• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ HAYATİ TEKİN'DEN İMAMLARDAN ALINACAK LOJMAN KİRASINA TEPKİ

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin'den imamlardan alınacak lojman kirasına tepki. CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, meclis genel kurulunda cami imamlarının lojmanlarından kira alınacak olmasını sert bir dille eleştirdi. 

14 Temmuz 2016 Perşembe 18:48
CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin'den imamlardan alınacak lojman kirasına tepki

Cumhuriyet Halk Parti Samsun Milletvekili Hayati Tekin, meclis genel kurulunda lojmanda kalan cami imamlarından kira alınacak olmasına tepki gösterdi.  

 

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, genel kurulda söz alarak yaptığı konuşmada, "Sayın bakanım haram para aklama kanunu hayırlı olsun diyemeyeceğim. Akı karayı karıştırdınız, ölüyü diriyi hallettiniz yetmedi gözü imamlara diktiniz. Şimdi imamlardan lojman parası istiyorsunuz. O cami lojmanlarını yaparken kaç kuruşluk masraf ettiniz.  Köylülerin mahallelerin aldığı arsalara kaç kuruş ödediniz. İstediğiniz lojman kiraları haksız kazançtır, haram kazantır. Bu uygulamadan lütfen vazgeçin" dedi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirenler için bir mesaj yayımladı

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Samsun Şube Başkanı Oğuz Özat ve çeşitli üniversitelerin danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun oldukları halde atanamayan PDR ( Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik )  öğretmenleri, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz'ü makamında ziyaret etti. 

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET