• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

FETÖ'DEN SKANDAL SÖZLER: ERDOĞAN SAMSUN'DA AK PARTİ MİTİNGİNE KATILAMAYACAK

Üç FETÖ liderinin Galip Öztürk'e, Samsun'da yapılacak AK Parti Mitingine dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılamayacağını söyleyerek Öztürk'ü örgüte katılması için baskı oluşturduğu iddia edildi.

17 Ekim 2016 Pazartesi 14:52
FETÖ'den skandal sözler: Erdoğan Samsun'da AK Parti mitingine katılamayacak

FETÖ üyesi 3 kişinin 2014 yılında işadamı Galip Öztürk'e yaptıkları ziyarette, o dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan için "Samsun'da ki mitinge katılamayacak" dedikleri gündeme geldi.

 

Avaz Türk haber sitesi'nde yer alan habere göre Metro Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün FETÖ'cü savcılar tarafından tutuklanıp serbest kalmasının ardından flaş gelişmeler yaşandı.

 

İddiaya göre FETÖ üyesi 3 kişi 2014 yılında Samsunlu iş adamı Galip Öztürk'ü ikna etmek için sık sık ziyaret etti. Haberde yer alan bilgilere göre üç örgüt yöneticisi 2014 yılında Miran'da Otel'de yapılan görüşmede, Galip Öztürk ve beraberindekilere, "Yeni bir Türkiye kuruluyor. Yeni Türkiye'de Başbakan olmayacak. 25 Mart 2014 tarihinde Samsun'da yapılması planlanan AK Parti mitingine bile katılamayacak" dedi. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için 2014 yılında FETÖ üyeleri tarafından Galip Öztürk'e söylendiği gündeme gelen "AK Parti mitingine bile katılamayacak" sözleri ise FETÖ terör örgütünün uzunca bir süredir neler planladığını da ortaya koydu

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirenler için bir mesaj yayımladı

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Samsun Şube Başkanı Oğuz Özat ve çeşitli üniversitelerin danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun oldukları halde atanamayan PDR ( Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik )  öğretmenleri, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz'ü makamında ziyaret etti. 

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET