• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI VEYSEL EROĞLU SAMSUN'A GELİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletevekili Akif Çağatay Kılıç Samsun'a geliyor.

01 Aralık 2016 Perşembe 09:58
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Samsun'a geliyor

Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletevekili Akif Çağatay Kılıç, 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a geliyor.

 

Bakan Erdoğlu ve Bakan Kılıç, saat 11.45'de Samsun Valiliği'nin ziyaret ederek 12.30'da Bafra Kızılırmak Deltasını ziyaret edecek. 12.45'de yaralı hayvanların doğaya salınmasının arından 13.15'de Tabiatta Ders Var Projesi ziyaret edilecek.

 

Bakan Erdoğlu ve Bakan Kılıç daha sonra 15.00'da DSİ Tesisleri Toplu Temel Atma ve Açılış Merasimi ile Orman Köylülerinr Kullandırılan gelir getirici Tür ve Orköy Kredi Sertifika Dağıtımı'nın arından saat 16.30'da Koordinasyon toplantısına katılacak.

 

18.00'da Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret edecek bakanlar, Samsun AK Parti İl Başkanlığı'nda saat 19.00'da basın açıklaması yapacak.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Recep İvedik 5 filmine tepki geldi. Bahçeli, Recep İvedik 5 filminde yer alan Azerbaycanlı boksörün dövülmesi sahnesine tepki gösterdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan 81 il Valisi'ne kritik Kargo uyarısı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör olayları ile birlikte bazı suç unsurlarının kargo yoluyla naklinin gerçekleştirildiğinin gözlemlenmesi nedeni ile 81 ilin Valiliklerini uyardı.

Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı

Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı Erhan Usta’dan Samsun’a ve Samsunspor’a taziye mesajı. MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda anayasa görüşmeleri devam ederken söz alan Usta 20 Ocak 1989 tarihinde Havza yakınlarında kaza yaparak hayatını kaybeden Samsunspor’lu futbolcuları gündeme getirdi.

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirenler için bir mesaj yayımladı

KÖŞE YAZARLARI

ANKET