• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN HAVZA BELEDİYE BAŞKANI MURAT İKİZ HAKKINDA ŞOK İDDİALAR

Samsun Havza Belediye Başkanı Murat İkiz hakkında şok iddialar! Samsun'un Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz'in evinde FETÖ soruşturması kapsamında arama yapıldığı iddia edildi.

24 Eylül 2016 Cumartesi 14:34
Samsun Havza Belediye Başkanı Murat İkiz hakkında şok iddialar

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz'in evinde FETÖ soruşturması kapsamında arama yapıldığı ve başkanın 2 kez ifade verdiği gündeme geldi.

 

15 Temmuz darbe kalkışmasının yaşandığı gece Havza ilçesinde vatandaşların tepkisiyle de karşılaşan Murat İkiz ile ilgili bir diğer iddia ise hayli ilginç. İddiaya göre Murat İkiz bazı yerlerde bazı kişilerle yaptığı görüşmelerde "2017'de Cumhurbaşkanı Erdoğan olmayacak" şeklinde sözler sarfettiği ileri sürüldü.

 

Öte yandan samsunhaber.tc'nin haberine göre, Havza'da vatandaşlar halkın meydanlara inmesi için çağrı yapılmadığını belirterek Belediye Başkanı Murat İkiz'e tepki gösterdi. 

 

İŞTE O HABER

Samsun'un Havza İlçesi'nde 15 Temmuz gecesinden Samsun AK Parti camiasını şok edecek görüntüler ortaya çıktı. Tüm Türkiye'yi sarsan 'darbe girişimi'nin yaşandığı gece, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'Sokaklara, meydana çıkın. Milli iradeye sahip çıkın' çağrısının hemen ardından halk sokaklara ve meydanlara gelip milli iradeye sahip çıktı.

 

HAVZA'DA ANONS GERGİNLİĞİ!..

Samsun'da ve tüm ilçelerinde halk meydanlara indi. Samsun'un ilçelerinde anons yapılarak halkın meydanlara inmesine çağrı yapılırken, Havza'da vatandaşlar Belediye Başkanı Murat İkiz'e anons yapılmadığı için tepki gösterdi. 

 

Meydanda toplanan vatandaşlar belediye önüne gelerek 'ilan, ilan, ilan' şeklinde tepki gösterdi. 15 Temmuz gecesi Havza'da yaşananları Samsun Canlı Haber TV gün yüzüne çıkardı.


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirenler için bir mesaj yayımladı

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Samsun Şube Başkanı Oğuz Özat ve çeşitli üniversitelerin danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun oldukları halde atanamayan PDR ( Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik )  öğretmenleri, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz'ü makamında ziyaret etti. 

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET