• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CHP'Lİ KADINLAR KADİR GECESİ NEDENİYLE LOKMA DAĞITTI

Samsun'da CHP'li kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle lokma dağıttı. Samsun'da CHP Atakum ve İlkadım İlçe Kadın Kolları Kadir Gecesi sebebiyle parti binası önünde lokma pişirerek dağıttı.

02 Temmuz 2016 Cumartesi 15:33
Samsun'da CHP'li kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle lokma dağıttı

Samsun'da Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe ve İlkadım İlçe Kadın Kolları üyeleri Kadir Gecesi nedeniyle vatandaşlara lokma dağıttı. 

 

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı binası önünde partili kadınlar Kadir Gecesi nedeniyle 1500 adet lokma dağıttı. CHP Atakum İlçe binası önünde gerçekleşen etkinlikle ilgili açıklama yapan, CHP Atakum ilçe Kadın Kolları başkanı Dilek Çınar, "Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken bugün Mübarek Kadir gecesi öncesi vatandaşlarımıza hem lokma dağıtmak istedik hemde bu gecenin hayırlara vesile olmasını diledik. CHP İl Kadın Kolları ve İlkadım İlçe Kadın Kollarınında katılımıyla lokmaları kendi ellerimizle dökerek vatandaşlarla lokmamızı paylaştık. Ramazan bayramına  dört gün kala Tüm vatandaşlarımızın bayramını da en içten dileklerimizle kutluyoruz, mutlu ve huzurlu bir bayram geçrimelerini diliyoruz" dedi.

 

Samsun'da CHP'li kadınların Kadir Gecesi münasebeti ile lokma dağıtmasına ise vatandaşlar teşükkür etti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Sevda Erdan Kılıç ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çarşamba ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti! AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu! AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 81 ilin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları çevre, şehir ve kültür başkanlarıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

KÖŞE YAZARLARI