• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GENÇLİK VE SPOR ESKİ BAKANI SUAT KILIÇ: FETÖ PKK'DAN DAHA TEHLİKELİDİR

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, FETÖ'nün PKK'dan daha tehlikeli olduğunu söyledi.

13 Eylül 2016 Salı 20:51
Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç: FETÖ PKK'dan daha tehlikelidir

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç: FETÖ PKK'dan daha tehlikelidir. Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, FETÖ'nün PKK'dan daha tehlikeli olduğunu söyledi.

 


Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ülçesinde Kurban Bayramı bayramlaşma törenine katıldı. Eski Bakan Suat Kılıç, 19 Mayıs ilçesinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada,  "Yolumuzdan terör örgütleri eksik olmuyor. Ülkemiz çok değerli, toprağı kıymetli, konumu çok önemli,  insanı değerli, dolayısıyla başımızdan terör örgütü eksik olmuyor.   Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ), PKK’dan pek çok yönüyle daha tehlikelidir. Milletimizin uyanıklığı ve dikkati sayesinde bu darbe girişimi savuşturulmuştur. PKK ülkemizin güney doğusunda hükümdarlık sürmeye kalkarken, FETÖ Türkiye’nin 81 vilayetini içeriden çürütmeyi tamamını ele geçirmeyi denedi.  Nice başımıza belalar örmeye, nice önümüze tuzaklar kurmaya çalıştılar,  her defasında Allah Müslüman Türk Milletinin yanında oldu, bizi korudu, bizim birliğimizi, dirliğimizi, korudu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Hasan Togar: AK Gençlik ile gurur duyuyorum

Hasan Togar: AK Gençlik ile gurur duyuyorum Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Sevgi tekkesi sosyal tesislerinde düzenlenen programda AK Parti İlçe Gençlik Kolları ile bir araya geldi.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Sahaf etkinliğinde

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Sahaf etkinliğinde CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Sahaf etkinliğinde. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Canik Belediyesi tarafından düzenlenen 1.Sahaf Günleri etkinliğine katıldı.

Aytun Çıray, Bahçeli'ye seslendi: Türkeş'i reddi miras mı ediyorsunuz

Aytun Çıray, Bahçeli'ye seslendi: Türkeş'i reddi miras mı ediyorsunuz Aytun Çıray, Bahçeli'ye seslendi: Türkeş'i reddi miras mı ediyorsunuz. CHP İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray, TBMM Genel Kurulu’nda anayasa değişikliği konusunda yaptığı konuşmada Devlet Bahçeli'ye seslenerek, "Alparslan Türkeş'i reddi miras mı ediyorsunuz" dedi.

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, hükümeti eleştirdi

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, hükümeti eleştirdi Cumhuriyet Halk Partisi Samsun milletvekili Kemal Zeybek, Türkiye Büyük Millet Meclisin de hükümetin uygulamalarına yönelik eleştirilerde bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET