• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP SAMSUN İL BAŞKANI TUFAN AKCAGÖZ: FETÖ'YÜ BAŞIMIZA AK PARTİ MUSALLAT ETTİ

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: FETÖ'yü başımıza AK Parti musallat etti! CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, yaptığı açıklamada, "Fetö denilen örgütü başımıza musallat eden, Akp hükümetidir" dedi.

14 Eylül 2016 Çarşamba 11:58
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: FETÖ'yü başımıza AK Parti musallat etti

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, CHP 19 Mayıs, Bafra, Alaçam ve Yakakent İlçe örgütlerinin bayramlaşma programına katıldı. Bayramlaşma töreninde partilerle buluşan Akcagöz, " Fetö denilen örgütü başımıza musallat eden, Akp hükümetidir. Daha önce Hoca Efendi dedikleri ve yere göğe sığdıramadıkları adam, bugün geldi ülkenin demokratik rejimine tasallutta bulundu. Kadırıldım diyerek kimse bu suçtan ve vebalden kurtulamaz. Ortada bir suç varsa, kandırıldım diye bir savunma olamaz. Fetö ne kadar suçlu ise, onu bu ülkenin başına bela eden Akp de o derece suçludur. Kimse mağdur edebiyatı yapmasın. Dün kol kola girdiğiniz yapı, bugün ülkenin başına her türlü melaneti taşıdıysa, bunda sizin günahınız da büyüktür. " dedi. 

           

Ohal yönetiminin, bir çok hukuksuz uygulamayı da beraberinde getirdiğini belirten Akcagöz, " Bu süreçte bir çok mağdur olabilir. Parlamenter sistemde asıl olan parlamentodur ama bugün görüyoruz ki ülke Kanun Hükmünde Kararnameler ile yönetiliyor. Bu durum bir çok hukuk dışılığı da beraberinde taşıyor. Bunları görmezden gelemeyiz. Fetö'cü kim varsa bulunsun ve cezası verilsin ama bu işlerle hiç alakası olmayan insanlar mutlaka bu işlerden ayıklanmalıdır. Aksi halde adalet mekanizması da ciddi yara alır. Ancak görüyoruz ki bu işlerle hiç alakası olmayan insanlar da Fetöcü diye yaftalanmaktadır. " dedi.

           

19 Mayıs İlçesinde yaşayan Artvinlilerin bayram kutlama programına da katılan Tufan Akcagöz, Behçet Kemal Çağlar'ın şiirine atıf yaparak," Hopa'yı gördüğüm ilk dönemeçten sapalı anladım bendeki ruh da ezelden beri Hopa'lı" diyerek Artvin'in Cerattepe direnişine vurgu yaptı ve Artvin'in doğasını katletmeye niyetlenmiş her kötü iradenin karşısında olacağız. Doğal alanlarımızı sermayeye kurban etmeyeceğiz."  diye sözlerini tamamladı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DOĞRU SÖZ

İHL Lİ ÖĞRETMEN
15 Eylül 2016 Perşembe 00:57

Cemaat AKP iktidarına kadar Orduya,Emniyete sızamamıştı. AKP Emniyeti tamamen Cemaate teslim etti,Orduya sızmasına göz yumdu. Soruların çalındığını bile bile göz yumdu. Hatta öğretmenlik sınavı soruları çalınınca RTE ben mutmain oldun sorular çalınmamış diyerek suçluyu korudu. AKP iktidarında cemaat 15 kat büyüyerek devleti eli geçirme cesaretine kavuştu. Beraber yürüttüler beraber ıslandılar bölüşürken kavga ettiler,ezilen yine fakir fukara çocukları oldu.

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok. Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’da düzenlenen 25. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'da FETÖ terör örgütü ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

KÖŞE YAZARLARI