• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Atakum Esnaf Başkanlığına yeniden Sinecek seçildi

Atakum Esnaf Başkanlığına yeniden Sinecek seçildi Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 14. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yapılan genel kurulda Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı'na yeniden Metin Sinecek seçildi.

Samsun fırtınaya teslim! İşte inanılmaz görüntüler

Samsun fırtınaya teslim! İşte inanılmaz görüntüler Samsun'da etkili olan şiddetli Lodos fırtınası çatıları uçurdu, ağaçları yıktı, elektrik direklerini devirdi. Samsun fırtınaya teslim. Samsun'da şiddetli fırtına bir kişinin ölümüne neden oldu. İşte inanılmaz görüntüler

Canik Belediye Başkanı Genç ASKON'da konuştu

Canik Belediye Başkanı Genç ASKON'da konuştu SAMSUN HABER - Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni Dünya, Yeni Türkiye ve Yeni Samsun üçlemini yanyana koymak zorundayız. Samsun’un hedefleri, Türkiye ve dünyanın gerçekleriyle örtüşmelidir" dedi.

Samsun'un Atakum ilçesinde Lodos can aldı

Samsun'un Atakum ilçesinde Lodos can aldı SAMSUN HABER- Samsun'un Atakum ilçesi Güzelyurt mahallesinde şiddetli lodos fırtınasının uçurduğu samanlık çatısı tarlada çalışan 63 yaşında ki 4 çocuk annesi Kamile Değirmenci'nin üzerine düşerek ölümüne neden oldu.

KÖŞE YAZARLARI