• 2,9298 TL

  • 3,1061 TL

  • 99,7734 TL

  • 75.638

Öncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Aydın Ticaret Borsası Samsun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti

Aydın Ticaret Borsası Samsun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti Zeytinyağı Pazar Payının Artırılması Projesi kapsamında Samsun’a gelen Aydın Ticaret Borsası heyeti, Samsun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. 

Aydın Ticaret Borsası Samsun Ticaret Borsasını ziyaret etti

Aydın Ticaret Borsası Samsun Ticaret Borsasını ziyaret etti Samsun'a zeytinyağı tanıtımı için gelen Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı, Samsun Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Suya dalan köpeğin ıstakoz avı şaşırttı

Suya dalan köpeğin ıstakoz avı şaşırttı Lila isimli köpeğin suya dalarak ıstakoz avlaması kameralar tarafından kaydedildi. Tekneye aldığı köpeğiyle denizde açılan genç adam, köpeğine ıstakoz avlattı.

Türk vatandaşı olan Rus gelinler Putin'e seslendi

Türk vatandaşı olan Rus gelinler Putin'e seslendi Türkiye'ye gelen ve burada yuva kuran Rus gelinler, Rusya ve Türkiye arasındaki gerginlikten rahatsız olduklarını ve bir an önce krizin çözülmesini istediklerini dile getirdi.

KÖŞE YAZARLARI