• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CHP ATAKUM İLÇE BAŞKANLIĞI ŞEHİT AİLELERİNE İFTAR VERDİ

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı şehit ailelerine iftar verdi. Samsun CHP Atakum İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı nedeniyle şehit ailelerine iftar yemeği verdi.

26 Haziran 2016 Pazar 13:28
Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı şehit ailelerine iftar verdi

Samsun CHP Atakum İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı nedeniyle şehit ailelerine iftar yemeği verdi.

 

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı Ramazan ayı nedeniyle şehit ailelerine iftar yemeği verdi. CHP Atakum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine şehit aileleri katıldı.


CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, düzenlenen iftar yemeğinde şehit piyade er Umut Bulut'un Gülbahar Çayıroğlu ile de yakından ilgilendi. 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi

AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi. Samsun'un Canik ilçe Belediyesi tarafından, Suriye, Irak ve Afganistan'dan ilçeye gelen muhacirlere yönelik yürütülen "Kardeş Topraklarda Ensar Eli" projesi örnek alınıyor.

CHP, Samsun'da esnafa Hayır'ı anlattı

CHP, Samsun'da esnafa Hayır'ı anlattı CHP, Samsun'da esnafa Hayır'ı anlattı. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun esnafına referandumun millet için ne getirdiğini anlattı.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, öğrencilere vizyonu anlattı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, öğrencilere vizyonu anlattı "Gelecek Vizyonum" projesi kapsamında Kavak, Vezirköprü, Bafra ve Çarşamba'dan gelen öğrencileri ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, öğrencilere 'Vizyon Sohbetleri'nde 'Gelecek Vizyonu'nu anlattı. Genç, "Sizi yetiştiren ve kariyer sahibi yapan içinde yaşadığınız bu cennet vatana her zaman ve her mertebede hizmet edin, ihanet etmeyin" dedi.

Ankara Samsun Dernekler Federasyonu, Fuat Köktaş'ı ziyaret etti

Ankara Samsun Dernekler Federasyonu, Fuat Köktaş'ı ziyaret etti Ankara Samsun Dernekler Federasyonu, Fuat Köktaş'ı ziyaret etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, kendisini T.B.M.M'de ziyaret eden Ankara Samsun Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyelerine 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Halk Oylaması'nın amacını anlatarak destek istedi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET