• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MUHARREM GÖKSEL AÇIKLADI: TEŞKİLATLARDAN FETÖ'CÜLER TEMİZLENECEK

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından parti teşkilatlarında FETÖ bağlantılı kişilerin temizlenmesi için düğmeye basıldığını açıkladı.

30 Temmuz 2016 Cumartesi 16:28
Muharrem Göksel açıkladı: Teşkilatlardan FETÖ'cüler temizlenecek

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, FETÖ bağlantılı teşkilat üyelerinin partiden temizlenmesine yönelik çalışmanın başladığını söyledi. Muharrem Göksel, parti teşkilatlarında FETÖ-Paralel Yapı mensuplarının temizlenmesi ile ilgili sürecin 17-24 Aralık süreci sonrası başladığını kaydederek, "15 Temmuz darbe girişiminin ardından ise genel merkezimiz teşkilatlarda ki FETÖ üyelerinin temizlenmesi için ciddi bir çalışma başlattı. Bizde Samsun'da teşkilatlarımızda bu FETÖ mensuplarını tek tek tespit ederek temizleyeceğiz" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı Vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni hükümet sistemi Türkiye’nin önünü açacak. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum ülkemiz ve milletimiz için Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatıdır" dedi.

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı.MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, beraberinde ki heyet ile referandum çalışmalarını Ayvacık İlçesi’nde gerçekleştirdikleri bir dizi ziyaret programı ile sürdürdü. 

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun Çarşamba Havaalanı'nın 1 Ağustos'tan itibaren, tadilat gerekçesiyle ve 3 ay süre ile hizmete kapatılacak olması nedeniyle, yurt dışında yaşayan vatandaşlardan yoğun şekilde şikayet aldıklarını belirtti.

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Yakakent İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında "16 Nisan'da egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET