• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SUAT KILIÇ, SAMSUN BASININA FENA SİTEM ETTİ

Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve AK Parti Samsun Eski Milletvekili Suat Kılıç, Samsun yerel basınına fena sitem etti.

17 Ağustos 2016 Çarşamba 11:42
Suat Kılıç, Samsun basınına fena sitem etti

Eski Bakan Suat Kılıç, Twitter sayfasında bir mesaj yayınlayarak Samsun yerel basınında kendisi ile ilgili yayınlanan bazı haberlere tepki gösterdi. Suat Kılıç, kendisi hakkında yapılan haberlere,"Samsun'da yerel/sanal medyada yalanla gümdem yaratmaya çalışan müfteriler, FETÖ'den de ahlaksızsınız. AK PARTİ'ye FETÖ'den beter düşmansınız." diyerek tepki gösterdi.

 

İşte Samsunlu eski bakan Suat Kılıç'ın o tweetine verilen cevaplar,

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 28 Mart Salı günü Saat 15:00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Evet Mitingi'ne Ayvacıklıları davet etti. 

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor. "Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistem ile birlikte Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkacağını ve ekonomik kalkınmanın kat kat artacağını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Güçlü Türkiye’nin önündeki engellerin kalmasına ve halkımızın sandıkla buluşarak ‘EVET’ demesine sayılı günler kaldı. Artık Ülkemiz üzerindeki kara bulutlar dağılacak’’ dedi.

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı. MHP Atakum İlçe Olağan kongresi MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'un katılımı ile gerçekleşti. 

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET