• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MHP SAMSUN İL BAŞKANI, ABD'Lİ DİPLOMAT NATALİE OLDANİ'NİN RANDEVU TALEBİNİ REDDETTİ

MHP Samsun İl Başkanı, ABD'li diplomat Natalie Oldani'nin randevu talebini reddetti. Samsun'a gelen ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani'nin randevu talebini MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin reddetti.

29 Eylül 2016 Perşembe 12:08
MHP Samsun İl Başkanı, ABD'li diplomat Natalie Oldani'nin randevu talebini reddetti

ABD Büyükelçiliği'nin radevu talebine MHP'den ret yanıtı geldi. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Amerika Büyükelçiliği'nden kendilerinin arandığını ve randevu taleninde bulunulduğunu belirterek, "Siyasi partileri ziyaret ediyorlarmış. Ülkemizin içinde bulunduğu bu hassasdönemde bizim ABD Büyükelçiliği ya da yabancılarla paylaşacağımız bir fikrimiz olduğunu düşünmüyoruz. Ayrıca kendi iç meselelerimizin Amerika'yı ilgilendirdiği kanısında da değilim. Bu konularda görüşmek istiyorlar MHP Genel merkezi'nde görüşmeler yapılması konusunda olduğumuzu belirterek kendilerinin randevu talebini kabul etmedik "dedi.

 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok. Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’da düzenlenen 25. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'da FETÖ terör örgütü ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

KÖŞE YAZARLARI