• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ HAYATİ TEKİN, DEMOKRASİ NÖBETİNE KATILDI

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Demokrasi Nöbetine katıldı. CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Demokrasi Nöbetinde vatandaşların coşkulu tezahüratlarına bozkurt ve zafer işareti yaparak karşılık verdi. 

21 Temmuz 2016 Perşembe 17:25
CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Demokrasi Nöbetine katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Samsun'da Demokrasi Nöbetine katıldı. 


CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, 15 Temmuz darbe girişimine karşı Cumhuriyet Meydanında başlatılan Demokrasi Nöbetine katıldı. CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Cumhuriyet Meydanına gelerek vatandaşların tuttuğu Demokrasi Nöbetine destek verdi.  

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, MHP Asarcık Belediyesi Başkanı Şerif Kılaguz, Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile birlikte Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbetine katılan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, vatandaşların coşkulu tezahuratlarına bozkurt ve zafer işareti yaparak karşılık verdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı Vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni hükümet sistemi Türkiye’nin önünü açacak. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum ülkemiz ve milletimiz için Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatıdır" dedi.

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı.MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, beraberinde ki heyet ile referandum çalışmalarını Ayvacık İlçesi’nde gerçekleştirdikleri bir dizi ziyaret programı ile sürdürdü. 

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun Çarşamba Havaalanı'nın 1 Ağustos'tan itibaren, tadilat gerekçesiyle ve 3 ay süre ile hizmete kapatılacak olması nedeniyle, yurt dışında yaşayan vatandaşlardan yoğun şekilde şikayet aldıklarını belirtti.

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Yakakent İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında "16 Nisan'da egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET