• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GENÇLİK VE SPOR ESKİ BAKANI SUAT KILIÇ: FETÖ PKK'DAN DAHA TEHLİKELİDİR

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, FETÖ'nün PKK'dan daha tehlikeli olduğunu söyledi.

13 Eylül 2016 Salı 20:51
Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç: FETÖ PKK'dan daha tehlikelidir

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç: FETÖ PKK'dan daha tehlikelidir. Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, FETÖ'nün PKK'dan daha tehlikeli olduğunu söyledi.

 


Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ülçesinde Kurban Bayramı bayramlaşma törenine katıldı. Eski Bakan Suat Kılıç, 19 Mayıs ilçesinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada,  "Yolumuzdan terör örgütleri eksik olmuyor. Ülkemiz çok değerli, toprağı kıymetli, konumu çok önemli,  insanı değerli, dolayısıyla başımızdan terör örgütü eksik olmuyor.   Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ), PKK’dan pek çok yönüyle daha tehlikelidir. Milletimizin uyanıklığı ve dikkati sayesinde bu darbe girişimi savuşturulmuştur. PKK ülkemizin güney doğusunda hükümdarlık sürmeye kalkarken, FETÖ Türkiye’nin 81 vilayetini içeriden çürütmeyi tamamını ele geçirmeyi denedi.  Nice başımıza belalar örmeye, nice önümüze tuzaklar kurmaya çalıştılar,  her defasında Allah Müslüman Türk Milletinin yanında oldu, bizi korudu, bizim birliğimizi, dirliğimizi, korudu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Yakakent İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında "16 Nisan'da egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak" dedi.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsunlulara teşekkür etti

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsunlulara teşekkür etti CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsunlulara teşekkür etti. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Samsun programına yoğun ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

MHP Samsun'da referandum çalışmalarına hız verdi

MHP Samsun'da referandum çalışmalarına hız verdi MHP Samsun'da referandum çalışmalarına hız verdi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun teşkilatları anayasa değişikliğinin oylanacağı referandum çalışmalarına hız verdi.

Çiğdem Karaaslan: Hayırcı zihniyet Türkiye'nin önündeki engel

Çiğdem Karaaslan: Hayırcı zihniyet Türkiye'nin önündeki engel Çiğdem Karaaslan: Hayırcı zihniyet Türkiye'nin önündeki engel. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Türkiye'nin en büyük problemlerinden birinin hayata, geleceğe çok sığ taraftan bakan ana muhalefet partisi olduğunu belirtti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET