• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GENÇLİK VE SPOR ESKİ BAKANI SUAT KILIÇ: FETÖ PKK'DAN DAHA TEHLİKELİDİR

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, FETÖ'nün PKK'dan daha tehlikeli olduğunu söyledi.

13 Eylül 2016 Salı 20:51
Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç: FETÖ PKK'dan daha tehlikelidir

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç: FETÖ PKK'dan daha tehlikelidir. Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, FETÖ'nün PKK'dan daha tehlikeli olduğunu söyledi.

 


Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un 19 Mayıs ülçesinde Kurban Bayramı bayramlaşma törenine katıldı. Eski Bakan Suat Kılıç, 19 Mayıs ilçesinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada,  "Yolumuzdan terör örgütleri eksik olmuyor. Ülkemiz çok değerli, toprağı kıymetli, konumu çok önemli,  insanı değerli, dolayısıyla başımızdan terör örgütü eksik olmuyor.   Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ), PKK’dan pek çok yönüyle daha tehlikelidir. Milletimizin uyanıklığı ve dikkati sayesinde bu darbe girişimi savuşturulmuştur. PKK ülkemizin güney doğusunda hükümdarlık sürmeye kalkarken, FETÖ Türkiye’nin 81 vilayetini içeriden çürütmeyi tamamını ele geçirmeyi denedi.  Nice başımıza belalar örmeye, nice önümüze tuzaklar kurmaya çalıştılar,  her defasında Allah Müslüman Türk Milletinin yanında oldu, bizi korudu, bizim birliğimizi, dirliğimizi, korudu. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik! Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, belediyenin başarılı çalışmaları nedeniyle Başkan Genç'i tebrik etti.

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret! AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET