• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SUAT KILIÇ, SAMSUN BASININA FENA SİTEM ETTİ

Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve AK Parti Samsun Eski Milletvekili Suat Kılıç, Samsun yerel basınına fena sitem etti.

17 Ağustos 2016 Çarşamba 11:42
Suat Kılıç, Samsun basınına fena sitem etti

Eski Bakan Suat Kılıç, Twitter sayfasında bir mesaj yayınlayarak Samsun yerel basınında kendisi ile ilgili yayınlanan bazı haberlere tepki gösterdi. Suat Kılıç, kendisi hakkında yapılan haberlere,"Samsun'da yerel/sanal medyada yalanla gümdem yaratmaya çalışan müfteriler, FETÖ'den de ahlaksızsınız. AK PARTİ'ye FETÖ'den beter düşmansınız." diyerek tepki gösterdi.

 

İşte Samsunlu eski bakan Suat Kılıç'ın o tweetine verilen cevaplar,

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’den istişare toplantısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İlçe Başkanları ile bir araya geldi. Göksel, “15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her alanda ve her koşulda göstermeliyiz” dedi

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor

Taner Tekin: Tüm teşkilatlarımız uyum içerisinde çalışıyor MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız bir ahenk içerisine uyum içerisinde çalışıyor" dedi. 

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı

Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı Tufan Akcagöz: Tarikat olsanız paraya boğarlardı! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz "Tarikat olsanız bin defa yardım ederlerdi. Cemaat olsanız, yardım kampanyası başlatırlardı, paraya boğarlardı. Ama adı Kazım Koyuncu Kültür Merkezi olunca görmezden geliyorlar" dedi.

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok

Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok Binali Yıldırım'dan flaş açıklama: ByLock kullanan bakan da yok, vekil de yok. Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’da düzenlenen 25. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'da FETÖ terör örgütü ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

KÖŞE YAZARLARI