• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'un Çarşamba ilçesinde yatırımlar altın çağını yaşıyor

Samsun'un Çarşamba ilçesinde yatırımlar altın çağını yaşıyor SAMSUN HABER - Türkiye’nin en verimli tarım ovalarından Samsun'un Çarşamba ilçesi, alt yapı yatırımlarında altın çağını yaşıyor.

İshak Taşçı, öğrencileri ağırladı

İshak Taşçı, öğrencileri ağırladı SAMSUN HABER - Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Seyfi Demirsoy İlkokulu, Bayındır İlkokulu ve Hüseyin Avni Asal İlkokulu öğrencilerini makamında ağırladı.

Samsun'da 7. Ulusal Veteriner Biyokimya Kongresi yapıldı

Samsun'da 7. Ulusal Veteriner Biyokimya Kongresi yapıldı SAMSUN HABER - Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Veteriner Fakültesi tarafından “7. Ulusal Veteriner Biyokimya ve Klinik Biyokimya Kongresi” düzenlendi.

Samsun MMO’dan Yangın Tesisatı” semineri

Samsun MMO’dan Yangın Tesisatı” semineri SAMSUN HABER - Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi ve bir firma işbirliği ile “Yangın Tesisatı” semineri düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET