• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP, AKP HÜKÜMETİNİN KARNESİNİ AÇIKLADI

Samsun CHP, AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz,  AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AKP'ye karne verdi.

19 Haziran 2016 Pazar 16:48
Samsun CHP, AKP hükümetinin karnesini açıkladı

Samsun CHP, AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AKP'ye karne verdi.

 


Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, hükümetin karnesini açıkladı.  Tufan Akcagöz, öğrencilerin karnelerini alması sonrası yaptığı açıklamada hükümetin karnesini yayınladı.


CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Karnelerini alan öğrencilerimizi kutluyor, öğrenim hayatlarının başarı dolu geçmesini diliyoruz. Ve tüm velilere hatırlatmak istiyoruz ki, işler her zaman beklenildiği gibi gitmeyebilir. Dolayısıyla, kötü karne yok, beklenilenden kötü geçmiş bir karne dönemi vardır. Düzelmeyecek tek karne, Akp hükümetinin karnesidir ki, o karne istikrarlı olarak kötüdür. Biz de genel hatlarıyla Akp hükümetinin karnesini Samsun kamuoyu ile paylaşmaya karar verdik.

AKP HÜKÜMETİNİN KARNESİ :

CUMHURİYET DEĞERLERİNE SAYGI : 0
KOMŞULARLA İLİŞKİLER                     : 0
YOLSUZLUKLA MÜCADELE                 : 0
KÜLTÜR VE SANATA SAYGI                : 0
İNSAN HAKLARI                                    : 0
ÇEVRE VE DOĞAYA SAYGI                  : 0
AİLE EFRADINI ZENGİN ETME            : 100
İFTİRA                                                     : 100
KADIN HAKKI İHLALLERİ                     : 100
EKONOMİ                                               : 0
ETNİK TEMELLİ AYRIMCILIK              : 100
İNANÇ TEMELLİ AYRIMCILIK              : 100
İŞÇİ HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİ              : 0
YANDAŞ VAKIFLARI KORUMA            : 100
BAĞIMSIZ MEDYAYA BASKI               : 100

Kamuoyuna saygıyla duyururuz. 

Av.Tufan Akcagöz 
Chp Samsun İl Başkanı 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un Kavak ilçesinde 2 buçuk yılda 7 park yapıldı

Samsun'un Kavak ilçesinde 2 buçuk yılda 7 park yapıldı Samsun'un Kavak ilçesinde 2 buçuk yılda 7 park yapıldı. Samsun'un Kavak ilçe Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Kavak'a 2,5 yılda 7 park kazandırdıklarını söyledi.

CHP Samsun Uğur Mumcu ve Gaffar Okkan'ı andı

CHP Samsun Uğur Mumcu ve Gaffar Okkan'ı andı CHP Samsun Uğur Mumcu ve Gaffar Okkan'ı andı. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, 24 Ocak 1993 tarihinde evinin önünde uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybeden gazeteci yazar Uğur Mumcu ve 24 Ocak 2001 tarihinde görev başındayken öldürülen Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın ölüm yıl dönümü sebebiyle bir açıklama yaptı.

Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar

Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar Tufan Akcagöz: Sandıktan hayır çıkar. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Cumhuriyet Halk Partisi Emek bürosu bileşenleri ile bir araya geldi

AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu

AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu AK Parti'nin referandum sloganı belli oldu. AK Parti, referandum sürecinde 8 maddeyle cumhurbaşkanlığı sistemini anlatacak. Referandum sloganı ise "Türkiye'yi seviyorum, cumhurbaşkanlığı sistemine 'evet' diyorum" olacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET