• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'un İlkadım ilçesinde 10 bin kişiye iftar

Samsun'un İlkadım ilçesinde 10 bin kişiye iftar SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen iftar programına 10 bin kişi katıldı.

İran’dan son dakika ’nükleer’ açıklaması!

İran’dan son dakika ’nükleer’ açıklaması! İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Viyana’da devam eden Tahran’ın nükleer programı görüşmelerinde anlaşmaya hiç bu kadar yaklaşmadıklarını söyledi.

Dünyanın en değerli böceği Hakkari'de

Dünyanın en değerli böceği Hakkari'de Yüksekova'da Özdil ailesinin balkonuna tırmanan gergedan böceği fiyatıyla da şaşırttı. İddialara göre böceğin fiyatı 90 bin dolar!

Kazım Orbay Cingöz nişanlısı ile ilk defa görüşmüş

Kazım Orbay Cingöz nişanlısı ile ilk defa görüşmüş Çanakkale’den kız isteme töreninden dönerken kazada ailesi ile birlikte yaşamını yitiren 33 yaşındaki Kazım Orbay Cingöz’ün, nişanlısı Can Su Cancı ilk kez yüz yüze görüşmüş.

KÖŞE YAZARLARI