• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SÜLEYMAN SOYLU CANLI YAYINDA GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI

Süleyman Soylu canlı yayında göz yaşlarını tutamadı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şehit çocuklarının mektuplarını anlatırken duygusal anlar yaşadı.

14 Nisan 2017 Cuma 18:23

Süleyman Soylu canlı yayında göz yaşlarını tutamadı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şehit çocuklarının mektuplarını anlatırken duygusal anlar yaşadı.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, NTV ekranlarında canlı yayın konuğu oldu. Şehit çocuklarından gelen mektuplar hakkında konuşurken duygulanan Soylu gözyaşlarını tutamadı.

 

"SÜLEYMAN AMCA BABAMIN KANI YERDE KALMASIN"
Simge Fıstıkoğlu'nun "İçişleri Bakanlığı süresince hiç ciddi anlamda sarsıldığınız, gözyaşlarınızı tutamadığınız oldu mu ya da oluyor mu?" sorusu üzerine konuşmakta zorlanan Soylu, "Şehit evlatlarının mektuplarını okurken kendimi tutamıyorum. Masamın yanında o mektuplar.. Süleyman Amca babamın kanı yerde kalmasın diyor..

 

"TERÖRİSTE KARŞI ACIMASIZ OLMALIYIZ"
Hepimizin çocukları var ve bu lkeye haksızlık yapılıyor. Biz bu haksızlığı ortadan kaldırmalıyız. Teröriste karşı son derece acımasız olmalıyız. Özellikle vatandaşımıza karşı bizim medeniyetimizin bize verdiği merhamet şevkat ve iyiliği sonuna kadar kullanmalıyız. " dedi.

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok

Fuat Köktaş: 23 Nisan'ın dünya üzerinde benzeri yok Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 23 Nisan 2017 Pazar günü kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajda, "23 Nisan dünya üzerinde benzeri bulunmayan milli bayramımızdır" dedi.

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz

Çiğdem Karaaslan 'Bu İş Bitmedi' diyenlere seslendi: Bu iş bitti nokta koyuyoruz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandum seçim sonuçları için 'Bu iş bitmedi' diyenlere seslenerek, "Bu iş bitti nokta koyuyoruz" dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette, CHP'nin 16 Nisan referandum seçim sonuçlarına yaptığı itirazı eleştirdi.

Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da CHP'ye yüklendi: Mızıkcılık yapma

Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da CHP'ye yüklendi: Mızıkcılık yapma Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç,16 Nisan referandum seçimi sonrası teşekkür ziyaretleri kapsamında geldiği Samsun'da CHP'ye yüklenerek, "Seçimi kaybedip mızıkcılık yapma" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET