• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MUHARREM GÖKSEL AÇIKLADI: TEŞKİLATLARDAN FETÖ'CÜLER TEMİZLENECEK

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından parti teşkilatlarında FETÖ bağlantılı kişilerin temizlenmesi için düğmeye basıldığını açıkladı.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 16:28
Muharrem Göksel açıkladı: Teşkilatlardan FETÖ'cüler temizlenecek

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, FETÖ bağlantılı teşkilat üyelerinin partiden temizlenmesine yönelik çalışmanın başladığını söyledi. Muharrem Göksel, parti teşkilatlarında FETÖ-Paralel Yapı mensuplarının temizlenmesi ile ilgili sürecin 17-24 Aralık süreci sonrası başladığını kaydederek, "15 Temmuz darbe girişiminin ardından ise genel merkezimiz teşkilatlarda ki FETÖ üyelerinin temizlenmesi için ciddi bir çalışma başlattı. Bizde Samsun'da teşkilatlarımızda bu FETÖ mensuplarını tek tek tespit ederek temizleyeceğiz" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Atakum Belediye meclisi kampa girdi

Atakum Belediye meclisi kampa girdi Atakum Belediye meclisi kampa girdi. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve Atakum Belediyesinin AK Parti, CHP ve MHP’li Meclis Üyeleri, Ilgaz’da eğitim kampı gerçekleştirdi. Başkan Taşçı, “Son derece verimli bir eğitim programı geçirdik. Yasalar, görev ve yetkiler noktasında önemli değerlendirmelerde bulunduk. Hızımıza daha hız katacağız” dedi.

Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti

Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, 17 Aralık'ta Kayseri Komando Tugay Komutanlığı´ndan izne çıkan er ve erbaşları taşıyan araca yönelik gerçekleşen bombalı saldırıda ağır yaralanan Samsunlu asker Mehmet Kilit'i, Salıpazarı İlçesi Avut köyündeki evinde ziyaret etti.

Hasan Togar: AK Gençlik ile gurur duyuyorum

Hasan Togar: AK Gençlik ile gurur duyuyorum Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Sevgi tekkesi sosyal tesislerinde düzenlenen programda AK Parti İlçe Gençlik Kolları ile bir araya geldi.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Sahaf etkinliğinde

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Sahaf etkinliğinde CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Sahaf etkinliğinde. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Canik Belediyesi tarafından düzenlenen 1.Sahaf Günleri etkinliğine katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET