• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ÖMER SÜSLÜ, MHP KONGRESİYLE İLGİLİ YAŞANAN GELİŞMELERİ SERT SÖZLERLE ELEŞTİRDİ

Ömer Süslü, MHP kongresiyle ilgili yaşanan gelişmeleri sert sözlerle eleştirdi. MHP Samsun eski İl Başkanı Ömer Süslü, Devlet Bahçeli ve yandaşlarının AK Parti'nin değirmenine su taşıdığını açıkladı.

28 Haziran 2016 Salı 17:21
Ömer Süslü, MHP kongresiyle ilgili yaşanan gelişmeleri sert  sözlerle eleştirdi

Ömer Süslü, MHP kongresiyle ilgili yaşanan gelişmeleri sert  sözlerle eleştirdi. MHP Samsun eski İl Başkanı Ömer Süslü, Devlet Bahçeli ve yandaşlarının AK Parti'nin değirmenine su taşıdığını açıkladı. 

 

MHP Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, “Oyunu bozacağız teraneleriyle ortaya çıkıp AK Parti'nin değirmenine su taşıyanlarda elbet bir gün yaptıkları hatayı anlayacak ve bu Necip Milletten af dileyeceklerdir” dedi

 

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, MHP’nin kongresiyle ilgili yaşanan gelişmeleri sert bir dille eleştirdi. Türk milletinin tarihi boyunca çok badireler atlattığını belirten Ömer Süslü, “Çok büyük zaferler kazandığı gibi, çok acı mağlubiyetler de yaşamıştır. Lakin AK Parti döneminde olduğu kadar hiç bir dönem bu kadar aşağılanmamış, hiç bu kadar aciz içerisine düşürülmemiştir. İşin daha acı olan boyutu ise milletimiz hiç bugün olduğu kadar teslim alınamamış, sessiz kalması sağlanamamış, kendisini bu kadar çaresiz hissetmemiştir. Üzülerek belirtiyorum ki  milletimizin başına gelecek vardır ve böyle devam ederse o gün çok büyük sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalmamız da kaçınılmazdır” dedi.

 

MERAL AKŞENER UMUT OLDU

Değişimin ülkemiz için şart olduğuna dikkat çeken Süslü, “Duruma bu minvalden bakınca MHP'de ki değişim hareketini bir kere daha okumak, daha derinden irdelemek ve çok daha iyi anlamak gerekir. Meral Akşener'li yönetimsel anlamda değişim, fikri anlamda gelişim hareketi, bu kötü gidişe dur demek isteyenlere umut, milletimizinse silkinip kendisine gelmesine vesile olmuştur. Üzerimize oynanan oyunları bozmak işte tam da bu noktada tavır almakla mümkün olacaktır. Türk Milleti İslam inancı gereği kadercidir ama üzerine oynanan oyunlara kader diyerek bu güne kadar hiç razı olmamıştır” diye konuştu.

 

TÜRK MİLLETİ TESLİM OLMAZ

Ömer Süslü açıklaması şu ifadelerle son verdi; “Türk Milleti oyun kuruculara teslim olmaz, bugüne kadar olmamıştır, bugünden sonra da teslim olmayacaktır. Hiçbir güç Türk milletini teslim almaya yetmeyecektir. Oyunu bozacağız teraneleriyle ortaya çıkıp AK Parti'nin değirmenine su taşıyanlarda elbet bir gün yaptıkları hatayı anlayacak ve bu Necip Milletten af dileyeceklerdir. İnanıyorum ki milletimiz engin hoşgörüsüyle onları yine affedecektir fakat umarım o gün kendileri için çok geç olmaz. Yoksa Türk milleti yeni bir yol bulmakta, yeni bir iz çizmekte çok hünerlidir. Daha önce yapmıştır, bundan sonra da yapacağı bir gerçektir”.

 

Öte yandan Devlet Bahçeli ve yandaşlarını AK Parti'nin değirmenine su taşımakla suçlayan MHP Eski İl Başkanı Ömer Süslü'nün Samsun'da MHP'nin tek belediyesi olan Asarcık ilçesinde AK Partili bir yöneticinin kızını işe aldırdığı gündeme geldi. MHP'li Asarcık Belediyesine işe alınması için MHP Vezirköprü eski İlçe Başkanı Osman Muşta'nın oğlu ile AK Partili bir yöneticinin kızının isimlerinin verildiği Ömer Süslü'nün ise İl Başkanlığı döneminde akrabası olduğu için AK Partili yöneticinin kızına refarans olarak işe aldırdığı iddia edildi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi

AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi. AK Parti Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, 28 Şubat’ın kendileri için bir hak mücadelesi ve her yönüyle örnek alınması gereken bir direniş olduğunu söyledi. 

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı. Canik Belediyesi tarafından daha önce "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" etkinlikleri kapsamında düzenlenmesi planlanan, ancak kar yağışı nedeniyle ertelenen "Bi' Dolu Medya" konulu konferansta ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Cumartesi günü Samsunlularla buluşacak.

Başbakan Yıldırım: Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı başka hiç bir partide yok

Başbakan Yıldırım: Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı başka hiç bir partide yok Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen projelerin toplu açılış törenine katılan Başbakan Binali Yıldırım, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın genel başkan yardımcısı olarak sorumlu olduğu Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı'nın başka hiç bir partide olmadığını söyledi.

CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor

CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor CHP Samsun, Yüksek Seçim Kurulu'na gidiyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Yüksek Seçim Kurulu'nun, 20.02.2017 tarihli ve 131 sayılı kararına itiraz edeceklerini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET