• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP'DEN ULUSALCILARI SUÇLAYAN İŞADAMINA SERT TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, ulusalcıların FETÖ'cüler kadar suçlu olduğunu söyleyen işadamı İsmail Türedi'ye tepki gösterdi.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 13:47
Samsun CHP'den ulusalcıları suçlayan işadamına sert tepki

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, işadamı İsmail Türedi'nin yaptığı bir açıklamada ulusalcıları FETÖ'cüler gibi suçlu ilan etmesi ile ilgili sözlerini sert bir dille eleştirdi.


CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, İsmail Türedi'nin ulusalcıları hedef alan açıklaması ile "Kuşa bak, cambaza bak" dediğine dikkat çekti. Samsun'da akaryakıt istasyonu işleten işadamı İsmail Türedi'nin gündeme getirdiği iddianın deli saçması olduğunu vurgulayan Tufan Akcagöz, "Herkes kendi işine baksın" dedi.

 

Tufan Akcagöz, 2007 yılında ulusalcıların bir darbe girişiminin olmadığını, tam aksine FETÖ terör örgütünün yaptığı kumpaslarla Türk Silahlı Kuvvetleri subay ve komutanlarını Ergenekon ve Balyoz davaları ile tutuklattırdığına dikkat çekti. 

 


Gelinen süreçte Ergenekon ve Balyoz davalarının FETÖ terör örgütünün yaptığı kumpaslarla gerçekleştiğinin ortaya çıktığını kaydeden CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, işadamı İsmail Türedi'nin FETÖ terör örgütü gibi ulusalcıları hedef almasının deli saçması olduğunu dile getirdi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

KAŞINIYOR

OSMAN GEÇGEL
27 Ağustos 2016 Cumartesi 23:43

NEMALANMA ÇABALARI, BEN KENDİ ADIMA İSTASYONLARINDAN BİR DAHA YAKIT ALMAMAYA KARAR VERDİM.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar

Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Cumhuriyet Halk Partisi Emek bürosu bileşenleri ile bir araya geldi

AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu

AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu. AK Parti, referandum sürecinde 8 maddeyle cumhurbaşkanlığı sistemini anlatacak. Referandum sloganı ise "Türkiye'yi seviyorum, cumhurbaşkanlığı sistemine 'evet' diyorum" olacak.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı?

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: Salıpazarı üvey evlat mı? CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Salıpazarı Örgütü tarafından düzenlenen İlçe Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi

Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi Devlet Bahçeli'de Recep İvedik 5 boks sahnesine tepki gösterdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Recep İvedik 5 filmine tepki geldi. Bahçeli, Recep İvedik 5 filminde yer alan Azerbaycanlı boksörün dövülmesi sahnesine tepki gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET