• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ SEÇİLEN ERHAN USTA'DAN İLK AÇIKLAMA

MHP Grup Başkanvekili seçilen Erhan Usta'dan ilk açıklama. MHP Grup Başkanvekilliği görevine Samsun Milletvekili Erhan Usta seçildi. Erhan Usta, Samsun Kent Haber'e grupbaşkanvekili olarak ik açıklamasını yaptı.

11 Ekim 2016 Salı 14:35
MHP Grup Başkanvekili seçilen Erhan Usta'dan ilk açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Erhan Usta, TBMM'de MHP Grupbaşkanvekili seçilmesi sonrası Samsun Kent Haber'e konuştu.

 

Erhan Usta, Samsun milletvekili olarak grupbaşkanvekilliği görevine layık görülmesinden büyük onur duyduğunu belirtti.  Ülkenin zor bir dönemden geçtiğini kaydeden Erhan Usta, "Karadeniz bölgesinin tek MHP Milletvekili olarak Grupbaşkanvekilliği görevine layık görülmemizden büyük onur duydum. Bu görevi en iyi şekilde yapmak için çalışacağız. Partimizin bize duyduğu güvene layık olmaya çalışacağız" dedi.

 

Öte yandan MHP Genel Başkanı devlet Bahçeli'den Erhan Usta'nın grupbaşkanvekili olması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Karadeniz'in tek MHP milletvekili olan Erhan Usta mecliste grupbaşkanvekilimiz olmuştur. Bu karar ile Samsun'a verdiğimiz önemi ve değeride göstermiş olduk" diye konuştu.

 

- Samsun Kent Haber'e ait içeriklerin her türlü hakkı saklıdır

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı?

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Salıpazarı Örgütü tarafından düzenlenen İlçe Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Recep İvedik 5 filmine tepki geldi. Bahçeli, Recep İvedik 5 filminde yer alan Azerbaycanlı boksörün dövülmesi sahnesine tepki gösterdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör olayları ile birlikte bazı suç unsurlarının kargo yoluyla naklinin gerçekleştirildiğinin gözlemlenmesi nedeni ile 81 ilin Valiliklerini uyardı.

Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı

Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı. MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda anayasa görüşmeleri devam ederken söz alan Usta 20 Ocak 1989 tarihinde Havza yakınlarında kaza yaparak hayatını kaybeden Samsunspor’lu futbolcuları gündeme getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET