• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FETÖ'DEN SKANDAL SÖZLER: ERDOĞAN SAMSUN'DA AK PARTİ MİTİNGİNE KATILAMAYACAK

Üç FETÖ liderinin Galip Öztürk'e, Samsun'da yapılacak AK Parti Mitingine dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılamayacağını söyleyerek Öztürk'ü örgüte katılması için baskı oluşturduğu iddia edildi.

17 Ekim 2016 Pazartesi 14:52
FETÖ'den skandal sözler: Erdoğan Samsun'da AK Parti mitingine katılamayacak

FETÖ üyesi 3 kişinin 2014 yılında işadamı Galip Öztürk'e yaptıkları ziyarette, o dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan için "Samsun'da ki mitinge katılamayacak" dedikleri gündeme geldi.

 

Avaz Türk haber sitesi'nde yer alan habere göre Metro Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün FETÖ'cü savcılar tarafından tutuklanıp serbest kalmasının ardından flaş gelişmeler yaşandı.

 

İddiaya göre FETÖ üyesi 3 kişi 2014 yılında Samsunlu iş adamı Galip Öztürk'ü ikna etmek için sık sık ziyaret etti. Haberde yer alan bilgilere göre üç örgüt yöneticisi 2014 yılında Miran'da Otel'de yapılan görüşmede, Galip Öztürk ve beraberindekilere, "Yeni bir Türkiye kuruluyor. Yeni Türkiye'de Başbakan olmayacak. 25 Mart 2014 tarihinde Samsun'da yapılması planlanan AK Parti mitingine bile katılamayacak" dedi. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için 2014 yılında FETÖ üyeleri tarafından Galip Öztürk'e söylendiği gündeme gelen "AK Parti mitingine bile katılamayacak" sözleri ise FETÖ terör örgütünün uzunca bir süredir neler planladığını da ortaya koydu

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek.. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisinin devamının geleceğini söyledi.

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'nın ardından katıldığı canlı yayınlarda değerlendirmelerde bulundu. 

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz‘ü makamında ziyaret etti.

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı ve CHP'nin Ecevit'li yıllarının Dış İşleri Bakanı Turan Güneş'in oğlu olan Prof.Dr.Hurşit Güneş, CHP Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET