• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇİĞDEM KARAASLAN'I TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR FEDERASYONU ZİYARET ETTİ

Çiğdem Karaaslan'ı Türkiye Özel Sporcular Federasyonu ziyaret etti. AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ı özel sporcular ziyaret etti.

28 Haziran 2016 Salı 18:21
Çiğdem Karaaslan'ı Türkiye Özel Sporcular Federasyonu ziyaret etti

Çiğdem Karaaslan'ı Türkiye Özel Sporcular Federasyonu ziyaret etti. AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ı özel sporcular ziyaret etti. 

 

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu'nu makamında ağırlayan, AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan yaptığı konuşmada " Engelleri hayatin her alanında ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.  Size olan desteğimiz her zaman devam edecek. Avrupa Atletizim Şampiyonasında sizlere, canı gönülden başarılar diliyorum" dedi.

 

Avrupa Atletizm Şampiyonası için, 15 Gündür Ankara da kampta olan Özel sporcular sürpriz yaparak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ı makamında ziyaret etti.

 

Karaaslan ziyarete ilişkin yaptığı konuşma da; ''Engelleri hayatin her alanında ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.  Size olan desteğimiz her zaman devam edecek. Sizin başarınız sizden sonra geleceklere de örnek olacaktır. Nazik ziyaretiniz için çok teşekkür eder, Avrupa Atletizim Şampiyonasında sizlere, canı gönülden başarılar dilerim" dedi.

 

 

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu Başkanı Birol Aydın ise "Artık Türkiye'de bu çocuklara nasıl değer verildiğini göstereceğiz. Engelliler artık acınacak değil, gurur duyulacak hale geldi" ifadelerini kullandı.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın desteklerinden bahseden heyet içerisinde; Türkiye Özel Sporcular Federasyonu Başkanı Birol Aydın, AS Başkan Aydın Koç, Ensar Kurt ve Hüsniye Erdoğan, 18 Sporcu ve 7 antrenör yer aldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

Atakum Belediye meclisi kampa girdi

Atakum Belediye meclisi kampa girdi Atakum Belediye meclisi kampa girdi. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve Atakum Belediyesinin AK Parti, CHP ve MHP’li Meclis Üyeleri, Ilgaz’da eğitim kampı gerçekleştirdi. Başkan Taşçı, “Son derece verimli bir eğitim programı geçirdik. Yasalar, görev ve yetkiler noktasında önemli değerlendirmelerde bulunduk. Hızımıza daha hız katacağız” dedi.

Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti

Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, 17 Aralık'ta Kayseri Komando Tugay Komutanlığı´ndan izne çıkan er ve erbaşları taşıyan araca yönelik gerçekleşen bombalı saldırıda ağır yaralanan Samsunlu asker Mehmet Kilit'i, Salıpazarı İlçesi Avut köyündeki evinde ziyaret etti.

Hasan Togar: AK Gençlik ile gurur duyuyorum

Hasan Togar: AK Gençlik ile gurur duyuyorum Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Sevgi tekkesi sosyal tesislerinde düzenlenen programda AK Parti İlçe Gençlik Kolları ile bir araya geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET