• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GENÇLİK VE SPOR ESKİ BAKANI SUAT KILIÇ: FETÖ PKK'DAN DAHA TEHLİKELİDİR

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, FETÖ'nün PKK'dan daha tehlikeli olduğunu söyledi.

13 Eylül 2016 Salı 20:51
Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç: FETÖ PKK'dan daha tehlikelidir

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç: FETÖ PKK'dan daha tehlikelidir. Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, FETÖ'nün PKK'dan daha tehlikeli olduğunu söyledi.

 


Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ülçesinde Kurban Bayramı bayramlaşma törenine katıldı. Eski Bakan Suat Kılıç, 19 Mayıs ilçesinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada,  "Yolumuzdan terör örgütleri eksik olmuyor. Ülkemiz çok değerli, toprağı kıymetli, konumu çok önemli,  insanı değerli, dolayısıyla başımızdan terör örgütü eksik olmuyor.   Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ), PKK’dan pek çok yönüyle daha tehlikelidir. Milletimizin uyanıklığı ve dikkati sayesinde bu darbe girişimi savuşturulmuştur. PKK ülkemizin güney doğusunda hükümdarlık sürmeye kalkarken, FETÖ Türkiye’nin 81 vilayetini içeriden çürütmeyi tamamını ele geçirmeyi denedi.  Nice başımıza belalar örmeye, nice önümüze tuzaklar kurmaya çalıştılar,  her defasında Allah Müslüman Türk Milletinin yanında oldu, bizi korudu, bizim birliğimizi, dirliğimizi, korudu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok. Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’da düzenlenen 25. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'da FETÖ terör örgütü ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

KÖŞE YAZARLARI