• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP'DEN ULUSALCILARI SUÇLAYAN İŞADAMINA SERT TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, ulusalcıların FETÖ'cüler kadar suçlu olduğunu söyleyen işadamı İsmail Türedi'ye tepki gösterdi.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 13:47
Samsun CHP'den ulusalcıları suçlayan işadamına sert tepki

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, işadamı İsmail Türedi'nin yaptığı bir açıklamada ulusalcıları FETÖ'cüler gibi suçlu ilan etmesi ile ilgili sözlerini sert bir dille eleştirdi.


CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, İsmail Türedi'nin ulusalcıları hedef alan açıklaması ile "Kuşa bak, cambaza bak" dediğine dikkat çekti. Samsun'da akaryakıt istasyonu işleten işadamı İsmail Türedi'nin gündeme getirdiği iddianın deli saçması olduğunu vurgulayan Tufan Akcagöz, "Herkes kendi işine baksın" dedi.

 

Tufan Akcagöz, 2007 yılında ulusalcıların bir darbe girişiminin olmadığını, tam aksine FETÖ terör örgütünün yaptığı kumpaslarla Türk Silahlı Kuvvetleri subay ve komutanlarını Ergenekon ve Balyoz davaları ile tutuklattırdığına dikkat çekti. 

 


Gelinen süreçte Ergenekon ve Balyoz davalarının FETÖ terör örgütünün yaptığı kumpaslarla gerçekleştiğinin ortaya çıktığını kaydeden CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, işadamı İsmail Türedi'nin FETÖ terör örgütü gibi ulusalcıları hedef almasının deli saçması olduğunu dile getirdi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

KAŞINIYOR

OSMAN GEÇGEL
27 Ağustos 2016 Cumartesi 23:43

NEMALANMA ÇABALARI, BEN KENDİ ADIMA İSTASYONLARINDAN BİR DAHA YAKIT ALMAMAYA KARAR VERDİM.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Sevda Erdan Kılıç ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çarşamba ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti! AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu! AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 81 ilin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları çevre, şehir ve kültür başkanlarıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

KÖŞE YAZARLARI