• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP, AKP HÜKÜMETİNİN KARNESİNİ AÇIKLADI

Samsun CHP, AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz,  AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AKP'ye karne verdi.

19 Haziran 2016 Pazar 16:48
Samsun CHP, AKP hükümetinin karnesini açıkladı

Samsun CHP, AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AKP hükümetinin karnesini açıkladı. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AKP'ye karne verdi.

 


Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, hükümetin karnesini açıkladı.  Tufan Akcagöz, öğrencilerin karnelerini alması sonrası yaptığı açıklamada hükümetin karnesini yayınladı.


CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Karnelerini alan öğrencilerimizi kutluyor, öğrenim hayatlarının başarı dolu geçmesini diliyoruz. Ve tüm velilere hatırlatmak istiyoruz ki, işler her zaman beklenildiği gibi gitmeyebilir. Dolayısıyla, kötü karne yok, beklenilenden kötü geçmiş bir karne dönemi vardır. Düzelmeyecek tek karne, Akp hükümetinin karnesidir ki, o karne istikrarlı olarak kötüdür. Biz de genel hatlarıyla Akp hükümetinin karnesini Samsun kamuoyu ile paylaşmaya karar verdik.

AKP HÜKÜMETİNİN KARNESİ :

CUMHURİYET DEĞERLERİNE SAYGI : 0
KOMŞULARLA İLİŞKİLER                     : 0
YOLSUZLUKLA MÜCADELE                 : 0
KÜLTÜR VE SANATA SAYGI                : 0
İNSAN HAKLARI                                    : 0
ÇEVRE VE DOĞAYA SAYGI                  : 0
AİLE EFRADINI ZENGİN ETME            : 100
İFTİRA                                                     : 100
KADIN HAKKI İHLALLERİ                     : 100
EKONOMİ                                               : 0
ETNİK TEMELLİ AYRIMCILIK              : 100
İNANÇ TEMELLİ AYRIMCILIK              : 100
İŞÇİ HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİ              : 0
YANDAŞ VAKIFLARI KORUMA            : 100
BAĞIMSIZ MEDYAYA BASKI               : 100

Kamuoyuna saygıyla duyururuz. 

Av.Tufan Akcagöz 
Chp Samsun İl Başkanı 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET