• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MHP SAMSUN İL BAŞKANI TANER TEKİN: 2019'DA MHP İKTİDAR OLACAK

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 2019 yılında yapılacak genel ve yerel seçimlerde MHP'nin iktidar olacağını açıklayarak, "Türkiye Cumhuriyetini ülkücüler yönetecek" dedi.

19 Nisan 2017 Çarşamba 21:50
MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: 2019'da MHP iktidar olacak

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 2019 yılında yapılacak genel ve yerel seçimlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

 

2019 yılında yapılacak genel ve yerel seçimlere değinen Taner Tekin, ülkücülerin iktidar olacağını ve Türkiye Cumhuriyetini yöneteceğini dile getirererk şöyle konuştu.

 

"MHP Allah’ın izniyle 2019’da Türkiye'de milli devletin kurulmasında, Milliyetçi iktidarın oluşmasında büyük bir katkı sağlayacaktır ve bu uğurda sorumluluk almıştır. 2019 yılında yapılacak olan genel ve yerel seçimlerde hatta Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Milliyetçi Ülkücü Hareketin mührü vurulacak ve Allah’ın izniyle ülkücüler iktidar olup Türkiye Cumhuriyeti’ni yönetecek. Bunun önüne geçmeye ise ne FETÖ’nün, ne PKK’nın, nede aramızdan ayrılan üç beş tane koltuk meraklısının gücü yetmeyecektir. "

 

MUHALİFLERİN AMACI BİZİ BÖLMEK

 

MHP içerisinde muhalif kanad adı altında hasımlık yapanların olduğunu kaydeden Taner Tekin, "Bunların amacı bizi bölmek, ayrıştırmak ve parçalamak. Referandum seçimi sonrası partimizden istifa ederek başka siyasi oluşumlar içerisine girmek için çalışma başlattılar. 48 yıllık geçmişi olan bu kutlu hareket daha önce bu senaryoları görmüştür. Ülkücüyü ülkücü ile ayrıştırmaya çalıştılar. Bugün ise aynı merkezden organize edilen kirli senaryoyu hayata geçirmeye çalışıyorlar. Dün başaramadılar bugün de sizler başaramayacaksınız. Bu kirli senaryonun figüranlığını yapanlara diyorum ki,  MHP köklü bir çınar ağacıdır. Gün gelir sonbahar’da yaprak döker ancak bahar gelince yeniden filizlenir. Kuruyan dalları var ise onlarda teker teker budanır ve daha güçlü bir çınar ağacı olur. İşte bu yüzden ülkücülerin birlik ve beraberliğini kimsenin bozmasına müsaade etmeyeceğeyiz" dedi.

 

Öte yandan MHP Ladik ilçe kongresinde Başkanlığa Cüneyit Özgen yeniden seçildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

2019 DA YOK OLUP GİDECEKSİNİZ

İHL Lİ EMEKLİ ÖĞRETMEN
19 Nisan 2017 Çarşamba 22:15

2019 da yok olup gideceksiniz.sizi Tayyip babanız bile kurtaramayacak 3 seçimdi ailece 4 oyumuzu size verdik. sizde gidip AKP ye payanda oldunuz. Bizden artık oy yok size methiye düzen AKP liler oy versin.Bence partiyi kapatıp AKP ye katılın.

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, FETÖ firarisi Adil Öksüz ile ilgili Aydınlık Gazetesinde yayınlanan haber ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 23 Nisan 2017 Pazar günü kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajda, "23 Nisan dünya üzerinde benzeri bulunmayan milli bayramımızdır" dedi.

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları için 'Bu iş bitmedi' diyenlere seslenerek, "Bu iş bitti nokta koyuyoruz" dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette, CHP'nin 16 Nisan referandum seçim sonuçlarına yaptığı itirazı eleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI