• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

FETÖ'DEN SKANDAL SÖZLER: ERDOĞAN SAMSUN'DA AK PARTİ MİTİNGİNE KATILAMAYACAK

Üç FETÖ liderinin Galip Öztürk'e, Samsun'da yapılacak AK Parti Mitingine dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılamayacağını söyleyerek Öztürk'ü örgüte katılması için baskı oluşturduğu iddia edildi.

17 Ekim 2016 Pazartesi 14:52
FETÖ'den skandal sözler: Erdoğan Samsun'da AK Parti mitingine katılamayacak

FETÖ üyesi 3 kişinin 2014 yılında işadamı Galip Öztürk'e yaptıkları ziyarette, o dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan için "Samsun'da ki mitinge katılamayacak" dedikleri gündeme geldi.

 

Avaz Türk haber sitesi'nde yer alan habere göre Metro Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün FETÖ'cü savcılar tarafından tutuklanıp serbest kalmasının ardından flaş gelişmeler yaşandı.

 

İddiaya göre FETÖ üyesi 3 kişi 2014 yılında Samsunlu iş adamı Galip Öztürk'ü ikna etmek için sık sık ziyaret etti. Haberde yer alan bilgilere göre üç örgüt yöneticisi 2014 yılında Miran'da Otel'de yapılan görüşmede, Galip Öztürk ve beraberindekilere, "Yeni bir Türkiye kuruluyor. Yeni Türkiye'de Başbakan olmayacak. 25 Mart 2014 tarihinde Samsun'da yapılması planlanan AK Parti mitingine bile katılamayacak" dedi. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için 2014 yılında FETÖ üyeleri tarafından Galip Öztürk'e söylendiği gündeme gelen "AK Parti mitingine bile katılamayacak" sözleri ise FETÖ terör örgütünün uzunca bir süredir neler planladığını da ortaya koydu

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti! TBMM 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu'nda yaşanan tartışma üzerine HDP milletvekilleri salonu terk etti.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

KÖŞE YAZARLARI