• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Atakum'da anaokulu öğrencileri pazarda satış yaptı

Atakum'da anaokulu öğrencileri pazarda satış yaptı SAMSUN HABER- Samsun'un Atakum ilçesinde Halide Edip Adıvar Anaokulu öğrencileri Atakent Pazar Yerinde düzenledikleri etkinlikte pazarcı kıyafetleri giyerek satış yaptı.

Samsun'da ebeler ve hemşireler günü kutlandı

Samsun'da ebeler ve hemşireler günü kutlandı Samsun Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, ’Ebeler ve Hemşireler Günü’nü kutlayarak tıp mesleğinin fedakarlıkla icra edildiğini söyledi.

Samsun’da gençlerin “05.05.2015” çılgınlığı sürüyor

Samsun’da gençlerin “05.05.2015” çılgınlığı sürüyor SAMSUN HABER - Samsun’da evlilik hazırlığı yapan çok sayıda çift, nikah tarihlerini unutmamak için gün, ay ve yılı 5 rakamından oluşan "5.5.2015" tarihini seçti.

Osman Genç: 7 Haziran’a kadar 15 bin kilometre yol yapacağız

Osman Genç: 7 Haziran’a kadar 15 bin kilometre yol yapacağız SAMSUN HABER - Genel seçimlerin yapılacağı 7 Haziran öncesi sahaya inen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, vatandaşlardan AK Parti için destek istedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET