• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CHP ATAKUM İLÇE BAŞKANLIĞI ŞEHİT AİLELERİNE İFTAR VERDİ

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı şehit ailelerine iftar verdi. Samsun CHP Atakum İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı nedeniyle şehit ailelerine iftar yemeği verdi.

26 Haziran 2016 Pazar 13:28
Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı şehit ailelerine iftar verdi

Samsun CHP Atakum İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı nedeniyle şehit ailelerine iftar yemeği verdi.

 

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı Ramazan ayı nedeniyle şehit ailelerine iftar yemeği verdi. CHP Atakum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine şehit aileleri katıldı.


CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, düzenlenen iftar yemeğinde şehit piyade er Umut Bulut'un Gülbahar Çayıroğlu ile de yakından ilgilendi. 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması! Cumhurbaşkanı Erdoğan, son dönemde yapılan sistem tartışmalarını çok olumlu bulduğunu belirterek, "Türk siyaseti artık bu konuları konuşabilecek tartışabilecek yetkinliğe ulaşmıştır. İnşallah 80 milyon el ele vererek, hiç kimsenin dışlanmadığı, hiç kimsenin ötekileştirmediği geleceğin Türkiye'sini beraber kuracağız" dedi.

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Sevda Erdan Kılıç ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çarşamba ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti! AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu! AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 81 ilin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları çevre, şehir ve kültür başkanlarıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI