• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

FUAT KÖKTAŞ: ŞER ODAKLARI FİTNE FESAT YAPIYOR

Fuat Köktaş: Şer odakları fitne fesat yapıyor. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat köktaş, Türkiye'nin güçlenmemesi için şer odaklarının fitne fesat içinde işlerini yaptıklarını açıkladı.

27 Haziran 2016 Pazartesi 19:40
Fuat Köktaş: Şer odakları fitne fesat yapıyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "İçerideki ve dışarıdaki şer odakları Türkiye'nin ayağa kalkmaması, güçlenmemesi adına büyük mücadele veriyor. Onlar fitne ve fesat içinde işlerini yapıyorlar, ama bizler de işimizi çok iyi yapıp, bu oyunlara düşmeyerek, tuzaklardan kurtularak, Türkiye'yi gelecek hedeflerine, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine getirmek için hep birlikte el ele çok çalışacağız." dedi.

 

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, merkez ve ilçelerde verdiği iftar programlarının bir yenisi daha Terme'de gerçekleştirdi. 

 

Terme Ulusoy Tesisleri'nde gerçekleştirilen iftar yemeğinde AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Terme Kaymakamı İlyas Gün, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri, işadamları, esnaflar ve AK Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar her kademesinde görev yapmış teşkilat mensuplarını iftar yemeğinde ağırladı. 

 

Misafirlerini kapıda tek tek karşılayarak, hoşgeldiniz diyen Milletvekili Köktaş, katılımlarından ötürü herkese ayrı ayrı teşekkür etti. Yapılan yemek duasının ardından bir konuşma yapan Milletvekili Köktaş sözlerine, ülkemizin bekası, milletimizin geleceği için birliği, beraberliği, kardeşliği için hayatını seve seve veren aziz şehitlerimizi saygıyla, dualarla anarak başladı. 

 

 

Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti: "Mübarek Ramazan’ınızı bir kez daha tebrik ediyorum, Rabbim yaptığımız ibadetleri, tuttuğumuz oruçları kabul eylesin.Değerli hemşehrilerim; Sizlerle birlikte uzun zamandır aynı yolda birlikte yürüyoruz. Ülkemizin milli menfaatleri, çıkarları, vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğu için bir çok hizmetleri birlikte yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Bu birlik ve beraberlik bugün burada biraraya gelmemizin en önemli göstergesidir. Herkes evinde iftarını yapacak bir tas yemek bulur, ama bugün davetimize icabet ederek Ramazan ayının menavi havasını birlikte idrak etmek istediniz, soframızı paylaştınız, masamızı şereflendirdiniz, Allah'ım sizlerin mutluluğunu ve huzurunuzu daim eylesin inşallah. Allah sizlerden razı olsun. Ülkemiz dünya ülkeleri arasında konumu itibariyle çok önemli bir merkezde yer alıyor. Bugün ülkemizin üzerinde üzerinde sadece terör örgütünün birliğimizi, dirliğimizi bozma gibi emelleri yok, ta ki Osmanlı İmparatorluğundan beri ülkemizin üzerinde bir takım şer odaklarının yazdığı senaryolar uygulanmaya çalışılıyor. Bu içerideki ve dışarıdaki şer odakları farklı organizasyonlar yaparak, Türkiye'deki iç barışı, huzuru, kardeşliği bozmak için, en önemlisi ise de güçlü Türkiye'nin ayağa kalkmaması adına büyük mücadele veriyor. Bunları sizlerde çok iyi görüyor ve biliyorsunuz. Onlar fitne ve fesat içinde işlerini yapıyorlar, ama bizler de işimizi çok iyi yapıp, bu oyunlara düşmeyerek, tuzaklardan kurtularak, Türkiye'yi gelecek hedeflerine, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine getirmek için hep birlikte el ele çok çalışacağız. Samsunumuzun ve Termemizin sorunları hep diğer ilçelerimiz gibi bizim önceliğimiz olmuştur. Burada Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, İlçe Teşkilatımız, Oda ve Esnaf başkanlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızın başkan ve temsilcilerinin hepsiyle diyalog içinde ilçemizde yapılması gereken konuları bir bir yapmaya gayret gösteriyoruz. Çok işler yaptık, fakat her işi de yaptık demiyoruz, çünkü yapacak çok işimiz var. Çünkü Türkiye'de hiç bir şey yapılmamışken, AK Parti hükümetleri göreve geldiğin günden itibaren bunları tek tek, ilmek ilmek işleyerek yaptı, yapmaya da devam edeceğiz inşallah. Bu düşünceler içinde yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyor, ailelerinizle birlikte nice mutlu bayramlara erişmenizi Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. " dedi.

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

BOŞ

OSMAN GEÇGEL
27 Haziran 2016 Pazartesi 22:41

BU DA MİLLETVEKİLİ OLDU YA. ZAMANINDA RAHMETLİ DEMİREL'İN SSÖYLEDİĞİ GİBİ ŞAPKAMI KOYSAM SEÇİLİRİM.

2 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar

Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Cumhuriyet Halk Partisi Emek bürosu bileşenleri ile bir araya geldi

AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu

AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu. AK Parti, referandum sürecinde 8 maddeyle cumhurbaşkanlığı sistemini anlatacak. Referandum sloganı ise "Türkiye'yi seviyorum, cumhurbaşkanlığı sistemine 'evet' diyorum" olacak.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı?

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Salıpazarı Örgütü tarafından düzenlenen İlçe Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Recep İvedik 5 filmine tepki geldi. Bahçeli, Recep İvedik 5 filminde yer alan Azerbaycanlı boksörün dövülmesi sahnesine tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET