• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'da Fındıkta müsteşarlık beklentisi

Samsun'da Fındıkta müsteşarlık beklentisi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın fındık müsteşarlığı kurulması yönünde çalışması olduğunu belirten Samsun Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü, bu uygulamayla fındıkta meydana gelen ani fiyat düşüş ve çıkışlarının önüne geçileceğini söyledi.

Canik Belediyesi’nden yabancı çocuklara Türkçe kursu belgesi

Canik Belediyesi’nden yabancı çocuklara Türkçe kursu belgesi Canik Belediyesi öncülüğünde düzenlenen Türkçe kursunu tamamlayan yabancı çocuklara belgeleri verildi.

Hasan Togar: İmar revizyonu Tekkeköy’ün önünü açtı

Hasan Togar: İmar revizyonu Tekkeköy’ün önünü açtı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy’ün önünü tıkayan, gelişmesini ve büyümesini engelleyen en büyük sorunlar içerisinde yer alan, her daim ilçenin önünde engel oluşturulan imar problemini ortadan kaldırdıklarını söyledi.

Samsun'da Türkçe kullanan işyerlerine teşekkür belgesi verildi

Samsun'da Türkçe kullanan işyerlerine teşekkür belgesi verildi Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Samsun İl Başkanlığı, 24 Eylül İsmail GASPIRALI’nın ölüm yıldönümü ve 26 Eylül Türk Dil Bayramı dolayısıyla Çiftlik ve Gazi Caddesinde Türkçe tabela taşıyan işyerlerine teşekkür belgesi verdi.

KÖŞE YAZARLARI