• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP'DEN ARTVİN'DE Kİ SALDIRI İLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Artvin'de CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırı ile ilgili açıklamada bulundu.

25 Ağustos 2016 Perşembe 15:56
Samsun CHP'den Artvin'de ki saldırı ile ilgili flaş açıklama

 

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırı olayı ile ilgili açıklamalarda bulundu. CHP olarak terörün karşısında dimdik duracaklarını belirten Tufan Akcagöz,  Artvin'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu parti konvoyuna teröristler tarafından saldırı da bulunulduğunu kaydetti.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun terörle mücadelede hükümete tam destek verdiklerini açıkladığını hatırlatan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, "Terörün karşısında durmamız birilerini rahatsız etti.  Artvin'de edindiğimiz bilgilere göre sayın genel başkanımızında içinde bulunduğu konvoyun önü kesilerek saldırı yapıldı. Bu saldırıda 1 asker şehit oldu, 2 asker de yaralandı. Agır makineli ve roketatarla yapılan bu saldırı girişimi bir suikast girişimidir. CHP konvoyuna yapılan bu saldırı doğrudan demokrasiye yapılmıştır" dedi.


Terör örgütü PKK'nın Karadeniz'e sızmaya çalıştığını da hatırlatan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, şunları dile getirdi.

 

 "Karadeniz'in kırsalından bölgeye girmeye çalışıyorlar.  Ancak Karadeniz PKK'nın destek bulamayacağı bir bölge.  Karadeniz halkını psikolojik çatışmanın içerisine çekmeye çalışıyorlar. Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan bu gibi saldırıların önüne geçebilmek için istihbaratımızın çok iyi çalışması gerekiyor. Terörle mücadele konusunda, terörün kökünün kazınması konusunda genel başkanımızın da belirttiği gibi hükümete tam destek veriyoruz. Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırıda yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum"

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Başbakan Yıldırım'ın Almanya toplantısına Fuat Köktaş'ta katıldı

Başbakan Yıldırım'ın Almanya toplantısına Fuat Köktaş'ta katıldı Başbakan Binali Yıldırım, Almanya'nın Münih kentinde sivil toplum kuruluşları ve gurbetçilerle gerçekleştirdiği istişare toplantısına AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ta katıldı. 

Erhan Usta'dan birlik ve beraberlik vurgusu

Erhan Usta'dan birlik ve beraberlik vurgusu Erhan Usta'dan birlik ve beraberlik vurgusu. MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta Havzalılar Buluşması Tirit Gecesi'nde yaptığı konuşmada bu tür gecelerin birlik ve beraberliğin pekişmesi için önemli olduğunu belirtti.

Tufan Akcagöz: Bizi bölmek isteyenlere hayır diyeceğiz

Tufan Akcagöz: Bizi bölmek isteyenlere hayır diyeceğiz Tufan Akcagöz: Bizi bölmek isteyenlere hayır diyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, önceki dönem Milletvekili adayları ile bir araya geldi.

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı Samsun'da düzenlenen Necmettin Erbakan’ı Anlamak ve Anlatmak adlı konferansta konuşan Fatih Erbakan, babası merhum Necmettin Erbakan'ın 15 Temmuz darbe girişimini 30 sene önce tahmin ettiğini ve herkesi uyardığını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET