• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP SAMSUN İL BAŞKANI TUFAN AKCAGÖZ: FETÖ'YÜ BAŞIMIZA AK PARTİ MUSALLAT ETTİ

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: FETÖ'yü başımıza AK Parti musallat etti! CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, yaptığı açıklamada, "Fetö denilen örgütü başımıza musallat eden, Akp hükümetidir" dedi.

14 Eylül 2016 Çarşamba 11:58
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: FETÖ'yü başımıza AK Parti musallat etti

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, CHP 19 Mayıs, Bafra, Alaçam ve Yakakent İlçe örgütlerinin bayramlaşma programına katıldı. Bayramlaşma töreninde partilerle buluşan Akcagöz, " Fetö denilen örgütü başımıza musallat eden, Akp hükümetidir. Daha önce Hoca Efendi dedikleri ve yere göğe sığdıramadıkları adam, bugün geldi ülkenin demokratik rejimine tasallutta bulundu. Kadırıldım diyerek kimse bu suçtan ve vebalden kurtulamaz. Ortada bir suç varsa, kandırıldım diye bir savunma olamaz. Fetö ne kadar suçlu ise, onu bu ülkenin başına bela eden Akp de o derece suçludur. Kimse mağdur edebiyatı yapmasın. Dün kol kola girdiğiniz yapı, bugün ülkenin başına her türlü melaneti taşıdıysa, bunda sizin günahınız da büyüktür. " dedi. 

           

Ohal yönetiminin, bir çok hukuksuz uygulamayı da beraberinde getirdiğini belirten Akcagöz, " Bu süreçte bir çok mağdur olabilir. Parlamenter sistemde asıl olan parlamentodur ama bugün görüyoruz ki ülke Kanun Hükmünde Kararnameler ile yönetiliyor. Bu durum bir çok hukuk dışılığı da beraberinde taşıyor. Bunları görmezden gelemeyiz. Fetö'cü kim varsa bulunsun ve cezası verilsin ama bu işlerle hiç alakası olmayan insanlar mutlaka bu işlerden ayıklanmalıdır. Aksi halde adalet mekanizması da ciddi yara alır. Ancak görüyoruz ki bu işlerle hiç alakası olmayan insanlar da Fetöcü diye yaftalanmaktadır. " dedi.

           

19 Mayıs İlçesinde yaşayan Artvinlilerin bayram kutlama programına da katılan Tufan Akcagöz, Behçet Kemal Çağlar'ın şiirine atıf yaparak," Hopa'yı gördüğüm ilk dönemeçten sapalı anladım bendeki ruh da ezelden beri Hopa'lı" diyerek Artvin'in Cerattepe direnişine vurgu yaptı ve Artvin'in doğasını katletmeye niyetlenmiş her kötü iradenin karşısında olacağız. Doğal alanlarımızı sermayeye kurban etmeyeceğiz."  diye sözlerini tamamladı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DOĞRU SÖZ

İHL Lİ ÖĞRETMEN
15 Eylül 2016 Perşembe 00:57

Cemaat AKP iktidarına kadar Orduya,Emniyete sızamamıştı. AKP Emniyeti tamamen Cemaate teslim etti,Orduya sızmasına göz yumdu. Soruların çalındığını bile bile göz yumdu. Hatta öğretmenlik sınavı soruları çalınınca RTE ben mutmain oldun sorular çalınmamış diyerek suçluyu korudu. AKP iktidarında cemaat 15 kat büyüyerek devleti eli geçirme cesaretine kavuştu. Beraber yürüttüler beraber ıslandılar bölüşürken kavga ettiler,ezilen yine fakir fukara çocukları oldu.

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Erhan Usta'dan birlik ve beraberlik vurgusu

Erhan Usta'dan birlik ve beraberlik vurgusu Erhan Usta'dan birlik ve beraberlik vurgusu. MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta Havzalılar Buluşması Tirit Gecesi'nde yaptığı konuşmada bu tür gecelerin birlik ve beraberliğin pekişmesi için önemli olduğunu belirtti.

Tufan Akcagöz: Bizi bölmek isteyenlere hayır diyeceğiz

Tufan Akcagöz: Bizi bölmek isteyenlere hayır diyeceğiz Tufan Akcagöz: Bizi bölmek isteyenlere hayır diyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, önceki dönem Milletvekili adayları ile bir araya geldi.

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı Samsun'da düzenlenen Necmettin Erbakan’ı Anlamak ve Anlatmak adlı konferansta konuşan Fatih Erbakan, babası merhum Necmettin Erbakan'ın 15 Temmuz darbe girişimini 30 sene önce tahmin ettiğini ve herkesi uyardığını açıkladı.

Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki

Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsun'da evlerin kapısına bırakılan 'Hayır Demezseniz Ne Olacak' yazılı broşürlerle yanlış algı oluşturulmaya çalışıldığını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET