• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP'DEN ARTVİN'DE Kİ SALDIRI İLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Artvin'de CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırı ile ilgili açıklamada bulundu.

25 Ağustos 2016 Perşembe 15:56
Samsun CHP'den Artvin'de ki saldırı ile ilgili flaş açıklama

 

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırı olayı ile ilgili açıklamalarda bulundu. CHP olarak terörün karşısında dimdik duracaklarını belirten Tufan Akcagöz,  Artvin'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu parti konvoyuna teröristler tarafından saldırı da bulunulduğunu kaydetti.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun terörle mücadelede hükümete tam destek verdiklerini açıkladığını hatırlatan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, "Terörün karşısında durmamız birilerini rahatsız etti.  Artvin'de edindiğimiz bilgilere göre sayın genel başkanımızında içinde bulunduğu konvoyun önü kesilerek saldırı yapıldı. Bu saldırıda 1 asker şehit oldu, 2 asker de yaralandı. Agır makineli ve roketatarla yapılan bu saldırı girişimi bir suikast girişimidir. CHP konvoyuna yapılan bu saldırı doğrudan demokrasiye yapılmıştır" dedi.


Terör örgütü PKK'nın Karadeniz'e sızmaya çalıştığını da hatırlatan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, şunları dile getirdi.

 

 "Karadeniz'in kırsalından bölgeye girmeye çalışıyorlar.  Ancak Karadeniz PKK'nın destek bulamayacağı bir bölge.  Karadeniz halkını psikolojik çatışmanın içerisine çekmeye çalışıyorlar. Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan bu gibi saldırıların önüne geçebilmek için istihbaratımızın çok iyi çalışması gerekiyor. Terörle mücadele konusunda, terörün kökünün kazınması konusunda genel başkanımızın da belirttiği gibi hükümete tam destek veriyoruz. Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırıda yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum"

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Sevda Erdan Kılıç ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çarşamba ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti! AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu! AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 81 ilin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları çevre, şehir ve kültür başkanlarıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

KÖŞE YAZARLARI