• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI VEYSEL EROĞLU SAMSUN'A GELİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletevekili Akif Çağatay Kılıç Samsun'a geliyor.

01 Aralık 2016 Perşembe 09:58
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Samsun'a geliyor

Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletevekili Akif Çağatay Kılıç, 4 Aralık 2016 Pazar günü Samsun'a geliyor.

 

Bakan Erdoğlu ve Bakan Kılıç, saat 11.45'de Samsun Valiliği'nin ziyaret ederek 12.30'da Bafra Kızılırmak Deltasını ziyaret edecek. 12.45'de yaralı hayvanların doğaya salınmasının arından 13.15'de Tabiatta Ders Var Projesi ziyaret edilecek.

 

Bakan Erdoğlu ve Bakan Kılıç daha sonra 15.00'da DSİ Tesisleri Toplu Temel Atma ve Açılış Merasimi ile Orman Köylülerinr Kullandırılan gelir getirici Tür ve Orköy Kredi Sertifika Dağıtımı'nın arından saat 16.30'da Koordinasyon toplantısına katılacak.

 

18.00'da Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret edecek bakanlar, Samsun AK Parti İl Başkanlığı'nda saat 19.00'da basın açıklaması yapacak.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor

Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor! Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı'nın bölge ilçe başkanları toplantıları devam ediyor.

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik! Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, belediyenin başarılı çalışmaları nedeniyle Başkan Genç'i tebrik etti.

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret! AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET