• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A GELEN ABD'Lİ DİPLOMAT NATALİE OLDANİ, CHP İL BAŞKANIYLA GÖRÜŞECEK

Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani, CHP il Başkanıyla görüşecek! Samsun'a gelen ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani, AK Parti ve CHP'den randevu talep etti. Oldani CHP ile saat 15.00'de görüşecek.

29 Eylül 2016 Perşembe 11:35
Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani, CHP il Başkanıyla görüşecek

Bugün Samsun'a gelecek olan ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani, AK Parti İl Başkanlığı'ndan istediği randevu talebi sonrasında görüşme saati henüz netlik kazanmadı. Bugünkü programların yoğun olması nedeniyle AK Parti ile görüşmelerin yarına sarkabileceği öğrenildi. AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, " Görüşebiliriz ama bugünkü programımızda olmayabilir. Eğer görüşürsek ABD ve Türkiye'nin müttefik iki ülke olduğuna dikkat çekerek, müttefikliğin gereğini ABD'nin yerine getirmesi gerekli olduğunu, bu nedenle terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye iade edilmesi gerektiğini kendilerine söyleriz. Ayrıca ABD'nin bizim sınırımızdaki terör örgütlerine destek vermemesi gerektiğini belirtiriz" dedi.

 

NİYE GELİYORSUNUZ DİYE SORMADIK

ABD'li diplomat Natali Oldani'nin ziyareti ile ilgili kendilerinden de Büyükelçilik tarafından randevu istendiğini ve bugün saat 15.00'te bir araya geleceklerini belirten CHP il Başkanı Tufan Akcagöz "Görüşmenin içeriği ile ilgili bize herhangi bir bilgi verilmesi. Biz gelen misafirlerimize neden geliyorsunuz diye sormayız. Görüşmenin ardından gereken açıklamayı yapacağız" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti! TBMM 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu'nda yaşanan tartışma üzerine HDP milletvekilleri salonu terk etti.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

KÖŞE YAZARLARI