• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MEVLÜT ÇAĞUŞOĞLU: SAMSUN SPORUN BAŞKENTİ OLACAK

Golf Sahası açılışı için Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Samsun sporun başkenti olacak. Golf sporu monşör sporu değildir. Samsun'da bir kaç tane daha golf sahası olmalı" dedi.

15 Temmuz 2016 Cuma 18:16
Mevlüt Çağuşoğlu: Samsun sporun başkenti olacak

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından büyük bölümü deniz doldurularak yapılan golf sahası açılışı için Samsun’a  geldi. Samsun'da önemli açıklamalarda bulunan Çavuşoğlu, "Samsun sporun başkenti olacak. Golf sporu monşör sporu değildir. Samsun'da bir kaç tane daha golf sahası olmalı. Bu spor büyük reklam sponsorluğu bulunan bir sektörler birlikte benim gibi yörük çocuğu bile oynuyor" dedi.

 

Bakan Çavuğşoğlu, Samsun ve Krasnodar uçuşları konusuna da değinerek şunları söyledi;Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür ediyorum. Kendisiyle dostluğumuz partinin kurulduğu dönemlere dayanıyor. Kendisiyle aynı gün bakan olduk. Dış politikamız yoğun bir gündem içinde, Türkiye'yi hedeflerine ulaştırmak için adımlarımızı atıyoruz. Rusya ile istemediğimiz sorunlar yaşadık. Ama ilişkilerimizi normale dönüştürmek için çalışıyoruz. Yolda gelirken Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsun ve Krasnodar uçuşlarını söyleyince bende gerekli mercilere talimatı verdim. Ayrıca İsrail ile aramızı düzelttik.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı?

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Salıpazarı Örgütü tarafından düzenlenen İlçe Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Recep İvedik 5 filmine tepki geldi. Bahçeli, Recep İvedik 5 filminde yer alan Azerbaycanlı boksörün dövülmesi sahnesine tepki gösterdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör olayları ile birlikte bazı suç unsurlarının kargo yoluyla naklinin gerçekleştirildiğinin gözlemlenmesi nedeni ile 81 ilin Valiliklerini uyardı.

Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı

Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı. MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda anayasa görüşmeleri devam ederken söz alan Usta 20 Ocak 1989 tarihinde Havza yakınlarında kaza yaparak hayatını kaybeden Samsunspor’lu futbolcuları gündeme getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET