• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ SEÇİLEN ERHAN USTA'DAN İLK AÇIKLAMA

MHP Grup Başkanvekili seçilen Erhan Usta'dan ilk açıklama. MHP Grup Başkanvekilliği görevine Samsun Milletvekili Erhan Usta seçildi. Erhan Usta, Samsun Kent Haber'e grupbaşkanvekili olarak ik açıklamasını yaptı.

11 Ekim 2016 Salı 14:35
MHP Grup Başkanvekili seçilen Erhan Usta'dan ilk açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Erhan Usta, TBMM'de MHP Grupbaşkanvekili seçilmesi sonrası Samsun Kent Haber'e konuştu.

 

Erhan Usta, Samsun milletvekili olarak grupbaşkanvekilliği görevine layık görülmesinden büyük onur duyduğunu belirtti.  Ülkenin zor bir dönemden geçtiğini kaydeden Erhan Usta, "Karadeniz bölgesinin tek MHP Milletvekili olarak Grupbaşkanvekilliği görevine layık görülmemizden büyük onur duydum. Bu görevi en iyi şekilde yapmak için çalışacağız. Partimizin bize duyduğu güvene layık olmaya çalışacağız" dedi.

 

Öte yandan MHP Genel Başkanı devlet Bahçeli'den Erhan Usta'nın grupbaşkanvekili olması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Karadeniz'in tek MHP milletvekili olan Erhan Usta mecliste grupbaşkanvekilimiz olmuştur. Bu karar ile Samsun'a verdiğimiz önemi ve değeride göstermiş olduk" diye konuştu.

 

- Samsun Kent Haber'e ait içeriklerin her türlü hakkı saklıdır

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek.. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisinin devamının geleceğini söyledi.

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'nın ardından katıldığı canlı yayınlarda değerlendirmelerde bulundu. 

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz‘ü makamında ziyaret etti.

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı ve CHP'nin Ecevit'li yıllarının Dış İşleri Bakanı Turan Güneş'in oğlu olan Prof.Dr.Hurşit Güneş, CHP Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET