• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A GELEN ABD'Lİ DİPLOMAT NATALİE OLDANİ, CHP İL BAŞKANIYLA GÖRÜŞECEK

Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani, CHP il Başkanıyla görüşecek! Samsun'a gelen ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani, AK Parti ve CHP'den randevu talep etti. Oldani CHP ile saat 15.00'de görüşecek.

29 Eylül 2016 Perşembe 11:35
Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani, CHP il Başkanıyla görüşecek

Bugün Samsun'a gelecek olan ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani, AK Parti İl Başkanlığı'ndan istediği randevu talebi sonrasında görüşme saati henüz netlik kazanmadı. Bugünkü programların yoğun olması nedeniyle AK Parti ile görüşmelerin yarına sarkabileceği öğrenildi. AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, " Görüşebiliriz ama bugünkü programımızda olmayabilir. Eğer görüşürsek ABD ve Türkiye'nin müttefik iki ülke olduğuna dikkat çekerek, müttefikliğin gereğini ABD'nin yerine getirmesi gerekli olduğunu, bu nedenle terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye iade edilmesi gerektiğini kendilerine söyleriz. Ayrıca ABD'nin bizim sınırımızdaki terör örgütlerine destek vermemesi gerektiğini belirtiriz" dedi.

 

NİYE GELİYORSUNUZ DİYE SORMADIK

ABD'li diplomat Natali Oldani'nin ziyareti ile ilgili kendilerinden de Büyükelçilik tarafından randevu istendiğini ve bugün saat 15.00'te bir araya geleceklerini belirten CHP il Başkanı Tufan Akcagöz "Görüşmenin içeriği ile ilgili bize herhangi bir bilgi verilmesi. Biz gelen misafirlerimize neden geliyorsunuz diye sormayız. Görüşmenin ardından gereken açıklamayı yapacağız" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Osman Genç: 28 Şubat'a karşı Evet

Osman Genç: 28 Şubat'a karşı Evet Referandum gezilerini sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, gezilerinin ikinci gününde de esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Başkan Genç, Bu referandum Türkiye'nin yolunu açacak. 28 Şubat ve 15 Temmuz'lara karşı evet diyoruz" dedi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar: Tekkeköy evet demeye hazır

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar: Tekkeköy evet demeye hazır Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar: Tekkeköy evet demeye hazır. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Ülkemizi, şehrimizi ve ilçemizi, halkımızdan aldığımız güç ile daha da ileri taşıyacağız’’ dedi.

Fuat Köktaş, Salıpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı

Fuat Köktaş, Salıpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı Fuat Köktaş, Salıpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Salıpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na katılarak, "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile birlikte kavgaların, pazarlıklarla düşürülen hükümetlerin, istikrasızlığın, karamsarlığın Türkiye’sine bir daha dönmeyeceğiz. Hükümet kurulmama sorunu olmayacak, hükümete güven oyunu milletimiz verecek" dedi.

Tufan Akcagöz, Çerkes Derneklerini ziyaret etti

Tufan Akcagöz, Çerkes Derneklerini ziyaret etti Tufan Akcagöz, Çerkes Derneklerini ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Adige Kültür Derneği ve Samsun Abhaz Derneği'ni ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET