• 2,9597 TL

  • 3,2902 TL

  • 115,348 TL

  • 78.028,90

ncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun Çarşamba'da yağmur su baskınlarına neden oldu

Samsun Çarşamba'da yağmur su baskınlarına neden oldu Samsun Çarşamba'da yağmur su baskınlarına neden oldu. Samsun’da etkili olan sağanak yağış Çarşamba ilçesinde vatandaşlar için büyük bir imtihan oldu. İlçede birçok yerde su baskını yaşandı.

Samsun'da 149 aydır devam eden etkinlik

Samsun'da 149 aydır devam eden etkinlik Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 149. mevlit okutuldu.

Samsun'da KESK’ten Laik, Demokratik, Bilimsel ve Parasız Eğitim eylemi

Samsun'da KESK’ten Laik, Demokratik, Bilimsel ve Parasız Eğitim eylemi KESK Şubeler Platformu “Laik, Demokratik, Bilimsel ve Parasız Eğitim” adı altında eylem düzenledi.

Yusuf Ziya Yılmaz, Edirne'de tarihi mekanları gezdi

Yusuf Ziya Yılmaz, Edirne'de tarihi mekanları gezdi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve TKB Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz TKB toplantısının ardından yağlı güreşleri izleyip tarihi mekanları gezdi.

KÖŞE YAZARLARI