• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÖMER SÜSLÜ, MHP KONGRESİYLE İLGİLİ YAŞANAN GELİŞMELERİ SERT SÖZLERLE ELEŞTİRDİ

Ömer Süslü, MHP kongresiyle ilgili yaşanan gelişmeleri sert sözlerle eleştirdi. MHP Samsun eski İl Başkanı Ömer Süslü, Devlet Bahçeli ve yandaşlarının AK Parti'nin değirmenine su taşıdığını açıkladı.

28 Haziran 2016 Salı 17:21
Ömer Süslü, MHP kongresiyle ilgili yaşanan gelişmeleri sert  sözlerle eleştirdi

Ömer Süslü, MHP kongresiyle ilgili yaşanan gelişmeleri sert  sözlerle eleştirdi. MHP Samsun eski İl Başkanı Ömer Süslü, Devlet Bahçeli ve yandaşlarının AK Parti'nin değirmenine su taşıdığını açıkladı. 

 

MHP Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, “Oyunu bozacağız teraneleriyle ortaya çıkıp AK Parti'nin değirmenine su taşıyanlarda elbet bir gün yaptıkları hatayı anlayacak ve bu Necip Milletten af dileyeceklerdir” dedi

 

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, MHP’nin kongresiyle ilgili yaşanan gelişmeleri sert bir dille eleştirdi. Türk milletinin tarihi boyunca çok badireler atlattığını belirten Ömer Süslü, “Çok büyük zaferler kazandığı gibi, çok acı mağlubiyetler de yaşamıştır. Lakin AK Parti döneminde olduğu kadar hiç bir dönem bu kadar aşağılanmamış, hiç bu kadar aciz içerisine düşürülmemiştir. İşin daha acı olan boyutu ise milletimiz hiç bugün olduğu kadar teslim alınamamış, sessiz kalması sağlanamamış, kendisini bu kadar çaresiz hissetmemiştir. Üzülerek belirtiyorum ki  milletimizin başına gelecek vardır ve böyle devam ederse o gün çok büyük sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalmamız da kaçınılmazdır” dedi.

 

MERAL AKŞENER UMUT OLDU

Değişimin ülkemiz için şart olduğuna dikkat çeken Süslü, “Duruma bu minvalden bakınca MHP'de ki değişim hareketini bir kere daha okumak, daha derinden irdelemek ve çok daha iyi anlamak gerekir. Meral Akşener'li yönetimsel anlamda değişim, fikri anlamda gelişim hareketi, bu kötü gidişe dur demek isteyenlere umut, milletimizinse silkinip kendisine gelmesine vesile olmuştur. Üzerimize oynanan oyunları bozmak işte tam da bu noktada tavır almakla mümkün olacaktır. Türk Milleti İslam inancı gereği kadercidir ama üzerine oynanan oyunlara kader diyerek bu güne kadar hiç razı olmamıştır” diye konuştu.

 

TÜRK MİLLETİ TESLİM OLMAZ

Ömer Süslü açıklaması şu ifadelerle son verdi; “Türk Milleti oyun kuruculara teslim olmaz, bugüne kadar olmamıştır, bugünden sonra da teslim olmayacaktır. Hiçbir güç Türk milletini teslim almaya yetmeyecektir. Oyunu bozacağız teraneleriyle ortaya çıkıp AK Parti'nin değirmenine su taşıyanlarda elbet bir gün yaptıkları hatayı anlayacak ve bu Necip Milletten af dileyeceklerdir. İnanıyorum ki milletimiz engin hoşgörüsüyle onları yine affedecektir fakat umarım o gün kendileri için çok geç olmaz. Yoksa Türk milleti yeni bir yol bulmakta, yeni bir iz çizmekte çok hünerlidir. Daha önce yapmıştır, bundan sonra da yapacağı bir gerçektir”.

 

Öte yandan Devlet Bahçeli ve yandaşlarını AK Parti'nin değirmenine su taşımakla suçlayan MHP Eski İl Başkanı Ömer Süslü'nün Samsun'da MHP'nin tek belediyesi olan Asarcık ilçesinde AK Partili bir yöneticinin kızını işe aldırdığı gündeme geldi. MHP'li Asarcık Belediyesine işe alınması için MHP Vezirköprü eski İlçe Başkanı Osman Muşta'nın oğlu ile AK Partili bir yöneticinin kızının isimlerinin verildiği Ömer Süslü'nün ise İl Başkanlığı döneminde akrabası olduğu için AK Partili yöneticinin kızına refarans olarak işe aldırdığı iddia edildi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirenler için bir mesaj yayımladı

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Samsun Şube Başkanı Oğuz Özat ve çeşitli üniversitelerin danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun oldukları halde atanamayan PDR ( Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik )  öğretmenleri, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz'ü makamında ziyaret etti. 

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET