• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A GELEN ABD'Lİ DİPLOMAT NATALİE OLDANİ, CHP İL BAŞKANIYLA GÖRÜŞECEK

Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani, CHP il Başkanıyla görüşecek! Samsun'a gelen ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani, AK Parti ve CHP'den randevu talep etti. Oldani CHP ile saat 15.00'de görüşecek.

29 Eylül 2016 Perşembe 11:35
Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani, CHP il Başkanıyla görüşecek

Bugün Samsun'a gelecek olan ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani, AK Parti İl Başkanlığı'ndan istediği randevu talebi sonrasında görüşme saati henüz netlik kazanmadı. Bugünkü programların yoğun olması nedeniyle AK Parti ile görüşmelerin yarına sarkabileceği öğrenildi. AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, " Görüşebiliriz ama bugünkü programımızda olmayabilir. Eğer görüşürsek ABD ve Türkiye'nin müttefik iki ülke olduğuna dikkat çekerek, müttefikliğin gereğini ABD'nin yerine getirmesi gerekli olduğunu, bu nedenle terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye iade edilmesi gerektiğini kendilerine söyleriz. Ayrıca ABD'nin bizim sınırımızdaki terör örgütlerine destek vermemesi gerektiğini belirtiriz" dedi.

 

NİYE GELİYORSUNUZ DİYE SORMADIK

ABD'li diplomat Natali Oldani'nin ziyareti ile ilgili kendilerinden de Büyükelçilik tarafından randevu istendiğini ve bugün saat 15.00'te bir araya geleceklerini belirten CHP il Başkanı Tufan Akcagöz "Görüşmenin içeriği ile ilgili bize herhangi bir bilgi verilmesi. Biz gelen misafirlerimize neden geliyorsunuz diye sormayız. Görüşmenin ardından gereken açıklamayı yapacağız" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Çiftlik esnafıyla bir araya geldi. Akcagöz, Refarandum çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı

Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı Murat İkiz'den toplu açılış töreninde referandum mesajı. Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Mahalle ziyaretlerinde bulunarak halk oylamasına ilişkin çalışmalarını sürdürüyor. İkiz vatandaşları 28 Mart günü Samsun’da gerçekleşecek olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halka’da sesleneceği toplu açılış törenine davet etti.

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, AKP tarafından Samsun'da, seçim kanununa muhalefet edildiğini ve referandum sürecinde uyulması gereken kuralları düzenleyen Yüksek Seçim Kurulu'nun almış olduğu kararlara aykırı davranıldığını iddia etti ve sorumlular hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET