• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP'DEN ULUSALCILARI SUÇLAYAN İŞADAMINA SERT TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, ulusalcıların FETÖ'cüler kadar suçlu olduğunu söyleyen işadamı İsmail Türedi'ye tepki gösterdi.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 13:47
Samsun CHP'den ulusalcıları suçlayan işadamına sert tepki

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, işadamı İsmail Türedi'nin yaptığı bir açıklamada ulusalcıları FETÖ'cüler gibi suçlu ilan etmesi ile ilgili sözlerini sert bir dille eleştirdi.


CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, İsmail Türedi'nin ulusalcıları hedef alan açıklaması ile "Kuşa bak, cambaza bak" dediğine dikkat çekti. Samsun'da akaryakıt istasyonu işleten işadamı İsmail Türedi'nin gündeme getirdiği iddianın deli saçması olduğunu vurgulayan Tufan Akcagöz, "Herkes kendi işine baksın" dedi.

 

Tufan Akcagöz, 2007 yılında ulusalcıların bir darbe girişiminin olmadığını, tam aksine FETÖ terör örgütünün yaptığı kumpaslarla Türk Silahlı Kuvvetleri subay ve komutanlarını Ergenekon ve Balyoz davaları ile tutuklattırdığına dikkat çekti. 

 


Gelinen süreçte Ergenekon ve Balyoz davalarının FETÖ terör örgütünün yaptığı kumpaslarla gerçekleştiğinin ortaya çıktığını kaydeden CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, işadamı İsmail Türedi'nin FETÖ terör örgütü gibi ulusalcıları hedef almasının deli saçması olduğunu dile getirdi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

KAŞINIYOR

OSMAN GEÇGEL
27 Ağustos 2016 Cumartesi 23:43

NEMALANMA ÇABALARI, BEN KENDİ ADIMA İSTASYONLARINDAN BİR DAHA YAKIT ALMAMAYA KARAR VERDİM.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi

AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi AB öğrencileri Canik Belediyesi'nin projesini inceledi. Samsun'un Canik ilçe Belediyesi tarafından, Suriye, Irak ve Afganistan'dan ilçeye gelen muhacirlere yönelik yürütülen "Kardeş Topraklarda Ensar Eli" projesi örnek alınıyor.

CHP, Samsun'da esnafa Hayır'ı anlattı

CHP, Samsun'da esnafa Hayır'ı anlattı CHP, Samsun'da esnafa Hayır'ı anlattı. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun esnafına referandumun millet için ne getirdiğini anlattı.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, öğrencilere vizyonu anlattı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, öğrencilere vizyonu anlattı "Gelecek Vizyonum" projesi kapsamında Kavak, Vezirköprü, Bafra ve Çarşamba'dan gelen öğrencileri ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, öğrencilere 'Vizyon Sohbetleri'nde 'Gelecek Vizyonu'nu anlattı. Genç, "Sizi yetiştiren ve kariyer sahibi yapan içinde yaşadığınız bu cennet vatana her zaman ve her mertebede hizmet edin, ihanet etmeyin" dedi.

Ankara Samsun Dernekler Federasyonu, Fuat Köktaş'ı ziyaret etti

Ankara Samsun Dernekler Federasyonu, Fuat Köktaş'ı ziyaret etti Ankara Samsun Dernekler Federasyonu, Fuat Köktaş'ı ziyaret etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, kendisini T.B.M.M'de ziyaret eden Ankara Samsun Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyelerine 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Halk Oylaması'nın amacını anlatarak destek istedi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET