• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FETÖ'DEN SKANDAL SÖZLER: ERDOĞAN SAMSUN'DA AK PARTİ MİTİNGİNE KATILAMAYACAK

Üç FETÖ liderinin Galip Öztürk'e, Samsun'da yapılacak AK Parti Mitingine dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılamayacağını söyleyerek Öztürk'ü örgüte katılması için baskı oluşturduğu iddia edildi.

17 Ekim 2016 Pazartesi 14:52
FETÖ'den skandal sözler: Erdoğan Samsun'da AK Parti mitingine katılamayacak

FETÖ üyesi 3 kişinin 2014 yılında işadamı Galip Öztürk'e yaptıkları ziyarette, o dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan için "Samsun'da ki mitinge katılamayacak" dedikleri gündeme geldi.

 

Avaz Türk haber sitesi'nde yer alan habere göre Metro Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün FETÖ'cü savcılar tarafından tutuklanıp serbest kalmasının ardından flaş gelişmeler yaşandı.

 

İddiaya göre FETÖ üyesi 3 kişi 2014 yılında Samsunlu iş adamı Galip Öztürk'ü ikna etmek için sık sık ziyaret etti. Haberde yer alan bilgilere göre üç örgüt yöneticisi 2014 yılında Miran'da Otel'de yapılan görüşmede, Galip Öztürk ve beraberindekilere, "Yeni bir Türkiye kuruluyor. Yeni Türkiye'de Başbakan olmayacak. 25 Mart 2014 tarihinde Samsun'da yapılması planlanan AK Parti mitingine bile katılamayacak" dedi. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için 2014 yılında FETÖ üyeleri tarafından Galip Öztürk'e söylendiği gündeme gelen "AK Parti mitingine bile katılamayacak" sözleri ise FETÖ terör örgütünün uzunca bir süredir neler planladığını da ortaya koydu

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Çiftlik esnafıyla bir araya geldi. Akcagöz, Refarandum çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı. Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Mahalle ziyaretlerinde bulunarak halk oylamasına ilişkin çalışmalarını sürdürüyor. İkiz vatandaşları 28 Mart günü Samsun’da gerçekleşecek olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halka’da sesleneceği toplu açılış törenine davet etti.

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, AKP tarafından Samsun'da, seçim kanununa muhalefet edildiğini ve referandum sürecinde uyulması gereken kuralları düzenleyen Yüksek Seçim Kurulu'nun almış olduğu kararlara aykırı davranıldığını iddia etti ve sorumlular hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET