• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ'NDE PARTİ VE SENDİKA BAYRAKLARINA YASAK

Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarına yasak! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün oda başkanlarıyla gerçelşetirdiği toplantıda Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarının kullanmayacağını söyledi.

04 Ağustos 2016 Perşembe 14:22
Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde parti ve sendika bayraklarına yasak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Oda ve Borsa Başkanları İle İstişare Toplantısı'nda bir araya geldi. Erdoğan toplantıda önemli açıklamalar yaparken, parti liderlerini bir kez daha 7 Ağustos'ta Yenikapı'da düzenlenecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne davet etti.

 

Erdoğan aynı zamanda, 7 Ağustos'ta  Yenikapı'da düzenlenecek olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde hiç bir parti ve sendika bayrağının kullanılmayacağını üstüne basa basa belirtti. Erdoğan, Devlet Bahçeli'nin mitinge katılacağını söylerken, Kemal Kılıçdardoğlu'nun katılmayarak mitinge heyet yollanacağını açıkladı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek.. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisinin devamının geleceğini söyledi.

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'nın ardından katıldığı canlı yayınlarda değerlendirmelerde bulundu. 

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz‘ü makamında ziyaret etti.

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı ve CHP'nin Ecevit'li yıllarının Dış İşleri Bakanı Turan Güneş'in oğlu olan Prof.Dr.Hurşit Güneş, CHP Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET