• 2,7963 TL

  • 3,2045 TL

  • 115,994 TL

  • 85.327,80

ncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'da doktor Murat Derebey ve doktor Sevim Türkday evlendi

Samsun'da doktor Murat Derebey ve doktor Sevim Türkday evlendi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Genel Cerrahı Dr. Murat Derebey, İstanbul Koşuyolu Kardiyoloji Uzman Dr. Sevim Türkday ile Bafra Çetinkaya Düğün Salonu’nda yapılan muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

Samsun Kızılırmak deltasında doğa kampı

Samsun Kızılırmak deltasında doğa kampı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ekolojik Yaşam Topluluğu tarafından Kızılırmak Deltası’nda " Doğa Kampı" düzenlendi.

Necati Menek, Kanada’daki izlenimlerini bilim konferansı’nda anlattı

Necati Menek, Kanada’daki izlenimlerini bilim konferansı’nda anlattı Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necati Menek, bilimsel araştırma yapmak için gittiği Kanada’da edindiği izlenimleri Samsun’da aktardı.

Ravza Kavakçı Kan’dan Canik’e tam not

Ravza Kavakçı Kan’dan Canik’e tam not Canik Belediyesi tarafından düzenlenen Yeni Türkiye Yolunda Kadın ve Siyaset konulu konferans için Samsun’a gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Başkan Osman Genç tarafından hayata geçirilen projelere tam not verdi.

KÖŞE YAZARLARI