• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MEVLÜT ÇAĞUŞOĞLU: SAMSUN SPORUN BAŞKENTİ OLACAK

Golf Sahası açılışı için Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Samsun sporun başkenti olacak. Golf sporu monşör sporu değildir. Samsun'da bir kaç tane daha golf sahası olmalı" dedi.

15 Temmuz 2016 Cuma 18:16
Mevlüt Çağuşoğlu: Samsun sporun başkenti olacak

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından büyük bölümü deniz doldurularak yapılan golf sahası açılışı için Samsun’a  geldi. Samsun'da önemli açıklamalarda bulunan Çavuşoğlu, "Samsun sporun başkenti olacak. Golf sporu monşör sporu değildir. Samsun'da bir kaç tane daha golf sahası olmalı. Bu spor büyük reklam sponsorluğu bulunan bir sektörler birlikte benim gibi yörük çocuğu bile oynuyor" dedi.

 

Bakan Çavuğşoğlu, Samsun ve Krasnodar uçuşları konusuna da değinerek şunları söyledi;Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür ediyorum. Kendisiyle dostluğumuz partinin kurulduğu dönemlere dayanıyor. Kendisiyle aynı gün bakan olduk. Dış politikamız yoğun bir gündem içinde, Türkiye'yi hedeflerine ulaştırmak için adımlarımızı atıyoruz. Rusya ile istemediğimiz sorunlar yaşadık. Ama ilişkilerimizi normale dönüştürmek için çalışıyoruz. Yolda gelirken Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsun ve Krasnodar uçuşlarını söyleyince bende gerekli mercilere talimatı verdim. Ayrıca İsrail ile aramızı düzelttik.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 28 Mart Salı günü Saat 15:00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Evet Mitingi'ne Ayvacıklıları davet etti. 

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor. "Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistem ile birlikte Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkacağını ve ekonomik kalkınmanın kat kat artacağını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Güçlü Türkiye’nin önündeki engellerin kalmasına ve halkımızın sandıkla buluşarak ‘EVET’ demesine sayılı günler kaldı. Artık Ülkemiz üzerindeki kara bulutlar dağılacak’’ dedi.

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı. MHP Atakum İlçe Olağan kongresi MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'un katılımı ile gerçekleşti. 

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET