• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Güneş yanığı bu hale getirdi

Güneş yanığı bu hale getirdi ABD'li 7 yaşındaki bir çocuğun sırtı koruyucu krem sürmeden güneşe maruz kaldığı için mahvoldu.

Arif Ali Gezmişoğlu’ndan Yusuf Ziya Yılmaz’a veda ziyareti

Arif Ali Gezmişoğlu’ndan Yusuf Ziya Yılmaz’a veda ziyareti SAMSUN HABER - THY Samsun Müdürlüğü’nden Müşteri Deneyimi Müdürü olarak İstanbul’a atanan Arif Ali Gezmişoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Osman Genç’e Amerikalı misafir

Osman Genç’e Amerikalı misafir SAMSUN HABER - Amerika’dan gelen misafir öğrencileri ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, değerlerini özümseyen bir gençlik hedeflediklerini söyledi.

Türkiye'nin IŞİD ve PKK çatışmasında son yaşananlar

Türkiye'nin IŞİD ve PKK çatışmasında son yaşananlar IŞİD ve PKK terör örgütlerinin Türkiye'de düzenlediği saldırılarda şehit olan polis ve askerlerin acısı tüm yurdu etkisi altına aldı. İşte IŞİD ve PKK çatışmalarında Türkiye ve sınırdaki son gelişmeler.

KÖŞE YAZARLARI