• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CHP'Lİ KADINLAR KADİR GECESİ NEDENİYLE LOKMA DAĞITTI

Samsun'da CHP'li kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle lokma dağıttı. Samsun'da CHP Atakum ve İlkadım İlçe Kadın Kolları Kadir Gecesi sebebiyle parti binası önünde lokma pişirerek dağıttı.

02 Temmuz 2016 Cumartesi 15:33
Samsun'da CHP'li kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle lokma dağıttı

Samsun'da Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe ve İlkadım İlçe Kadın Kolları üyeleri Kadir Gecesi nedeniyle vatandaşlara lokma dağıttı. 

 

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı binası önünde partili kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle 1500 adet lokma dağıttı. CHP Atakum İlçe binası önünde gerçekleşen etkinlikle ilgili açıklama yapan, CHP Atakum ilçe Kadın Kolları başkanı Dilek Çınar, "Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken bugün Mübarek Kadir gecesi öncesi vatandaşlarımıza hem lokma dağıtmak istedik hemde bu gecenin hayırlara vesile olmasını diledik. CHP İl Kadın Kolları ve İlkadım İlçe Kadın Kollarınında katılımıyla lokmaları kendi ellerimizle dökerek vatandaşlarla lokmamızı paylaştık. Ramazan bayramına  dört gün kala Tüm vatandaşlarımızın bayramını da en içten dileklerimizle kutluyoruz, mutlu ve huzurlu bir bayram geçrimelerini diliyoruz" dedi.

 

Samsun'da CHP'li kadınların Kadir Gecesi münasebeti ile lokma dağıtmasına ise vatandaşlar teşükkür etti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı Samsun'da düzenlenen Necmettin Erbakan’ı Anlamak ve Anlatmak adlı konferansta konuşan Fatih Erbakan, babası merhum Necmettin Erbakan'ın 15 Temmuz darbe girişimini 30 sene önce tahmin ettiğini ve herkesi uyardığını açıkladı.

Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki

Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki Samsun'da dağıtılan 'Hayır demezseniz ne olacak' broşürlerine MHP'den tepki. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsun'da evlerin kapısına bırakılan 'Hayır Demezseniz Ne Olacak' yazılı broşürlerle yanlış algı oluşturulmaya çalışıldığını açıkladı.

Fuat Köktaş, Başbakan Yıldırım ile Malta ve Almanya ziyaretlerine katıldı

Fuat Köktaş, Başbakan Yıldırım ile Malta ve Almanya ziyaretlerine katıldı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere Malta ve Almanya'da bulunan Başbakan Binali Yıldırım'ın gerçekleştirdiği programlara katıldı. 

Samsun'un Alaçam ilçesinin tarihi dokusu gün yüzüne çıkıyor

Samsun'un Alaçam ilçesinin tarihi dokusu gün yüzüne çıkıyor Samsun'un Alaçam ilçesinin tarihi dokusu gün yüzüne çıkıyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Alaçam'ın tarihi dokusunun gün yüzüne çıkarılması için çalışma başlattıklarını belirterek, ''Alaçam'la ilgili bir hayalimiz var. Alaçam'ın tarihi dokusunu gün yüzüne çıkaracak ve Türkiye'de örnek olacak bir çalışmayı hayata geçirmeyi planlıyoruz'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET