• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MUHARREM GÖKSEL AÇIKLADI: TEŞKİLATLARDAN FETÖ'CÜLER TEMİZLENECEK

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından parti teşkilatlarında FETÖ bağlantılı kişilerin temizlenmesi için düğmeye basıldığını açıkladı.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 16:28
Muharrem Göksel açıkladı: Teşkilatlardan FETÖ'cüler temizlenecek

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, FETÖ bağlantılı teşkilat üyelerinin partiden temizlenmesine yönelik çalışmanın başladığını söyledi. Muharrem Göksel, parti teşkilatlarında FETÖ-Paralel Yapı mensuplarının temizlenmesi ile ilgili sürecin 17-24 Aralık süreci sonrası başladığını kaydederek, "15 Temmuz darbe girişiminin ardından ise genel merkezimiz teşkilatlarda ki FETÖ üyelerinin temizlenmesi için ciddi bir çalışma başlattı. Bizde Samsun'da teşkilatlarımızda bu FETÖ mensuplarını tek tek tespit ederek temizleyeceğiz" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek.. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisinin devamının geleceğini söyledi.

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'nın ardından katıldığı canlı yayınlarda değerlendirmelerde bulundu. 

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz‘ü makamında ziyaret etti.

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı ve CHP'nin Ecevit'li yıllarının Dış İşleri Bakanı Turan Güneş'in oğlu olan Prof.Dr.Hurşit Güneş, CHP Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET