• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP'DEN ARTVİN'DE Kİ SALDIRI İLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Artvin'de CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırı ile ilgili açıklamada bulundu.

25 Ağustos 2016 Perşembe 15:56
Samsun CHP'den Artvin'de ki saldırı ile ilgili flaş açıklama

 

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırı olayı ile ilgili açıklamalarda bulundu. CHP olarak terörün karşısında dimdik duracaklarını belirten Tufan Akcagöz,  Artvin'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu parti konvoyuna teröristler tarafından saldırı da bulunulduğunu kaydetti.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun terörle mücadelede hükümete tam destek verdiklerini açıkladığını hatırlatan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, "Terörün karşısında durmamız birilerini rahatsız etti.  Artvin'de edindiğimiz bilgilere göre sayın genel başkanımızında içinde bulunduğu konvoyun önü kesilerek saldırı yapıldı. Bu saldırıda 1 asker şehit oldu, 2 asker de yaralandı. Agır makineli ve roketatarla yapılan bu saldırı girişimi bir suikast girişimidir. CHP konvoyuna yapılan bu saldırı doğrudan demokrasiye yapılmıştır" dedi.


Terör örgütü PKK'nın Karadeniz'e sızmaya çalıştığını da hatırlatan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, şunları dile getirdi.

 

 "Karadeniz'in kırsalından bölgeye girmeye çalışıyorlar.  Ancak Karadeniz PKK'nın destek bulamayacağı bir bölge.  Karadeniz halkını psikolojik çatışmanın içerisine çekmeye çalışıyorlar. Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan bu gibi saldırıların önüne geçebilmek için istihbaratımızın çok iyi çalışması gerekiyor. Terörle mücadele konusunda, terörün kökünün kazınması konusunda genel başkanımızın da belirttiği gibi hükümete tam destek veriyoruz. Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırıda yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum"

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tufan Alcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir

Tufan Alcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir Tufan Alcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Balkan Türkleri Derneği Samsun Şubesi'ni ziyaret etti.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 28 Mart Salı günü Saat 15:00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Evet Mitingi'ne Ayvacıklıları davet etti. 

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor. "Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistem ile birlikte Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkacağını ve ekonomik kalkınmanın kat kat artacağını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Güçlü Türkiye’nin önündeki engellerin kalmasına ve halkımızın sandıkla buluşarak ‘EVET’ demesine sayılı günler kaldı. Artık Ülkemiz üzerindeki kara bulutlar dağılacak’’ dedi.

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı. MHP Atakum İlçe Olağan kongresi MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'un katılımı ile gerçekleşti. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET