• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MEVLÜT ÇAĞUŞOĞLU: SAMSUN SPORUN BAŞKENTİ OLACAK

Golf Sahası açılışı için Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Samsun sporun başkenti olacak. Golf sporu monşör sporu değildir. Samsun'da bir kaç tane daha golf sahası olmalı" dedi.

15 Temmuz 2016 Cuma 18:16
Mevlüt Çağuşoğlu: Samsun sporun başkenti olacak

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından büyük bölümü deniz doldurularak yapılan golf sahası açılışı için Samsun’a  geldi. Samsun'da önemli açıklamalarda bulunan Çavuşoğlu, "Samsun sporun başkenti olacak. Golf sporu monşör sporu değildir. Samsun'da bir kaç tane daha golf sahası olmalı. Bu spor büyük reklam sponsorluğu bulunan bir sektörler birlikte benim gibi yörük çocuğu bile oynuyor" dedi.

 

Bakan Çavuğşoğlu, Samsun ve Krasnodar uçuşları konusuna da değinerek şunları söyledi;Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür ediyorum. Kendisiyle dostluğumuz partinin kurulduğu dönemlere dayanıyor. Kendisiyle aynı gün bakan olduk. Dış politikamız yoğun bir gündem içinde, Türkiye'yi hedeflerine ulaştırmak için adımlarımızı atıyoruz. Rusya ile istemediğimiz sorunlar yaşadık. Ama ilişkilerimizi normale dönüştürmek için çalışıyoruz. Yolda gelirken Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsun ve Krasnodar uçuşlarını söyleyince bende gerekli mercilere talimatı verdim. Ayrıca İsrail ile aramızı düzelttik.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET