• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP, AKP HÜKÜMETİNİN KARNESİNİ AÇIKLADI

Samsun CHP, AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz,  AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AKP'ye karne verdi.

19 Haziran 2016 Pazar 16:48
Samsun CHP, AKP hükümetinin karnesini açıkladı

Samsun CHP, AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AKP'ye karne verdi.

 


Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, hükümetin karnesini açıkladı.  Tufan Akcagöz, öğrencilerin karnelerini alması sonrası yaptığı açıklamada hükümetin karnesini yayınladı.


CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Karnelerini alan öğrencilerimizi kutluyor, öğrenim hayatlarının başarı dolu geçmesini diliyoruz. Ve tüm velilere hatırlatmak istiyoruz ki, işler her zaman beklenildiği gibi gitmeyebilir. Dolayısıyla, kötü karne yok, beklenilenden kötü geçmiş bir karne dönemi vardır. Düzelmeyecek tek karne, Akp hükümetinin karnesidir ki, o karne istikrarlı olarak kötüdür. Biz de genel hatlarıyla Akp hükümetinin karnesini Samsun kamuoyu ile paylaşmaya karar verdik.

AKP HÜKÜMETİNİN KARNESİ :

CUMHURİYET DEĞERLERİNE SAYGI : 0
KOMŞULARLA İLİŞKİLER                     : 0
YOLSUZLUKLA MÜCADELE                 : 0
KÜLTÜR VE SANATA SAYGI                : 0
İNSAN HAKLARI                                    : 0
ÇEVRE VE DOĞAYA SAYGI                  : 0
AİLE EFRADINI ZENGİN ETME            : 100
İFTİRA                                                     : 100
KADIN HAKKI İHLALLERİ                     : 100
EKONOMİ                                               : 0
ETNİK TEMELLİ AYRIMCILIK              : 100
İNANÇ TEMELLİ AYRIMCILIK              : 100
İŞÇİ HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİ              : 0
YANDAŞ VAKIFLARI KORUMA            : 100
BAĞIMSIZ MEDYAYA BASKI               : 100

Kamuoyuna saygıyla duyururuz. 

Av.Tufan Akcagöz 
Chp Samsun İl Başkanı 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 28 Mart Salı günü Saat 15:00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Evet Mitingi'ne Ayvacıklıları davet etti. 

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor. "Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistem ile birlikte Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkacağını ve ekonomik kalkınmanın kat kat artacağını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Güçlü Türkiye’nin önündeki engellerin kalmasına ve halkımızın sandıkla buluşarak ‘EVET’ demesine sayılı günler kaldı. Artık Ülkemiz üzerindeki kara bulutlar dağılacak’’ dedi.

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı. MHP Atakum İlçe Olağan kongresi MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'un katılımı ile gerçekleşti. 

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET