• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CHP'Lİ KADINLAR KADİR GECESİ NEDENİYLE LOKMA DAĞITTI

Samsun'da CHP'li kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle lokma dağıttı. Samsun'da CHP Atakum ve İlkadım İlçe Kadın Kolları Kadir Gecesi sebebiyle parti binası önünde lokma pişirerek dağıttı.

02 Temmuz 2016 Cumartesi 15:33
Samsun'da CHP'li kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle lokma dağıttı

Samsun'da Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe ve İlkadım İlçe Kadın Kolları üyeleri Kadir Gecesi nedeniyle vatandaşlara lokma dağıttı. 

 

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı binası önünde partili kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle 1500 adet lokma dağıttı. CHP Atakum İlçe binası önünde gerçekleşen etkinlikle ilgili açıklama yapan, CHP Atakum ilçe Kadın Kolları başkanı Dilek Çınar, "Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken bugün Mübarek Kadir gecesi öncesi vatandaşlarımıza hem lokma dağıtmak istedik hemde bu gecenin hayırlara vesile olmasını diledik. CHP İl Kadın Kolları ve İlkadım İlçe Kadın Kollarınında katılımıyla lokmaları kendi ellerimizle dökerek vatandaşlarla lokmamızı paylaştık. Ramazan bayramına  dört gün kala Tüm vatandaşlarımızın bayramını da en içten dileklerimizle kutluyoruz, mutlu ve huzurlu bir bayram geçrimelerini diliyoruz" dedi.

 

Samsun'da CHP'li kadınların Kadir Gecesi münasebeti ile lokma dağıtmasına ise vatandaşlar teşükkür etti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 28 Mart Salı günü Saat 15:00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Evet Mitingi'ne Ayvacıklıları davet etti. 

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor. "Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistem ile birlikte Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkacağını ve ekonomik kalkınmanın kat kat artacağını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Güçlü Türkiye’nin önündeki engellerin kalmasına ve halkımızın sandıkla buluşarak ‘EVET’ demesine sayılı günler kaldı. Artık Ülkemiz üzerindeki kara bulutlar dağılacak’’ dedi.

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı. MHP Atakum İlçe Olağan kongresi MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'un katılımı ile gerçekleşti. 

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET