• 2,9975 TL

  • 3,3703 TL

  • 109,408 TL

  • 74.397

Öncekiler Sonrakiler

ERDOĞAN TOK: ADİL BİR YÖNETİM ANLAYIŞI ORTAYA KOYDUK

Adalet ve Kalkınma Partisi İllkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok, "Hiç bir zaman ayrımcılık yapmadık. Eşitlik ilkesiyle adil bir yönetim anlayışı ortaya koyduk" dedi.

26 Şubat 2014 Çarşamba 01:43
Erdoğan Tok: Adil bir yönetim anlayışı ortaya koyduk

Esnaf gezilerine ve  sivil toplum örgütü ziyaretlerine hız veren Adalet ve Kalkınma Partisi İllkadım Belediye Başkan adayı  Erdoğan Tok,  esnaf ve meslek örgütlerini, projelerine ışık tutacak fikir ve danışma kurulları olarak gördüğünü söyledi.

Mahalle buluşmaları ve esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok,  kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgüt temsilcileriyle de bir araya geliyor. 

Gazi Caddesi'nde bulunan iş yerlerini  gezerek esnaflarla görüşen Tok, daha sonra Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, ve Samsun Fırıncılar Odası Başkanı Ali Yiğit'i ziyaret etti.  

Fırıncılar Odası ziyaretinde  kamu yararı gözeten dernek ve meslek örgütlerinin kentin ortak aklı olduğunu söyleyen Tok, Yerel yöneticilerin toplumu ilgilendiren konularda yapacağı çalışmalarda sivil toplum örgütlerinin görüşünü ve fikrini alması gerektiğini ifade etti.

İSTİŞAREYİ VE ORTAK AKLI ÖNEMSEDİK
Beş yıllık belediye başkanlığı döneminde katılımcı ve ortak akıl anlayışıyla yöneticilik yaptıklarını dile getiren Tok, "Kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri, sendikalar odalar, toplum yararı gözeten tüm kuruluşlarla hep istişare içersinde olduk. Toplumun tüm katmanları ile diyalog halinde olduk. Hiç bir zaman ayrımcılık yapmadık. Eşitlik ilkesiyle adil bir yönetim anlayışı ortaya koyduk" diye konuştu.

STK'LAR IŞIĞIMIZ OLACAK
Şehrin yönetiminde, sivil toplum kuruluşlarının önemli bir rolünün olduğuna dikkat çeken Tok, Ortak akıl ve istişarenin yerel yönetimler için çok önemli olduğunu vurguladı.  STK'lardan gelecek olan önerilerin kendi çalışmalarına ışık tutacağını kaydeden Tok, " Yerel yönetimler, toplumsal sorumluluklarını yerine getirirken konuyla ilgili sivil toplum kuruluşlarını da dinlemek ve hatta geliştirilecek projeleri sivil toplumu da dahil ederek planlamak ve hayata geçirmek durumundadır. Biz ilçemizi ortak akılla yönetmeye talibiz. Sosyal ve kültürel çalışmalarda, toplumun bütün dinamikleriyle hareket edeceğiz" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fuat Köktaş, Terme'de vatandaşlarla buluştu

Fuat Köktaş, Terme'de vatandaşlarla buluştu AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1 Kasım Seçim çalışmaları kapsamında Terme'de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Adalet Bakanı İpek, YSK'nın sandık birleştirme kararını yorumladı

Adalet Bakanı İpek, YSK'nın sandık birleştirme kararını yorumladı Samsun'da bulunan Adalet Bakanı Kenan İpek, YSK'nın oy sandıkların birleştirilmesi ile ilgili aldığı kararı yorumlayarak, "Alınan kararın gerekçesini bilmiyorum" dedi.

Muharrem İnce o fotoğrafı görünce kendisini tanıyamadı

Muharrem İnce o fotoğrafı görünce kendisini tanıyamadı CHP Milletvekili Muharrem İnce, 17 yıl öncesine ait fotoğrafını görünce kendisini tanıyamadı. Muharrem İnce, sosyal medyada yayınladığı fotoğraf için, "Kendimi zor tanıdım" dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, seçim çalışmalarını sürdürüyor SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Atakum ve Çarşamba İlçelerinde bir dizi programlar gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI