• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN HAVZA BELEDİYE BAŞKANI MURAT İKİZ HAKKINDA ŞOK İDDİALAR

Samsun Havza Belediye Başkanı Murat İkiz hakkında şok iddialar! Samsun'un Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz'in evinde FETÖ soruşturması kapsamında arama yapıldığı iddia edildi.

24 Eylül 2016 Cumartesi 14:34
Samsun Havza Belediye Başkanı Murat İkiz hakkında şok iddialar

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz'in evinde FETÖ soruşturması kapsamında arama yapıldığı ve başkanın 2 kez ifade verdiği gündeme geldi.

 

15 Temmuz darbe kalkışmasının yaşandığı gece Havza ilçesinde vatandaşların tepkisiyle de karşılaşan Murat İkiz ile ilgili bir diğer iddia ise hayli ilginç. İddiaya göre Murat İkiz bazı yerlerde bazı kişilerle yaptığı görüşmelerde "2017'de Cumhurbaşkanı Erdoğan olmayacak" şeklinde sözler sarfettiği ileri sürüldü.

 

Öte yandan samsunhaber.tc'nin haberine göre, Havza'da vatandaşlar halkın meydanlara inmesi için çağrı yapılmadığını belirterek Belediye Başkanı Murat İkiz'e tepki gösterdi. 

 

İŞTE O HABER

Samsun'un Havza İlçesi'nde 15 Temmuz gecesinden Samsun AK Parti camiasını şok edecek görüntüler ortaya çıktı. Tüm Türkiye'yi sarsan 'darbe girişimi'nin yaşandığı gece, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'Sokaklara, meydana çıkın. Milli iradeye sahip çıkın' çağrısının hemen ardından halk sokaklara ve meydanlara gelip milli iradeye sahip çıktı.

 

HAVZA'DA ANONS GERGİNLİĞİ!..

Samsun'da ve tüm ilçelerinde halk meydanlara indi. Samsun'un ilçelerinde anons yapılarak halkın meydanlara inmesine çağrı yapılırken, Havza'da vatandaşlar Belediye Başkanı Murat İkiz'e anons yapılmadığı için tepki gösterdi. 

 

Meydanda toplanan vatandaşlar belediye önüne gelerek 'ilan, ilan, ilan' şeklinde tepki gösterdi. 15 Temmuz gecesi Havza'da yaşananları Samsun Canlı Haber TV gün yüzüne çıkardı.


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti

TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti TBMM'de Gültan Kışanak gerilimi: HDP'liler salonu terketti! TBMM 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu'nda yaşanan tartışma üzerine HDP milletvekilleri salonu terk etti.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

KÖŞE YAZARLARI