• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CHP'Lİ KADINLAR KADİR GECESİ NEDENİYLE LOKMA DAĞITTI

Samsun'da CHP'li kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle lokma dağıttı. Samsun'da CHP Atakum ve İlkadım İlçe Kadın Kolları Kadir Gecesi sebebiyle parti binası önünde lokma pişirerek dağıttı.

02 Temmuz 2016 Cumartesi 15:33
Samsun'da CHP'li kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle lokma dağıttı

Samsun'da Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe ve İlkadım İlçe Kadın Kolları üyeleri Kadir Gecesi nedeniyle vatandaşlara lokma dağıttı. 

 

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı binası önünde partili kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle 1500 adet lokma dağıttı. CHP Atakum İlçe binası önünde gerçekleşen etkinlikle ilgili açıklama yapan, CHP Atakum ilçe Kadın Kolları başkanı Dilek Çınar, "Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken bugün Mübarek Kadir gecesi öncesi vatandaşlarımıza hem lokma dağıtmak istedik hemde bu gecenin hayırlara vesile olmasını diledik. CHP İl Kadın Kolları ve İlkadım İlçe Kadın Kollarınında katılımıyla lokmaları kendi ellerimizle dökerek vatandaşlarla lokmamızı paylaştık. Ramazan bayramına  dört gün kala Tüm vatandaşlarımızın bayramını da en içten dileklerimizle kutluyoruz, mutlu ve huzurlu bir bayram geçrimelerini diliyoruz" dedi.

 

Samsun'da CHP'li kadınların Kadir Gecesi münasebeti ile lokma dağıtmasına ise vatandaşlar teşükkür etti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET