• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ SEÇİLEN ERHAN USTA'DAN İLK AÇIKLAMA

MHP Grup Başkanvekili seçilen Erhan Usta'dan ilk açıklama. MHP Grup Başkanvekilliği görevine Samsun Milletvekili Erhan Usta seçildi. Erhan Usta, Samsun Kent Haber'e grupbaşkanvekili olarak ik açıklamasını yaptı.

11 Ekim 2016 Salı 14:35
MHP Grup Başkanvekili seçilen Erhan Usta'dan ilk açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Erhan Usta, TBMM'de MHP Grupbaşkanvekili seçilmesi sonrası Samsun Kent Haber'e konuştu.

 

Erhan Usta, Samsun milletvekili olarak grupbaşkanvekilliği görevine layık görülmesinden büyük onur duyduğunu belirtti.  Ülkenin zor bir dönemden geçtiğini kaydeden Erhan Usta, "Karadeniz bölgesinin tek MHP Milletvekili olarak Grupbaşkanvekilliği görevine layık görülmemizden büyük onur duydum. Bu görevi en iyi şekilde yapmak için çalışacağız. Partimizin bize duyduğu güvene layık olmaya çalışacağız" dedi.

 

Öte yandan MHP Genel Başkanı devlet Bahçeli'den Erhan Usta'nın grupbaşkanvekili olması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Karadeniz'in tek MHP milletvekili olan Erhan Usta mecliste grupbaşkanvekilimiz olmuştur. Bu karar ile Samsun'a verdiğimiz önemi ve değeride göstermiş olduk" diye konuştu.

 

- Samsun Kent Haber'e ait içeriklerin her türlü hakkı saklıdır

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok. Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’da düzenlenen 25. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'da FETÖ terör örgütü ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

KÖŞE YAZARLARI