• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MHP SAMSUN İL BAŞKANI, ABD'Lİ DİPLOMAT NATALİE OLDANİ'NİN RANDEVU TALEBİNİ REDDETTİ

MHP Samsun İl Başkanı, ABD'li diplomat Natalie Oldani'nin randevu talebini reddetti. Samsun'a gelen ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani'nin randevu talebini MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin reddetti.

29 Eylül 2016 Perşembe 12:08
MHP Samsun İl Başkanı, ABD'li diplomat Natalie Oldani'nin randevu talebini reddetti

ABD Büyükelçiliği'nin radevu talebine MHP'den ret yanıtı geldi. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Amerika Büyükelçiliği'nden kendilerinin arandığını ve randevu taleninde bulunulduğunu belirterek, "Siyasi partileri ziyaret ediyorlarmış. Ülkemizin içinde bulunduğu bu hassasdönemde bizim ABD Büyükelçiliği ya da yabancılarla paylaşacağımız bir fikrimiz olduğunu düşünmüyoruz. Ayrıca kendi iç meselelerimizin Amerika'yı ilgilendirdiği kanısında da değilim. Bu konularda görüşmek istiyorlar MHP Genel merkezi'nde görüşmeler yapılması konusunda olduğumuzu belirterek kendilerinin randevu talebini kabul etmedik "dedi.

 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı! AK Parti'nin Anayasa Değişikliği Teklifi Parti grubunda imzaya açıldı. Teklifin önümüzdeki hafta TBMM Genel Kurulu'na getirilmesi bekleniyor. Teklifi imzalayan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, sosyal medya hesabından hayırlı olsun dileklerini iletti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET