• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN CHP: SAMSUN HALKI KENDİSİNİ TERÖRDEN NASIL KORUYACAK

Samsun CHP: Samsun halkı kendisini terörden nasıl koruyacak. Samsun CHP İl Başkanı Tüfan Akcagöz, canlı bomba saldırısına karşı Samsun Emniyet Müdürlüğü önünde alınan beton bariyerli önlemlerle ilgili açıklama yaptı

03 Temmuz 2016 Pazar 14:51
Samsun CHP: Samsun halkı kendisini terörden nasıl koruyacak

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsun'da Emniyet Müdürlüğü ve ilçe emniyet müdürlükleri önünde alınan beton bariyerli önlemlerle ilgili açıklama yaptı.

 


Cumhuriyet Halk Parti Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsun'da canlı bomba eylemi ihtimaline karşı İl Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlükleri binaları önünde alınan beton bariyerli güvenlik tedbirleri ile ilgili basın açıklaması yaptı.


CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, yaptığı açıklamada emniyet müdürlükleri önünde yaşanan manzaranın Ortadoğu manzarası olduğunu söyledi.  Emniyet Müdürlüğünün kendisini cadde kapatarak koruyacak duruma geldiğini belirten Akcagöz, "Samsun halkı kendisini terörden ve teröristten nasıl koruyacaktır; bu konuya da mutlaka açıklık getirilmelidir." dedi.

 

 

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Samsun İl Emniyet Müdürlüğü'nün ve İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlyasköy polis karakolunun önünden geçen cadde ve sokaklar terör tedbiri olarak bariyerle araç trafiğine kapatılmıştır. Bunun gerekçesi olarak, ülkede artan terör olayları gösterilmektedir.   Tedbir amaçlı alınan bu karar sonucunda, trafiğe kapatılan caddelerdeki trafik akışının yan yollardan sağlanacak olması başka büyük keşmekeşi beraberinde getirecektir. Birincisi, cadde kapatmak suretiyle, Samsun adına teröre teslim olmuş bir görüntü verilmiştir. İkinci olarak da, Samsun'da terörle mücadele yöntemi ve tedbir olarak cadde kapatma yoluna başvurulması, kapatılan caddelerin, Samsun'un en işlek caddeleri olduğu düşünüldüğünde, insanların rahat ulaşım özgürlüğünün de sekteye uğrayacak olmasını kaçınılmaz kılacaktır.  Kamuoyunda, özellikle 'canlı bomba'ların, aralarında Samsun'un da bulunduğu illerde eylem hazırlığı içinde olduğu konuşulmaktadır. Valiliğe ve Emniyet Müdürlüğü'ne sorduğumuz sorular yanıtsız kalmaktadır. Bilinmelidir ki, Samsun'da gerçekleşecek herhangi bir terörist eyleme kader gözüyle bakmayız. Halkımızdan bir şey saklanmaya çalışılıyorsa, derhal açık edilmelidir. Tek bir insanımızın bile zarar görmesine tahammülümüz olamaz.  Bu manzara, teröre teslim olmuş bir Ortadoğu manzarasıdır. Emniyet Müdürlüğü, kendisini cadde kapatarak koruyacak bir duruma gelmişse, Samsun halkı kendisini terörden ve teröristten nasıl koruyacaktır; bu konuya da mutlaka açıklık getirilmelidir."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirenler için bir mesaj yayımladı

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Samsun Şube Başkanı Oğuz Özat ve çeşitli üniversitelerin danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun oldukları halde atanamayan PDR ( Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik )  öğretmenleri, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz'ü makamında ziyaret etti. 

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET