• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ'NDE PARTİ VE SENDİKA BAYRAKLARINA YASAK

Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarına yasak! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün oda başkanlarıyla gerçelşetirdiği toplantıda Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarının kullanmayacağını söyledi.

04 Ağustos 2016 Perşembe 14:22
Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarına yasak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Oda ve Borsa Başkanları İle İstişare Toplantısı'nda bir araya geldi. Erdoğan toplantıda önemli açıklamalar yaparken, parti liderlerini bir kez daha 7 Ağustos'ta Yenikapı'da düzenlenecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne davet etti.

 

Erdoğan aynı zamanda, 7 Ağustos'ta  Yenikapı'da düzenlenecek olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde hiç bir parti ve sendika bayrağının kullanılmayacağını üstüne basa basa belirtti. Erdoğan, Devlet Bahçeli'nin mitinge katılacağını söylerken, Kemal Kılıçdardoğlu'nun katılmayarak mitinge heyet yollanacağını açıkladı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret! AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET