduğunu ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin de bu mağdurların yanında olmasının oldukça olumlu olduğunu belirterek, bu süreçte herkes suçlu olmayabilir, günahsız olanlar derhal ortaya çıkarılmalı, bir mağduriyet varsa, ortadan kaldırılmalıdır. " dedi. 

 

 

Kamu Sen Şube Başkanı Kuruoğlu, CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz’e, Türk Eğitim Sen tarafından yayınlanan, " Yüz yıllık destan Çanakkale" adlı kitabı armağan etti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti! TBMM 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu'nda yaşanan tartışma üzerine HDP milletvekilleri salonu terk etti.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

KÖŞE YAZARLARI