• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FUAT KÖKTAŞ: ŞER ODAKLARI FİTNE FESAT YAPIYOR

Fuat Köktaş: Şer odakları fitne fesat yapıyor. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat köktaş, Türkiye'nin güçlenmemesi için şer odaklarının fitne fesat içinde işlerini yaptıklarını açıkladı.

27 Haziran 2016 Pazartesi 19:40
Fuat Köktaş: Şer odakları fitne fesat yapıyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "İçerideki ve dışarıdaki şer odakları Türkiye'nin ayağa kalkmaması, güçlenmemesi adına büyük mücadele veriyor. Onlar fitne ve fesat içinde işlerini yapıyorlar, ama bizler de işimizi çok iyi yapıp, bu oyunlara düşmeyerek, tuzaklardan kurtularak, Türkiye'yi gelecek hedeflerine, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine getirmek için hep birlikte el ele çok çalışacağız." dedi.

 

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, merkez ve ilçelerde verdiği iftar programlarının bir yenisi daha Terme'de gerçekleştirdi. 

 

Terme Ulusoy Tesisleri'nde gerçekleştirilen iftar yemeğinde AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Terme Kaymakamı İlyas Gün, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri, işadamları, esnaflar ve AK Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar her kademesinde görev yapmış teşkilat mensuplarını iftar yemeğinde ağırladı. 

 

Misafirlerini kapıda tek tek karşılayarak, hoşgeldiniz diyen Milletvekili Köktaş, katılımlarından ötürü herkese ayrı ayrı teşekkür etti. Yapılan yemek duasının ardından bir konuşma yapan Milletvekili Köktaş sözlerine, ülkemizin bekası, milletimizin geleceği için birliği, beraberliği, kardeşliği için hayatını seve seve veren aziz şehitlerimizi saygıyla, dualarla anarak başladı. 

 

 

Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti: "Mübarek Ramazan’ınızı bir kez daha tebrik ediyorum, Rabbim yaptığımız ibadetleri, tuttuğumuz oruçları kabul eylesin.Değerli hemşehrilerim; Sizlerle birlikte uzun zamandır aynı yolda birlikte yürüyoruz. Ülkemizin milli menfaatleri, çıkarları, vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğu için bir çok hizmetleri birlikte yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Bu birlik ve beraberlik bugün burada biraraya gelmemizin en önemli göstergesidir. Herkes evinde iftarını yapacak bir tas yemek bulur, ama bugün davetimize icabet ederek Ramazan ayının menavi havasını birlikte idrak etmek istediniz, soframızı paylaştınız, masamızı şereflendirdiniz, Allah'ım sizlerin mutluluğunu ve huzurunuzu daim eylesin inşallah. Allah sizlerden razı olsun. Ülkemiz dünya ülkeleri arasında konumu itibariyle çok önemli bir merkezde yer alıyor. Bugün ülkemizin üzerinde üzerinde sadece terör örgütünün birliğimizi, dirliğimizi bozma gibi emelleri yok, ta ki Osmanlı İmparatorluğundan beri ülkemizin üzerinde bir takım şer odaklarının yazdığı senaryolar uygulanmaya çalışılıyor. Bu içerideki ve dışarıdaki şer odakları farklı organizasyonlar yaparak, Türkiye'deki iç barışı, huzuru, kardeşliği bozmak için, en önemlisi ise de güçlü Türkiye'nin ayağa kalkmaması adına büyük mücadele veriyor. Bunları sizlerde çok iyi görüyor ve biliyorsunuz. Onlar fitne ve fesat içinde işlerini yapıyorlar, ama bizler de işimizi çok iyi yapıp, bu oyunlara düşmeyerek, tuzaklardan kurtularak, Türkiye'yi gelecek hedeflerine, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine getirmek için hep birlikte el ele çok çalışacağız. Samsunumuzun ve Termemizin sorunları hep diğer ilçelerimiz gibi bizim önceliğimiz olmuştur. Burada Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, İlçe Teşkilatımız, Oda ve Esnaf başkanlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızın başkan ve temsilcilerinin hepsiyle diyalog içinde ilçemizde yapılması gereken konuları bir bir yapmaya gayret gösteriyoruz. Çok işler yaptık, fakat her işi de yaptık demiyoruz, çünkü yapacak çok işimiz var. Çünkü Türkiye'de hiç bir şey yapılmamışken, AK Parti hükümetleri göreve geldiğin günden itibaren bunları tek tek, ilmek ilmek işleyerek yaptı, yapmaya da devam edeceğiz inşallah. Bu düşünceler içinde yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyor, ailelerinizle birlikte nice mutlu bayramlara erişmenizi Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. " dedi.

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

BOŞ

OSMAN GEÇGEL
27 Haziran 2016 Pazartesi 22:41

BU DA MİLLETVEKİLİ OLDU YA. ZAMANINDA RAHMETLİ DEMİREL'İN SSÖYLEDİĞİ GİBİ ŞAPKAMI KOYSAM SEÇİLİRİM.

2 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Çiftlik esnafıyla bir araya geldi. Akcagöz, Refarandum çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı. Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Mahalle ziyaretlerinde bulunarak halk oylamasına ilişkin çalışmalarını sürdürüyor. İkiz vatandaşları 28 Mart günü Samsun’da gerçekleşecek olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halka’da sesleneceği toplu açılış törenine davet etti.

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, AKP tarafından Samsun'da, seçim kanununa muhalefet edildiğini ve referandum sürecinde uyulması gereken kuralları düzenleyen Yüksek Seçim Kurulu'nun almış olduğu kararlara aykırı davranıldığını iddia etti ve sorumlular hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET