• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CHP ATAKUM İLÇE BAŞKANLIĞI ŞEHİT AİLELERİNE İFTAR VERDİ

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı şehit ailelerine iftar verdi. Samsun CHP Atakum İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı nedeniyle şehit ailelerine iftar yemeği verdi.

26 Haziran 2016 Pazar 13:28
Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı şehit ailelerine iftar verdi

Samsun CHP Atakum İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı nedeniyle şehit ailelerine iftar yemeği verdi.

 

Samsun'da CHP Atakum İlçe Başkanlığı Ramazan ayı nedeniyle şehit ailelerine iftar yemeği verdi. CHP Atakum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine şehit aileleri katıldı.


CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, düzenlenen iftar yemeğinde şehit piyade er Umut Bulut'un Gülbahar Çayıroğlu ile de yakından ilgilendi. 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 28 Mart Salı günü Saat 15:00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Evet Mitingi'ne Ayvacıklıları davet etti. 

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor. "Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistem ile birlikte Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkacağını ve ekonomik kalkınmanın kat kat artacağını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Güçlü Türkiye’nin önündeki engellerin kalmasına ve halkımızın sandıkla buluşarak ‘EVET’ demesine sayılı günler kaldı. Artık Ülkemiz üzerindeki kara bulutlar dağılacak’’ dedi.

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı. MHP Atakum İlçe Olağan kongresi MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'un katılımı ile gerçekleşti. 

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET