• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN MİLLETVEKİLİ HAYATİ TEKİN, MİLLETVEKİLLERİNE VERİLEN BİLGİSAYARI KABUL ETMEDİ

Samsun Milletvekili Hayati Tekin, milletvekillerine verilen bilgisayarı kabul etmedi! CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin TBMM Başkanlığı tarafından milletvekillerine dağıtılan bilgisayarları kabul etmedi.

31 Ağustos 2016 Çarşamba 11:00
Samsun Milletvekili Hayati Tekin, milletvekillerine verilen bilgisayarı kabul etmedi

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin meclis Başkanlığına gönderdiği yazıda; "Milletvekillerine, Meclis bütçesinden “hediye” dizüstü bilgisayar dağıtılıyor. 550 Milletvekilinin içinde sadece Hayati Tekin, vekillere dağıtılacak olan bilgisayarı geri çevirdi. CHP Samsun Milletvekili Hayati TEKİN bilgisayarı kabul etmedi. Tekin, Meclis Başkanlığı’na gönderdiği yazıda, “Bu konuda en fazla zahmet çeken öğrencileri ve asgari ücretle çalışan babaları göz önüne aldığımızda 15 bin lira maaş alanlara milletin parasıyla bilgisayar temin edilmesinin yanlış olduğu düşüncesindeyim. 
 

Bu vesileyle bilgisayarı kabul edemeyeceğimi bildiririm.” dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok. Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’da düzenlenen 25. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'da FETÖ terör örgütü ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

KÖŞE YAZARLARI