• 2,9042 TL

  • 3,0850 TL

  • 100,166 TL

  • 76.422

Öncekiler Sonrakiler

ERDOĞAN TOK: ADİL BİR YÖNETİM ANLAYIŞI ORTAYA KOYDUK

Adalet ve Kalkınma Partisi İllkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok, "Hiç bir zaman ayrımcılık yapmadık. Eşitlik ilkesiyle adil bir yönetim anlayışı ortaya koyduk" dedi.

26 Şubat 2014 Çarşamba 01:43
Erdoğan Tok: Adil bir yönetim anlayışı ortaya koyduk

Esnaf gezilerine ve  sivil toplum örgütü ziyaretlerine hız veren Adalet ve Kalkınma Partisi İllkadım Belediye Başkan adayı  Erdoğan Tok,  esnaf ve meslek örgütlerini, projelerine ışık tutacak fikir ve danışma kurulları olarak gördüğünü söyledi.

Mahalle buluşmaları ve esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok,  kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgüt temsilcileriyle de bir araya geliyor. 

Gazi Caddesi'nde bulunan iş yerlerini  gezerek esnaflarla görüşen Tok, daha sonra Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, ve Samsun Fırıncılar Odası Başkanı Ali Yiğit'i ziyaret etti.  

Fırıncılar Odası ziyaretinde  kamu yararı gözeten dernek ve meslek örgütlerinin kentin ortak aklı olduğunu söyleyen Tok, Yerel yöneticilerin toplumu ilgilendiren konularda yapacağı çalışmalarda sivil toplum örgütlerinin görüşünü ve fikrini alması gerektiğini ifade etti.

İSTİŞAREYİ VE ORTAK AKLI ÖNEMSEDİK
Beş yıllık belediye başkanlığı döneminde katılımcı ve ortak akıl anlayışıyla yöneticilik yaptıklarını dile getiren Tok, "Kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri, sendikalar odalar, toplum yararı gözeten tüm kuruluşlarla hep istişare içersinde olduk. Toplumun tüm katmanları ile diyalog halinde olduk. Hiç bir zaman ayrımcılık yapmadık. Eşitlik ilkesiyle adil bir yönetim anlayışı ortaya koyduk" diye konuştu.

STK'LAR IŞIĞIMIZ OLACAK
Şehrin yönetiminde, sivil toplum kuruluşlarının önemli bir rolünün olduğuna dikkat çeken Tok, Ortak akıl ve istişarenin yerel yönetimler için çok önemli olduğunu vurguladı.  STK'lardan gelecek olan önerilerin kendi çalışmalarına ışık tutacağını kaydeden Tok, " Yerel yönetimler, toplumsal sorumluluklarını yerine getirirken konuyla ilgili sivil toplum kuruluşlarını da dinlemek ve hatta geliştirilecek projeleri sivil toplumu da dahil ederek planlamak ve hayata geçirmek durumundadır. Biz ilçemizi ortak akılla yönetmeye talibiz. Sosyal ve kültürel çalışmalarda, toplumun bütün dinamikleriyle hareket edeceğiz" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

MÜSİAD Samsun Şubesi, Fuat Köktaş'ı ziyaret etti

MÜSİAD Samsun Şubesi, Fuat Köktaş'ı ziyaret etti Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi Başkanı Selim Sar ve Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a 'Hayırlı Olsun' ziyaretinde bulundu.

Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde öğretmenleri ağırladı

Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde öğretmenleri ağırladı Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde öğretmenleri ağırladı. 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde öğretmenleri ağırlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında Türk hava sahasını ihlal eden Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

İsim isim 64'üncü hükümet bakanlar kurulu listesi

İsim isim 64'üncü hükümet bakanlar kurulu listesi İsim isim 64'üncü hükümet bakanlar kurulu listesi. Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bakanlar Kurulunu açıkladı. 1 Kasım 2015 genel seçimleri sonrası yeni bakanlar hangi isimler oldu.

PKK'lı teröristin cenazesine katılan Sezgin Tanrıkulu PKK'ya seslendi

PKK'lı teröristin cenazesine katılan Sezgin Tanrıkulu PKK'ya seslendi PKK'lı terörist Aziz Güler'in cenazesine katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, PKK'lılara seslenerek "Hendek kazarak, şiddetle Türkiye Kürt meselesini çözemez" dedi.

KÖŞE YAZARLARI