• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ÇİĞDEM KARAASLAN 'BU İŞ BİTMEDİ' DİYENLERE SESLENDİ: BU İŞ BİTTİ NOKTA KOYUYORUZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları için 'Bu iş bitmedi' diyenlere seslenerek, "Bu iş bitti nokta koyuyoruz" dedi.

22 Nisan 2017 Cumartesi 18:35
Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz

Samsun'da AK Parti Ayvacık, İlkadım, Kavak, Asarcık, Ladik, Havza, Vezirköprü, Atakum ve Bafra İlçe Teşkilatlarını tek tek ziyaret eden Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçlarının milletin zaferi olduğunu söyledi. Referandum seçimlerinde canla başla çalışan AK Parti teşkilatlarına teşekkür eden Karaaslan,  16 Nisan'da sandıktan çıkan sonucun bir zafer olduğunu söyledi. 

 

Çiğdem Karaaslan, referandum seçim sonuçlarına yönelik yapılan itirazlara da değinerek, "Sandıklar sayıldı ama anamuhalefet başta olmak üzere bazıları, Bu iş bitmedi daha yeni başlıyordiyorlar. Bu iş bitti. Nokta koyuyoruz. Bundan sonra önümüze bakmak zorundayız." diye konuştu.

 

 

Samsun'da AK Parti İlçe Başkanlıklarına yaptığı ziyaretlerde,  konuşan Çiğdem Karaaslan, şunları dile getirdi.

"Biz birlikte çok emek veriyoruz. Sandık müşahidinden mahalle başkanına, ilçe başkanından kadın kollarına, gençlik kollarına zincirin halkalarıyız. Her bir halka aynı değerde. 17 Nisan sabahı çok güçlü bir ülkede uyanmak dileğiyle ayrılmıştık ve bunu başardık. Bugün bu zaferi kutlamanın ne kadar anlamlı olduğunu konuşmanın günüdür.  16 Nisan'da sandıktan çıkan sonuçla Türkiye kazandı. 16 Nisan'ın kaybedeni yoktur. Milyonlar Türkiye'nin geleceği için oy kullandı. Sandıklar sayıldı ama anamuhalefet başta olmak üzere bazıları, Bu iş bitmedi daha yeni başlıyordiyorlar. Bu iş bitti. Nokta koyuyoruz. Bundan sonra önümüze bakmak zorundayız. Biz, 'Durmak yok yola devam' diyoruz. Bunu demek zorundayız. Çözmemiz gereken çok farklı konular var. Bunun için daha güçlü olmak durumundayız.  Bütün teşkilatlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Anayasa değişikliği sürecinde 18 maddenin ilk başlarda vatandaşımızın zihninde tam karşılığı oturmamıştı. Teşkilatlarımız konuyu sahiplenerek, kapı kapı, dükkan dükkan, mahalle mahalle gidip konuyu anlatmalarıyla birlikte Türkiye'de inanılmaz bir ivme yakalandı. Hakikaten AK Parti teşkilatlarının payı çok büyük ama biz diyemeyiz ki bu sadece bizim başarımız ya da bizim zaferimiz."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, FETÖ firarisi Adil Öksüz ile ilgili Aydınlık Gazetesinde yayınlanan haber ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 23 Nisan 2017 Pazar günü kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajda, "23 Nisan dünya üzerinde benzeri bulunmayan milli bayramımızdır" dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette, CHP'nin 16 Nisan referandum seçim sonuçlarına yaptığı itirazı eleştirdi.

Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da CHP'ye yüklendi: Mızıkcılık yapma

Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da CHP'ye yüklendi: Mızıkcılık yapma Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç,16 Nisan referandum seçimi sonrası teşekkür ziyaretleri kapsamında geldiği Samsun'da CHP'ye yüklenerek, "Seçimi kaybedip mızıkcılık yapma" dedi.

KÖŞE YAZARLARI