• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK, VEZİRKÖPRÜ'DE HACILARI ZİYARET ETTİ

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Vezirköprü'de hacıları ziyaret etti. CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Vezirköprü ilçesinde hacdan dönen hacıları ziyaret etti.

02 Kasım 2016 Çarşamba 20:17
CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Vezirköprü'de hacıları ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Vezirköprü ilçesinde hacdan dönen hacıları ziyaret etti. 

 

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Cumhuriyet Halk Partisi  Vezirköprü İlçe Başkanı İbrahim Gürbüz, ilçe yönetim kurulu üyesi emekli imam Sami Akyol, Bakkallar Odası Başkanı ve CHP İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ümit Çörüş, Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Yönetim Kurulu üyesi Onur Bayburtlu,CHP üyesi Ramazan Akay’la ile birlikte Vezirköprü ilçesinde hacdan dönen hacıları ziyaret etti.

 

Kemal Zeybek hac farizasını yerine getirerek,Vezirköprü ilçesine dönen emekli öğretmen ve Cumhuriyet Halk Partisi Vezirköprü eski ilçe başkanı Muzaffer Seçkin ve eşini evinde,  CHP Vezirköprü ilçesi yönetim kurulu eski üyesi Kamil Doku işyerinde  ziyaret etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, gerçekleştirdiği ziyaretlerde hacdan dönen hacılara "Allah niyetinizi,Haccınızı kabul etsin. Türkiye’de yaşayan yurttaşlarımızın diledikleri gibi inançlarını yaşamalarını ve yerine getirmelerini temenni ediyorum. Hiçbir vatandaşımızın  inancını yaşarken, ibadetini yerine getirirken baskı ile karşılaşmaması,Eşit,Adil,Özgür biçimde,diledikleri gibi inançları ile yaşamaları,özgür,çağdaş toplum kriterlerini yakalamamız,yaşamamız dileğiyle Hac ibadetlerini yerine getirerek evlerine dönen bütün yurttaşlarımızın niyetleri kabul olsun temennisi ile evlerinde,yaşamlarında mutluluklar diliyorum" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Çiftlik esnafıyla bir araya geldi. Akcagöz, Refarandum çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı. Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Mahalle ziyaretlerinde bulunarak halk oylamasına ilişkin çalışmalarını sürdürüyor. İkiz vatandaşları 28 Mart günü Samsun’da gerçekleşecek olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halka’da sesleneceği toplu açılış törenine davet etti.

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, AKP tarafından Samsun'da, seçim kanununa muhalefet edildiğini ve referandum sürecinde uyulması gereken kuralları düzenleyen Yüksek Seçim Kurulu'nun almış olduğu kararlara aykırı davranıldığını iddia etti ve sorumlular hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET