• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ HAYATİ TEKİN, DEMOKRASİ NÖBETİNE KATILDI

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Demokrasi Nöbetine katıldı. CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Demokrasi Nöbetinde vatandaşların coşkulu tezahüratlarına bozkurt ve zafer işareti yaparak karşılık verdi. 

21 Temmuz 2016 Perşembe 17:25
CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Demokrasi Nöbetine katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Samsun'da Demokrasi Nöbetine katıldı. 


CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, 15 Temmuz darbe girişimine karşı Cumhuriyet Meydanında başlatılan Demokrasi Nöbetine katıldı. CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Cumhuriyet Meydanına gelerek vatandaşların tuttuğu Demokrasi Nöbetine destek verdi.  

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, MHP Asarcık Belediyesi Başkanı Şerif Kılaguz, Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile birlikte Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbetine katılan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, vatandaşların coşkulu tezahuratlarına bozkurt ve zafer işareti yaparak karşılık verdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok. Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’da düzenlenen 25. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'da FETÖ terör örgütü ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

KÖŞE YAZARLARI