• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GENÇLİK VE SPOR ESKİ BAKANI SUAT KILIÇ: FETÖ PKK'DAN DAHA TEHLİKELİDİR

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, FETÖ'nün PKK'dan daha tehlikeli olduğunu söyledi.

13 Eylül 2016 Salı 20:51
Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç: FETÖ PKK'dan daha tehlikelidir

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç: FETÖ PKK'dan daha tehlikelidir. Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, FETÖ'nün PKK'dan daha tehlikeli olduğunu söyledi.

 


Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ülçesinde Kurban Bayramı bayramlaşma törenine katıldı. Eski Bakan Suat Kılıç, 19 Mayıs ilçesinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada,  "Yolumuzdan terör örgütleri eksik olmuyor. Ülkemiz çok değerli, toprağı kıymetli, konumu çok önemli,  insanı değerli, dolayısıyla başımızdan terör örgütü eksik olmuyor.   Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ), PKK’dan pek çok yönüyle daha tehlikelidir. Milletimizin uyanıklığı ve dikkati sayesinde bu darbe girişimi savuşturulmuştur. PKK ülkemizin güney doğusunda hükümdarlık sürmeye kalkarken, FETÖ Türkiye’nin 81 vilayetini içeriden çürütmeyi tamamını ele geçirmeyi denedi.  Nice başımıza belalar örmeye, nice önümüze tuzaklar kurmaya çalıştılar,  her defasında Allah Müslüman Türk Milletinin yanında oldu, bizi korudu, bizim birliğimizi, dirliğimizi, korudu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı Samsun'da düzenlenen Necmettin Erbakan’ı Anlamak ve Anlatmak adlı konferansta konuşan Fatih Erbakan, babası merhum Necmettin Erbakan'ın 15 Temmuz darbe girişimini 30 sene önce tahmin ettiğini ve herkesi uyardığını açıkladı.

Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki

Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsun'da evlerin kapısına bırakılan 'Hayır Demezseniz Ne Olacak' yazılı broşürlerle yanlış algı oluşturulmaya çalışıldığını açıkladı.

Fuat Köktaş, Başbakan Yıldırım ile Malta ve Almanya ziyaretlerine katıldı

Fuat Köktaş, Başbakan Yıldırım ile Malta ve Almanya ziyaretlerine katıldı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere Malta ve Almanya'da bulunan Başbakan Binali Yıldırım'ın gerçekleştirdiği programlara katıldı. 

Samsun'un Alaçam ilçesinin tarihi dokusu gün yüzüne çıkıyor

Samsun'un Alaçam ilçesinin tarihi dokusu gün yüzüne çıkıyor Samsun'un Alaçam ilçesinin tarihi dokusu gün yüzüne çıkıyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Alaçam'ın tarihi dokusunun gün yüzüne çıkarılması için çalışma başlattıklarını belirterek, ''Alaçam'la ilgili bir hayalimiz var. Alaçam'ın tarihi dokusunu gün yüzüne çıkaracak ve Türkiye'de örnek olacak bir çalışmayı hayata geçirmeyi planlıyoruz'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET