• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ'NDE PARTİ VE SENDİKA BAYRAKLARINA YASAK

Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarına yasak! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün oda başkanlarıyla gerçelşetirdiği toplantıda Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarının kullanmayacağını söyledi.

04 Ağustos 2016 Perşembe 14:22
Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarına yasak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Oda ve Borsa Başkanları İle İstişare Toplantısı'nda bir araya geldi. Erdoğan toplantıda önemli açıklamalar yaparken, parti liderlerini bir kez daha 7 Ağustos'ta Yenikapı'da düzenlenecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne davet etti.

 

Erdoğan aynı zamanda, 7 Ağustos'ta  Yenikapı'da düzenlenecek olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde hiç bir parti ve sendika bayrağının kullanılmayacağını üstüne basa basa belirtti. Erdoğan, Devlet Bahçeli'nin mitinge katılacağını söylerken, Kemal Kılıçdardoğlu'nun katılmayarak mitinge heyet yollanacağını açıkladı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirenler için bir mesaj yayımladı

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Samsun Şube Başkanı Oğuz Özat ve çeşitli üniversitelerin danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun oldukları halde atanamayan PDR ( Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik )  öğretmenleri, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz'ü makamında ziyaret etti. 

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET