• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP'DEN ULUSALCILARI SUÇLAYAN İŞADAMINA SERT TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, ulusalcıların FETÖ'cüler kadar suçlu olduğunu söyleyen işadamı İsmail Türedi'ye tepki gösterdi.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 13:47
Samsun CHP'den ulusalcıları suçlayan işadamına sert tepki

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, işadamı İsmail Türedi'nin yaptığı bir açıklamada ulusalcıları FETÖ'cüler gibi suçlu ilan etmesi ile ilgili sözlerini sert bir dille eleştirdi.


CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, İsmail Türedi'nin ulusalcıları hedef alan açıklaması ile "Kuşa bak, cambaza bak" dediğine dikkat çekti. Samsun'da akaryakıt istasyonu işleten işadamı İsmail Türedi'nin gündeme getirdiği iddianın deli saçması olduğunu vurgulayan Tufan Akcagöz, "Herkes kendi işine baksın" dedi.

 

Tufan Akcagöz, 2007 yılında ulusalcıların bir darbe girişiminin olmadığını, tam aksine FETÖ terör örgütünün yaptığı kumpaslarla Türk Silahlı Kuvvetleri subay ve komutanlarını Ergenekon ve Balyoz davaları ile tutuklattırdığına dikkat çekti. 

 


Gelinen süreçte Ergenekon ve Balyoz davalarının FETÖ terör örgütünün yaptığı kumpaslarla gerçekleştiğinin ortaya çıktığını kaydeden CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, işadamı İsmail Türedi'nin FETÖ terör örgütü gibi ulusalcıları hedef almasının deli saçması olduğunu dile getirdi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

KAŞINIYOR

OSMAN GEÇGEL
27 Ağustos 2016 Cumartesi 23:43

NEMALANMA ÇABALARI, BEN KENDİ ADIMA İSTASYONLARINDAN BİR DAHA YAKIT ALMAMAYA KARAR VERDİM.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret! AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET