• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ'NDE PARTİ VE SENDİKA BAYRAKLARINA YASAK

Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarına yasak! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün oda başkanlarıyla gerçelşetirdiği toplantıda Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarının kullanmayacağını söyledi.

04 Ağustos 2016 Perşembe 14:22
Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarına yasak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Oda ve Borsa Başkanları İle İstişare Toplantısı'nda bir araya geldi. Erdoğan toplantıda önemli açıklamalar yaparken, parti liderlerini bir kez daha 7 Ağustos'ta Yenikapı'da düzenlenecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne davet etti.

 

Erdoğan aynı zamanda, 7 Ağustos'ta  Yenikapı'da düzenlenecek olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde hiç bir parti ve sendika bayrağının kullanılmayacağını üstüne basa basa belirtti. Erdoğan, Devlet Bahçeli'nin mitinge katılacağını söylerken, Kemal Kılıçdardoğlu'nun katılmayarak mitinge heyet yollanacağını açıkladı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti! TBMM 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu'nda yaşanan tartışma üzerine HDP milletvekilleri salonu terk etti.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

KÖŞE YAZARLARI