• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP'DEN ULUSALCILARI SUÇLAYAN İŞADAMINA SERT TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, ulusalcıların FETÖ'cüler kadar suçlu olduğunu söyleyen işadamı İsmail Türedi'ye tepki gösterdi.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 13:47
Samsun CHP'den ulusalcıları suçlayan işadamına sert tepki

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, işadamı İsmail Türedi'nin yaptığı bir açıklamada ulusalcıları FETÖ'cüler gibi suçlu ilan etmesi ile ilgili sözlerini sert bir dille eleştirdi.


CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, İsmail Türedi'nin ulusalcıları hedef alan açıklaması ile "Kuşa bak, cambaza bak" dediğine dikkat çekti. Samsun'da akaryakıt istasyonu işleten işadamı İsmail Türedi'nin gündeme getirdiği iddianın deli saçması olduğunu vurgulayan Tufan Akcagöz, "Herkes kendi işine baksın" dedi.

 

Tufan Akcagöz, 2007 yılında ulusalcıların bir darbe girişiminin olmadığını, tam aksine FETÖ terör örgütünün yaptığı kumpaslarla Türk Silahlı Kuvvetleri subay ve komutanlarını Ergenekon ve Balyoz davaları ile tutuklattırdığına dikkat çekti. 

 


Gelinen süreçte Ergenekon ve Balyoz davalarının FETÖ terör örgütünün yaptığı kumpaslarla gerçekleştiğinin ortaya çıktığını kaydeden CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, işadamı İsmail Türedi'nin FETÖ terör örgütü gibi ulusalcıları hedef almasının deli saçması olduğunu dile getirdi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

KAŞINIYOR

OSMAN GEÇGEL
27 Ağustos 2016 Cumartesi 23:43

NEMALANMA ÇABALARI, BEN KENDİ ADIMA İSTASYONLARINDAN BİR DAHA YAKIT ALMAMAYA KARAR VERDİM.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, AKP tarafından Samsun'da, seçim kanununa muhalefet edildiğini ve referandum sürecinde uyulması gereken kuralları düzenleyen Yüksek Seçim Kurulu'nun almış olduğu kararlara aykırı davranıldığını iddia etti ve sorumlular hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı Vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni hükümet sistemi Türkiye’nin önünü açacak. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum ülkemiz ve milletimiz için Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatıdır" dedi.

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı.MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, beraberinde ki heyet ile referandum çalışmalarını Ayvacık İlçesi’nde gerçekleştirdikleri bir dizi ziyaret programı ile sürdürdü. 

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun Çarşamba Havaalanı'nın 1 Ağustos'tan itibaren, tadilat gerekçesiyle ve 3 ay süre ile hizmete kapatılacak olması nedeniyle, yurt dışında yaşayan vatandaşlardan yoğun şekilde şikayet aldıklarını belirtti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET