• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP'DEN ARTVİN'DE Kİ SALDIRI İLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Artvin'de CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırı ile ilgili açıklamada bulundu.

25 Ağustos 2016 Perşembe 15:56
Samsun CHP'den Artvin'de ki saldırı ile ilgili flaş açıklama

 

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırı olayı ile ilgili açıklamalarda bulundu. CHP olarak terörün karşısında dimdik duracaklarını belirten Tufan Akcagöz,  Artvin'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu parti konvoyuna teröristler tarafından saldırı da bulunulduğunu kaydetti.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun terörle mücadelede hükümete tam destek verdiklerini açıkladığını hatırlatan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, "Terörün karşısında durmamız birilerini rahatsız etti.  Artvin'de edindiğimiz bilgilere göre sayın genel başkanımızında içinde bulunduğu konvoyun önü kesilerek saldırı yapıldı. Bu saldırıda 1 asker şehit oldu, 2 asker de yaralandı. Agır makineli ve roketatarla yapılan bu saldırı girişimi bir suikast girişimidir. CHP konvoyuna yapılan bu saldırı doğrudan demokrasiye yapılmıştır" dedi.


Terör örgütü PKK'nın Karadeniz'e sızmaya çalıştığını da hatırlatan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, şunları dile getirdi.

 

 "Karadeniz'in kırsalından bölgeye girmeye çalışıyorlar.  Ancak Karadeniz PKK'nın destek bulamayacağı bir bölge.  Karadeniz halkını psikolojik çatışmanın içerisine çekmeye çalışıyorlar. Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan bu gibi saldırıların önüne geçebilmek için istihbaratımızın çok iyi çalışması gerekiyor. Terörle mücadele konusunda, terörün kökünün kazınması konusunda genel başkanımızın da belirttiği gibi hükümete tam destek veriyoruz. Artvin'de CHP konvoyuna yönelik yapılan saldırıda yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum"

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı! AK Parti'nin Anayasa Değişikliği Teklifi Parti grubunda imzaya açıldı. Teklifin önümüzdeki hafta TBMM Genel Kurulu'na getirilmesi bekleniyor. Teklifi imzalayan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, sosyal medya hesabından hayırlı olsun dileklerini iletti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET