• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ HAYATİ TEKİN'DEN İMAMLARDAN ALINACAK LOJMAN KİRASINA TEPKİ

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin'den imamlardan alınacak lojman kirasına tepki. CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, meclis genel kurulunda cami imamlarının lojmanlarından kira alınacak olmasını sert bir dille eleştirdi. 

14 Temmuz 2016 Perşembe 18:48
CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin'den imamlardan alınacak lojman kirasına tepki

Cumhuriyet Halk Parti Samsun Milletvekili Hayati Tekin, meclis genel kurulunda lojmanda kalan cami imamlarından kira alınacak olmasına tepki gösterdi.  

 

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, genel kurulda söz alarak yaptığı konuşmada, "Sayın bakanım haram para aklama kanunu hayırlı olsun diyemeyeceğim. Akı karayı karıştırdınız, ölüyü diriyi hallettiniz yetmedi gözü imamlara diktiniz. Şimdi imamlardan lojman parası istiyorsunuz. O cami lojmanlarını yaparken kaç kuruşluk masraf ettiniz.  Köylülerin mahallelerin aldığı arsalara kaç kuruş ödediniz. İstediğiniz lojman kiraları haksız kazançtır, haram kazantır. Bu uygulamadan lütfen vazgeçin" dedi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi

AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi. AK Parti Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, 28 Şubat’ın kendileri için bir hak mücadelesi ve her yönüyle örnek alınması gereken bir direniş olduğunu söyledi. 

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı. Canik Belediyesi tarafından daha önce "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" etkinlikleri kapsamında düzenlenmesi planlanan, ancak kar yağışı nedeniyle ertelenen "Bi' Dolu Medya" konulu konferansta ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Cumartesi günü Samsunlularla buluşacak.

Başbakan Yıldırım: Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı başka hiç bir partide yok

Başbakan Yıldırım: Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı başka hiç bir partide yok Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen projelerin toplu açılış törenine katılan Başbakan Binali Yıldırım, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın genel başkan yardımcısı olarak sorumlu olduğu Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı'nın başka hiç bir partide olmadığını söyledi.

CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor

CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Yüksek Seçim Kurulu'nun, 20.02.2017 tarihli ve 131 sayılı kararına itiraz edeceklerini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET