• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MHP SAMSUN İL BAŞKANI, ABD'Lİ DİPLOMAT NATALİE OLDANİ'NİN RANDEVU TALEBİNİ REDDETTİ

MHP Samsun İl Başkanı, ABD'li diplomat Natalie Oldani'nin randevu talebini reddetti. Samsun'a gelen ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani'nin randevu talebini MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin reddetti.

29 Eylül 2016 Perşembe 12:08
MHP Samsun İl Başkanı, ABD'li diplomat Natalie Oldani'nin randevu talebini reddetti

ABD Büyükelçiliği'nin radevu talebine MHP'den ret yanıtı geldi. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Amerika Büyükelçiliği'nden kendilerinin arandığını ve randevu taleninde bulunulduğunu belirterek, "Siyasi partileri ziyaret ediyorlarmış. Ülkemizin içinde bulunduğu bu hassasdönemde bizim ABD Büyükelçiliği ya da yabancılarla paylaşacağımız bir fikrimiz olduğunu düşünmüyoruz. Ayrıca kendi iç meselelerimizin Amerika'yı ilgilendirdiği kanısında da değilim. Bu konularda görüşmek istiyorlar MHP Genel merkezi'nde görüşmeler yapılması konusunda olduğumuzu belirterek kendilerinin randevu talebini kabul etmedik "dedi.

 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 28 Mart Salı günü Saat 15:00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Evet Mitingi'ne Ayvacıklıları davet etti. 

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor. "Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistem ile birlikte Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkacağını ve ekonomik kalkınmanın kat kat artacağını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Güçlü Türkiye’nin önündeki engellerin kalmasına ve halkımızın sandıkla buluşarak ‘EVET’ demesine sayılı günler kaldı. Artık Ülkemiz üzerindeki kara bulutlar dağılacak’’ dedi.

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı. MHP Atakum İlçe Olağan kongresi MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'un katılımı ile gerçekleşti. 

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET