• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI VEYSEL EROĞLU SAMSUN'A GELİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletevekili Akif Çağatay Kılıç Samsun'a geliyor.

01 Aralık 2016 Perşembe 09:58
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Samsun'a geliyor

Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletevekili Akif Çağatay Kılıç, 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a geliyor.

 

Bakan Erdoğlu ve Bakan Kılıç, saat 11.45'de Samsun Valiliği'nin ziyaret ederek 12.30'da Bafra Kızılırmak Deltasını ziyaret edecek. 12.45'de yaralı hayvanların doğaya salınmasının arından 13.15'de Tabiatta Ders Var Projesi ziyaret edilecek.

 

Bakan Erdoğlu ve Bakan Kılıç daha sonra 15.00'da DSİ Tesisleri Toplu Temel Atma ve Açılış Merasimi ile Orman Köylülerinr Kullandırılan gelir getirici Tür ve Orköy Kredi Sertifika Dağıtımı'nın arından saat 16.30'da Koordinasyon toplantısına katılacak.

 

18.00'da Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret edecek bakanlar, Samsun AK Parti İl Başkanlığı'nda saat 19.00'da basın açıklaması yapacak.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Çiftlik esnafıyla bir araya geldi. Akcagöz, Refarandum çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı. Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Mahalle ziyaretlerinde bulunarak halk oylamasına ilişkin çalışmalarını sürdürüyor. İkiz vatandaşları 28 Mart günü Samsun’da gerçekleşecek olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halka’da sesleneceği toplu açılış törenine davet etti.

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, AKP tarafından Samsun'da, seçim kanununa muhalefet edildiğini ve referandum sürecinde uyulması gereken kuralları düzenleyen Yüksek Seçim Kurulu'nun almış olduğu kararlara aykırı davranıldığını iddia etti ve sorumlular hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET