• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MEVLÜT ÇAĞUŞOĞLU: SAMSUN SPORUN BAŞKENTİ OLACAK

Golf Sahası açılışı için Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Samsun sporun başkenti olacak. Golf sporu monşör sporu değildir. Samsun'da bir kaç tane daha golf sahası olmalı" dedi.

15 Temmuz 2016 Cuma 18:16
Mevlüt Çağuşoğlu: Samsun sporun başkenti olacak

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından büyük bölümü deniz doldurularak yapılan golf sahası açılışı için Samsun’a  geldi. Samsun'da önemli açıklamalarda bulunan Çavuşoğlu, "Samsun sporun başkenti olacak. Golf sporu monşör sporu değildir. Samsun'da bir kaç tane daha golf sahası olmalı. Bu spor büyük reklam sponsorluğu bulunan bir sektörler birlikte benim gibi yörük çocuğu bile oynuyor" dedi.

 

Bakan Çavuğşoğlu, Samsun ve Krasnodar uçuşları konusuna da değinerek şunları söyledi;Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür ediyorum. Kendisiyle dostluğumuz partinin kurulduğu dönemlere dayanıyor. Kendisiyle aynı gün bakan olduk. Dış politikamız yoğun bir gündem içinde, Türkiye'yi hedeflerine ulaştırmak için adımlarımızı atıyoruz. Rusya ile istemediğimiz sorunlar yaşadık. Ama ilişkilerimizi normale dönüştürmek için çalışıyoruz. Yolda gelirken Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsun ve Krasnodar uçuşlarını söyleyince bende gerekli mercilere talimatı verdim. Ayrıca İsrail ile aramızı düzelttik.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek.. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisinin devamının geleceğini söyledi.

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'nın ardından katıldığı canlı yayınlarda değerlendirmelerde bulundu. 

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz‘ü makamında ziyaret etti.

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı ve CHP'nin Ecevit'li yıllarının Dış İşleri Bakanı Turan Güneş'in oğlu olan Prof.Dr.Hurşit Güneş, CHP Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET