• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN KILIÇDAROĞLU'NA FIKRALI GÖNDERME

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na fıkralı gönderme. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erzurum'da vatandaşlara akılna gelen bir dadaş fıkrasını anlatarak Kemal Kılıçdaroğlu'na gönderme yaptı.

12 Nisan 2017 Çarşamba 18:56
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na fıkralı gönderme

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na fıkralı gönderme. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erzurum'da vatandaşlara akılna gelen bir dadaş fıkrasını anlatarak Kemal Kılıçdaroğlu'na gönderme yaptı.

 

 

Kemal Kılıçdaroğlu'nun sürekli yalan söylediğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bunların artık kendisini yormadığını söyledi.

 

Türkiye 16 Nisan'da yapılacak referanduma doğru ilerlerken; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

 

ERZURUM EVET DİYOR
Dün Şanlıurfa'da vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı, bugün Erzurum'a gitti. Erdoğan'ı dinlemek isteyen Erzurumlular, meydana akın etti.

 

KAMİL Mİ KEMAL Mİ
Konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklenen Erdoğan, dadaş fıkrası anlattı: "Ülkemizde bir ana muhalefet boşluğu olduğunu da herhalde izlediniz. Diyeceksiniz ki Kılıçdaroğlu var ya! Bir dadaş fıkrasıyla bunun cevabını vereyim: Dadaşa sormuşlar Kamil'i mi seversin Kemal'i mi? Dadaş hemen cevap vermiş: Kemal'i severim. Niye demişler? Dadaşın cevabı manidar: Kamil bir yalan söylir bir doğri. Kemal hep yalan söyir beni yormiyir demiş...

 

 

 

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na fıkralı gönderme VİDEO

 

 

"KILIÇDAROĞLU HEP YALAN SÖYLEDİĞİ İÇİN.."
Kılıçdaroğlu da hep yalan söylediği için artık kimseyi yormuyor. Ama bu durum ülkemiz de bir boşluk da ortaya çıkarıyor."

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

"Kapı kapı dolaşmaya var mıyız? Hanım kardeşlerimin görevi çok ağır. Dışarıdaki Erzurumluları da arayacağız.

 

16 Nisan'dan sonra yeni projelere başlayacağız. 14 senede 19 bin kilometre bölünmüş yol yaptık.

 

20 AYDA 10 BİN TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
Tendürek'te, Gabar'da, Cudi'de, Bestler-Dereler'de inlerine girdik. 20 ayda 10 bini aşkın teröristi etkisiz hale getirdik. Durmak yok, yola devam. Bu ülkenin huzurunu kaçıranlara, bu ülkenin birliğini, beraberliğini bozanlara, bu ümmeti parçalamaya çalışanlara tarihi bir ders veriyoruz, vermeye devam edeceğiz.

 

Benim kızlarım başörtüsünden üniversiteye gidemedi, mecburen yurt dışına gönderdik. Şimdi herkes istediği üniversiteye gidebiliyor mu? Önünüzü kesenlere siz bilginizle en büyük dersi vereceksiniz.

 

TUTTURDU TEK ADAM DA TEK ADAM
Tutturdu tek adam da tek adam. Ne tek adamı? O zaman Gazi Mustafa Kemal de tek adam. Hem CHP Genel Başkanı idi hem de Cumhurbaşkanıydı. İsmet İnönü de aynı şekilde... Adamın kendi partisinin geçmişinden haberi yok.

 

DADAŞ FIKRASI ANLATTI
Ülkemizde bir ana muhalefet boşluğu olduğunu da herhalde izlediniz. Diyeceksiniz ki Kılıçdaroğlu var ya! Bir dadaş fıkrasıyla bunun cevabını vereyim: Dadaşa sormuşlar Kamil'i mi seversin Kemal'i mi? Dadaş hemen cevap vermiş: Kemal'i severim. Niye demişler? Dadaşın cevabı manidar: Kamil bir yalan söylir bir doğri. Kemal hep yalan söyir beni yormiyir demiş...Kılıçdaroğlu da hep yalan söylediği için artık kimseyi yormuyor. Ama bu durum ülkemiz de bir boşluk da ortaya çıkarıyor.

 

EVET ÇIKARSA..
Eğer evet çıkarsa benim tekrar partime dönmem mümkün olacak."

Kaynak: Anadolu Ajansı

DİĞER HABERLER

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 23 Nisan 2017 Pazar günü kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajda, "23 Nisan dünya üzerinde benzeri bulunmayan milli bayramımızdır" dedi.

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları için 'Bu iş bitmedi' diyenlere seslenerek, "Bu iş bitti nokta koyuyoruz" dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette, CHP'nin 16 Nisan referandum seçim sonuçlarına yaptığı itirazı eleştirdi.

Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da CHP'ye yüklendi: Mızıkcılık yapma

Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da CHP'ye yüklendi: Mızıkcılık yapma Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç,16 Nisan referandum seçimi sonrası teşekkür ziyaretleri kapsamında geldiği Samsun'da CHP'ye yüklenerek, "Seçimi kaybedip mızıkcılık yapma" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET