• 2,8934 TL

  • 3,2169 TL

  • 123,808 TL

  • 77.952,11

ncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Atakum Belediyesi Suriyeli ve Iraklı 100 mülteci çocuğa bayramlık giydirdi

Atakum Belediyesi Suriyeli ve Iraklı 100 mülteci çocuğa bayramlık giydirdi Atakum Belediyesi Suriyeli ve Iraklı 100 mülteci çocuğa bayramlık giydirdi. Samsun'un Atakum ilçesinde Her Çocuk Bayramlık İster kampanyası kapsamında 100 mülteci çocuğa bayramlık elbise giydirildi.

Samsun ESOB Yeni Hizmet Binasının inşaatına başlandı

Samsun ESOB Yeni Hizmet Binasının inşaatına başlandı Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) yeni hizmet binası inşaat alanında kurban kesti.

Mehmetçik Vakfı’ndan Samsun'da mevlit

Mehmetçik Vakfı’ndan Samsun'da mevlit Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilciliği, Ramazan ayı münasebetiyle Cuma namazı öncesinde tüm şehitler, gaziler, Mehmetçikler ve bağışçılar için Ulugazi Camisi’nde mevlit okuttu.

YEDAŞ ekipleriyle bayrama hazır

YEDAŞ ekipleriyle bayrama hazır Ramazan Bayramı’nda elektrik enerjisinin kullanımı açısından aşırı yüklenmeler yaşanabileceğini dikkat çeken YEDAŞ, kurduğu ‘Arıza Özel Ekipleri' ile olası bir arızaya karşı müdahale için 24 saat hazır bekleyecek

KÖŞE YAZARLARI