• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MERAL AKŞENER YENİ PARTİ Mİ KURACAK: AKŞENER AÇIKLAMA YAPTI

Meral Akşener yeni parti mi kuracak: Akşener açıklama yaptı.  Meral Akşener'in yeni bir parti kuracağı iddiası doğru mu. Meral Akşener'in kuracağı partinin ismi ne olacak.

19 Nisan 2017 Çarşamba 14:11
Meral Akşener yeni parti mi kuracak: Akşener açıklama yaptı

MHP Genel Başkan adayı olan ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ terör örgütü ile ismi sık sık gündeme gelen Meral Akşener'in 16 Nisan referandum seçiminin ardından yeni bir siyasi parti kuracağı siyasi kulislerde konuşulmaya başlandı.

 

Peki Meral Akşener gerçekten de yeni bir siyasi parti mi kurdu, yoksa yeni bir parti mi kuracak. Meral Akşener, bu konu ile ilgili merak edilen sorulara yaptığı açıklama ile yanıt verdi. Yeni bir siyasi parti kurmak için çalışma başlattığı gündeme gelen Meral Akşener, yaptığı açıklamada, "Yeni bir parti kurma çalışmamız yoktur" dedi.

 

Meral AKşener, parti kurma çalışmaları yaptığı yönünde gündeme gelen iddialara yaptığı açıklama ile nokta koyarken, sosyal medya sayfasından şunları dile getirdi. 

 

"Parti kurma çalışmamız yoktur. YSK'nın hukuku katlettiği abidik gubidik işlerin yapıldığı bir süreçte önceliğimiz oylarımıza sahip çıkmaktır" 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, FETÖ firarisi Adil Öksüz ile ilgili Aydınlık Gazetesinde yayınlanan haber ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 23 Nisan 2017 Pazar günü kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajda, "23 Nisan dünya üzerinde benzeri bulunmayan milli bayramımızdır" dedi.

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları için 'Bu iş bitmedi' diyenlere seslenerek, "Bu iş bitti nokta koyuyoruz" dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette, CHP'nin 16 Nisan referandum seçim sonuçlarına yaptığı itirazı eleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI