• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MUHARREM GÖKSEL AÇIKLADI: TEŞKİLATLARDAN FETÖ'CÜLER TEMİZLENECEK

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından parti teşkilatlarında FETÖ bağlantılı kişilerin temizlenmesi için düğmeye basıldığını açıkladı.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 16:28
Muharrem Göksel açıkladı: Teşkilatlardan FETÖ'cüler temizlenecek

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, FETÖ bağlantılı teşkilat üyelerinin partiden temizlenmesine yönelik çalışmanın başladığını söyledi. Muharrem Göksel, parti teşkilatlarında FETÖ-Paralel Yapı mensuplarının temizlenmesi ile ilgili sürecin 17-24 Aralık süreci sonrası başladığını kaydederek, "15 Temmuz darbe girişiminin ardından ise genel merkezimiz teşkilatlarda ki FETÖ üyelerinin temizlenmesi için ciddi bir çalışma başlattı. Bizde Samsun'da teşkilatlarımızda bu FETÖ mensuplarını tek tek tespit ederek temizleyeceğiz" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti! TBMM 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu'nda yaşanan tartışma üzerine HDP milletvekilleri salonu terk etti.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

KÖŞE YAZARLARI