• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ SEÇİLEN ERHAN USTA'DAN İLK AÇIKLAMA

MHP Grup Başkanvekili seçilen Erhan Usta'dan ilk açıklama. MHP Grup Başkanvekilliği görevine Samsun Milletvekili Erhan Usta seçildi. Erhan Usta, Samsun Kent Haber'e grupbaşkanvekili olarak ik açıklamasını yaptı.

11 Ekim 2016 Salı 14:35
MHP Grup Başkanvekili seçilen Erhan Usta'dan ilk açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Erhan Usta, TBMM'de MHP Grupbaşkanvekili seçilmesi sonrası Samsun Kent Haber'e konuştu.

 

Erhan Usta, Samsun milletvekili olarak grupbaşkanvekilliği görevine layık görülmesinden büyük onur duyduğunu belirtti.  Ülkenin zor bir dönemden geçtiğini kaydeden Erhan Usta, "Karadeniz bölgesinin tek MHP Milletvekili olarak Grupbaşkanvekilliği görevine layık görülmemizden büyük onur duydum. Bu görevi en iyi şekilde yapmak için çalışacağız. Partimizin bize duyduğu güvene layık olmaya çalışacağız" dedi.

 

Öte yandan MHP Genel Başkanı devlet Bahçeli'den Erhan Usta'nın grupbaşkanvekili olması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Karadeniz'in tek MHP milletvekili olan Erhan Usta mecliste grupbaşkanvekilimiz olmuştur. Bu karar ile Samsun'a verdiğimiz önemi ve değeride göstermiş olduk" diye konuştu.

 

- Samsun Kent Haber'e ait içeriklerin her türlü hakkı saklıdır

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret! AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET