• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A GELEN ABD'Lİ DİPLOMAT NATALİE OLDANİ, CHP İL BAŞKANIYLA GÖRÜŞECEK

Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani, CHP il Başkanıyla görüşecek! Samsun'a gelen ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani, AK Parti ve CHP'den randevu talep etti. Oldani CHP ile saat 15.00'de görüşecek.

29 Eylül 2016 Perşembe 11:35
Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani, CHP il Başkanıyla görüşecek

Bugün Samsun'a gelecek olan ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani, AK Parti İl Başkanlığı'ndan istediği randevu talebi sonrasında görüşme saati henüz netlik kazanmadı. Bugünkü programların yoğun olması nedeniyle AK Parti ile görüşmelerin yarına sarkabileceği öğrenildi. AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, " Görüşebiliriz ama bugünkü programımızda olmayabilir. Eğer görüşürsek ABD ve Türkiye'nin müttefik iki ülke olduğuna dikkat çekerek, müttefikliğin gereğini ABD'nin yerine getirmesi gerekli olduğunu, bu nedenle terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye iade edilmesi gerektiğini kendilerine söyleriz. Ayrıca ABD'nin bizim sınırımızdaki terör örgütlerine destek vermemesi gerektiğini belirtiriz" dedi.

 

NİYE GELİYORSUNUZ DİYE SORMADIK

ABD'li diplomat Natali Oldani'nin ziyareti ile ilgili kendilerinden de Büyükelçilik tarafından randevu istendiğini ve bugün saat 15.00'te bir araya geleceklerini belirten CHP il Başkanı Tufan Akcagöz "Görüşmenin içeriği ile ilgili bize herhangi bir bilgi verilmesi. Biz gelen misafirlerimize neden geliyorsunuz diye sormayız. Görüşmenin ardından gereken açıklamayı yapacağız" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar

Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Cumhuriyet Halk Partisi Emek bürosu bileşenleri ile bir araya geldi

AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu

AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu. AK Parti, referandum sürecinde 8 maddeyle cumhurbaşkanlığı sistemini anlatacak. Referandum sloganı ise "Türkiye'yi seviyorum, cumhurbaşkanlığı sistemine 'evet' diyorum" olacak.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı?

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Salıpazarı Örgütü tarafından düzenlenen İlçe Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Recep İvedik 5 filmine tepki geldi. Bahçeli, Recep İvedik 5 filminde yer alan Azerbaycanlı boksörün dövülmesi sahnesine tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET