• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MEVLÜT ÇAĞUŞOĞLU: SAMSUN SPORUN BAŞKENTİ OLACAK

Golf Sahası açılışı için Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Samsun sporun başkenti olacak. Golf sporu monşör sporu değildir. Samsun'da bir kaç tane daha golf sahası olmalı" dedi.

15 Temmuz 2016 Cuma 18:16
Mevlüt Çağuşoğlu: Samsun sporun başkenti olacak

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından büyük bölümü deniz doldurularak yapılan golf sahası açılışı için Samsun’a  geldi. Samsun'da önemli açıklamalarda bulunan Çavuşoğlu, "Samsun sporun başkenti olacak. Golf sporu monşör sporu değildir. Samsun'da bir kaç tane daha golf sahası olmalı. Bu spor büyük reklam sponsorluğu bulunan bir sektörler birlikte benim gibi yörük çocuğu bile oynuyor" dedi.

 

Bakan Çavuğşoğlu, Samsun ve Krasnodar uçuşları konusuna da değinerek şunları söyledi;Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür ediyorum. Kendisiyle dostluğumuz partinin kurulduğu dönemlere dayanıyor. Kendisiyle aynı gün bakan olduk. Dış politikamız yoğun bir gündem içinde, Türkiye'yi hedeflerine ulaştırmak için adımlarımızı atıyoruz. Rusya ile istemediğimiz sorunlar yaşadık. Ama ilişkilerimizi normale dönüştürmek için çalışıyoruz. Yolda gelirken Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsun ve Krasnodar uçuşlarını söyleyince bende gerekli mercilere talimatı verdim. Ayrıca İsrail ile aramızı düzelttik.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması! Cumhurbaşkanı Erdoğan, son dönemde yapılan sistem tartışmalarını çok olumlu bulduğunu belirterek, "Türk siyaseti artık bu konuları konuşabilecek tartışabilecek yetkinliğe ulaşmıştır. İnşallah 80 milyon el ele vererek, hiç kimsenin dışlanmadığı, hiç kimsenin ötekileştirmediği geleceğin Türkiye'sini beraber kuracağız" dedi.

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Sevda Erdan Kılıç ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çarşamba ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti! AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu! AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 81 ilin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları çevre, şehir ve kültür başkanlarıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI