• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇİĞDEM KARAASLAN'I TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR FEDERASYONU ZİYARET ETTİ

Çiğdem Karaaslan'ı Türkiye Özel Sporcular Federasyonu ziyaret etti. AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ı özel sporcular ziyaret etti.

28 Haziran 2016 Salı 18:21
Çiğdem Karaaslan'ı Türkiye Özel Sporcular Federasyonu ziyaret etti

Çiğdem Karaaslan'ı Türkiye Özel Sporcular Federasyonu ziyaret etti. AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ı özel sporcular ziyaret etti. 

 

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu'nu makamında ağırlayan, AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan yaptığı konuşmada " Engelleri hayatin her alanında ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.  Size olan desteğimiz her zaman devam edecek. Avrupa Atletizim Şampiyonasında sizlere, canı gönülden başarılar diliyorum" dedi.

 

Avrupa Atletizm Şampiyonası için, 15 Gündür Ankara da kampta olan Özel sporcular sürpriz yaparak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ı makamında ziyaret etti.

 

Karaaslan ziyarete ilişkin yaptığı konuşma da; ''Engelleri hayatin her alanında ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.  Size olan desteğimiz her zaman devam edecek. Sizin başarınız sizden sonra geleceklere de örnek olacaktır. Nazik ziyaretiniz için çok teşekkür eder, Avrupa Atletizim Şampiyonasında sizlere, canı gönülden başarılar dilerim" dedi.

 

 

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu Başkanı Birol Aydın ise "Artık Türkiye'de bu çocuklara nasıl değer verildiğini göstereceğiz. Engelliler artık acınacak değil, gurur duyulacak hale geldi" ifadelerini kullandı.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın desteklerinden bahseden heyet içerisinde; Türkiye Özel Sporcular Federasyonu Başkanı Birol Aydın, AS Başkan Aydın Koç, Ensar Kurt ve Hüsniye Erdoğan, 18 Sporcu ve 7 antrenör yer aldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti! TBMM 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu'nda yaşanan tartışma üzerine HDP milletvekilleri salonu terk etti.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

KÖŞE YAZARLARI