• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI VEYSEL EROĞLU SAMSUN'A GELİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletevekili Akif Çağatay Kılıç Samsun'a geliyor.

01 Aralık 2016 Perşembe 09:58
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Samsun'a geliyor

Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletevekili Akif Çağatay Kılıç, 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a geliyor.

 

Bakan Erdoğlu ve Bakan Kılıç, saat 11.45'de Samsun Valiliği'nin ziyaret ederek 12.30'da Bafra Kızılırmak Deltasını ziyaret edecek. 12.45'de yaralı hayvanların doğaya salınmasının arından 13.15'de Tabiatta Ders Var Projesi ziyaret edilecek.

 

Bakan Erdoğlu ve Bakan Kılıç daha sonra 15.00'da DSİ Tesisleri Toplu Temel Atma ve Açılış Merasimi ile Orman Köylülerinr Kullandırılan gelir getirici Tür ve Orköy Kredi Sertifika Dağıtımı'nın arından saat 16.30'da Koordinasyon toplantısına katılacak.

 

18.00'da Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret edecek bakanlar, Samsun AK Parti İl Başkanlığı'nda saat 19.00'da basın açıklaması yapacak.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Ülkü Ocakları, Milliyetçi Şirinler afişinin indirilmesine tepki gösterdi

Samsun Ülkü Ocakları, Milliyetçi Şirinler afişinin indirilmesine tepki gösterdi Samsun Ülkü Ocakları yayınladıklar basın açıklamasında 26 Şubat 2017 tarihinde oynanan Samsunspor-Boluspor macı öncesi stadyuma asılan "Milliyetçi Şirinler" afişinin indirilmesine tepki gösterdi.

Tufan Akcagöz, Çerkes Derneklerini ziyaret etti

Tufan Akcagöz, Çerkes Derneklerini ziyaret etti Tufan Akcagöz, Çerkes Derneklerini ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Adige Kültür Derneği ve Samsun Abhaz Derneği'ni ziyaret etti.

Fuat Köktaş, Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

Fuat Köktaş, Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti Fuat Köktaş, Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Tufan Akcagöz: Barzani'nin rüyaları gerçek oldu

Tufan Akcagöz: Barzani'nin rüyaları gerçek oldu CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani'nin, özel uçağıyla ve beraberindeki heyetle birlikte Atatürk Havalimanına indiği esnada, Atatürk Havalimanı’nda bulunan Devlet Konukevi'nin önündeki bayrak direklerinde Türk ve Irak bayraklarının yanı sıra, sözde Kürdistan bayrağının da asılmasını eleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET