• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ'NDE PARTİ VE SENDİKA BAYRAKLARINA YASAK

Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarına yasak! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün oda başkanlarıyla gerçelşetirdiği toplantıda Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarının kullanmayacağını söyledi.

04 Ağustos 2016 Perşembe 14:22
Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarına yasak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Oda ve Borsa Başkanları İle İstişare Toplantısı'nda bir araya geldi. Erdoğan toplantıda önemli açıklamalar yaparken, parti liderlerini bir kez daha 7 Ağustos'ta Yenikapı'da düzenlenecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne davet etti.

 

Erdoğan aynı zamanda, 7 Ağustos'ta  Yenikapı'da düzenlenecek olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde hiç bir parti ve sendika bayrağının kullanılmayacağını üstüne basa basa belirtti. Erdoğan, Devlet Bahçeli'nin mitinge katılacağını söylerken, Kemal Kılıçdardoğlu'nun katılmayarak mitinge heyet yollanacağını açıkladı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tufan Akcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir

Tufan Akcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir Tufan Akcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Balkan Türkleri Derneği Samsun Şubesi'ni ziyaret etti.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 28 Mart Salı günü Saat 15:00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Evet Mitingi'ne Ayvacıklıları davet etti. 

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor. "Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistem ile birlikte Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkacağını ve ekonomik kalkınmanın kat kat artacağını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Güçlü Türkiye’nin önündeki engellerin kalmasına ve halkımızın sandıkla buluşarak ‘EVET’ demesine sayılı günler kaldı. Artık Ülkemiz üzerindeki kara bulutlar dağılacak’’ dedi.

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı. MHP Atakum İlçe Olağan kongresi MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'un katılımı ile gerçekleşti. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET