• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A GELEN ABD'Lİ DİPLOMAT NATALİE OLDANİ, CHP İL BAŞKANIYLA GÖRÜŞECEK

Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani, CHP il Başkanıyla görüşecek! Samsun'a gelen ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani, AK Parti ve CHP'den randevu talep etti. Oldani CHP ile saat 15.00'de görüşecek.

29 Eylül 2016 Perşembe 11:35
Samsun'a gelen ABD'li diplomat Natalie Oldani, CHP il Başkanıyla görüşecek

Bugün Samsun'a gelecek olan ABD Ankara Büyükelçiliği İç Politika Uzmanı Natalie A. Oldani, AK Parti İl Başkanlığı'ndan istediği randevu talebi sonrasında görüşme saati henüz netlik kazanmadı. Bugünkü programların yoğun olması nedeniyle AK Parti ile görüşmelerin yarına sarkabileceği öğrenildi. AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, " Görüşebiliriz ama bugünkü programımızda olmayabilir. Eğer görüşürsek ABD ve Türkiye'nin müttefik iki ülke olduğuna dikkat çekerek, müttefikliğin gereğini ABD'nin yerine getirmesi gerekli olduğunu, bu nedenle terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye iade edilmesi gerektiğini kendilerine söyleriz. Ayrıca ABD'nin bizim sınırımızdaki terör örgütlerine destek vermemesi gerektiğini belirtiriz" dedi.

 

NİYE GELİYORSUNUZ DİYE SORMADIK

ABD'li diplomat Natali Oldani'nin ziyareti ile ilgili kendilerinden de Büyükelçilik tarafından randevu istendiğini ve bugün saat 15.00'te bir araya geleceklerini belirten CHP il Başkanı Tufan Akcagöz "Görüşmenin içeriği ile ilgili bize herhangi bir bilgi verilmesi. Biz gelen misafirlerimize neden geliyorsunuz diye sormayız. Görüşmenin ardından gereken açıklamayı yapacağız" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik! Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, belediyenin başarılı çalışmaları nedeniyle Başkan Genç'i tebrik etti.

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret! AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET