• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ SEÇİLEN ERHAN USTA'DAN İLK AÇIKLAMA

MHP Grup Başkanvekili seçilen Erhan Usta'dan ilk açıklama. MHP Grup Başkanvekilliği görevine Samsun Milletvekili Erhan Usta seçildi. Erhan Usta, Samsun Kent Haber'e grupbaşkanvekili olarak ik açıklamasını yaptı.

11 Ekim 2016 Salı 14:35
MHP Grup Başkanvekili seçilen Erhan Usta'dan ilk açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Erhan Usta, TBMM'de MHP Grupbaşkanvekili seçilmesi sonrası Samsun Kent Haber'e konuştu.

 

Erhan Usta, Samsun milletvekili olarak grupbaşkanvekilliği görevine layık görülmesinden büyük onur duyduğunu belirtti.  Ülkenin zor bir dönemden geçtiğini kaydeden Erhan Usta, "Karadeniz bölgesinin tek MHP Milletvekili olarak Grupbaşkanvekilliği görevine layık görülmemizden büyük onur duydum. Bu görevi en iyi şekilde yapmak için çalışacağız. Partimizin bize duyduğu güvene layık olmaya çalışacağız" dedi.

 

Öte yandan MHP Genel Başkanı devlet Bahçeli'den Erhan Usta'nın grupbaşkanvekili olması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Karadeniz'in tek MHP milletvekili olan Erhan Usta mecliste grupbaşkanvekilimiz olmuştur. Bu karar ile Samsun'a verdiğimiz önemi ve değeride göstermiş olduk" diye konuştu.

 

- Samsun Kent Haber'e ait içeriklerin her türlü hakkı saklıdır

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, AKP tarafından Samsun'da, seçim kanununa muhalefet edildiğini ve referandum sürecinde uyulması gereken kuralları düzenleyen Yüksek Seçim Kurulu'nun almış olduğu kararlara aykırı davranıldığını iddia etti ve sorumlular hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı Vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni hükümet sistemi Türkiye’nin önünü açacak. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum ülkemiz ve milletimiz için Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatıdır" dedi.

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı.MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, beraberinde ki heyet ile referandum çalışmalarını Ayvacık İlçesi’nde gerçekleştirdikleri bir dizi ziyaret programı ile sürdürdü. 

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun Çarşamba Havaalanı'nın 1 Ağustos'tan itibaren, tadilat gerekçesiyle ve 3 ay süre ile hizmete kapatılacak olması nedeniyle, yurt dışında yaşayan vatandaşlardan yoğun şekilde şikayet aldıklarını belirtti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET