• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ HAYATİ TEKİN, DEMOKRASİ NÖBETİNE KATILDI

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Demokrasi Nöbetine katıldı. CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Demokrasi Nöbetinde vatandaşların coşkulu tezahüratlarına bozkurt ve zafer işareti yaparak karşılık verdi. 

21 Temmuz 2016 Perşembe 17:25
CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Demokrasi Nöbetine katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Samsun'da Demokrasi Nöbetine katıldı. 


CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, 15 Temmuz darbe girişimine karşı Cumhuriyet Meydanında başlatılan Demokrasi Nöbetine katıldı. CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Cumhuriyet Meydanına gelerek vatandaşların tuttuğu Demokrasi Nöbetine destek verdi.  

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, MHP Asarcık Belediyesi Başkanı Şerif Kılaguz, Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile birlikte Cumhuriyet Meydanında ki Demokrasi Nöbetine katılan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, vatandaşların coşkulu tezahuratlarına bozkurt ve zafer işareti yaparak karşılık verdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET