• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN DARBEYE KARŞI ORTAK BİLDİRİYİ OKUDU

TBMM Meclis Başkanı Kahraman, meclis genel kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimine karşı AK Parti, CHP, HDP ve MHP'nin imzası bulunan ortak bildiriyi okudu.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:30
TBMM Başkanı Kahraman darbeye karşı ortak bildiriyi okudu

TBMM Meclis Başkanı Kahraman, meclis genel kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimine karşı AK Parti, CHP, HDP ve MHP'nin imzası bulunan ortak bildiriyi okudu.

 

 

TBMM'nin ortak bildirisi

AK Parti, CHP, HDP ve MHP grupları olarak aziz milletimizin kendisine milli iradeye devletimize özelliklede millet iradesinin temsilcisi olan milletvekillerine ve Gazi Meclisine 15 Temmuz gecesi başlatılan 16 Temmuz günü devam eden darbe girişimini şiddetle kınıyoruz. darbe girişimi engellenmiştir. Aziz millet canı pahasına milli iradeyi korumuştur. TBMM aziz ve kahraman milletin temsilcisi olarak bombaların ve kurşunların altında görevini ifa etmiştir. Unutulmamalıdır ki TBMM Kurtuluş Savaşını yöneten Türkiye'nin demokrasiye geçişini gerçekleştiren bir milleti yoksulluktan çıkarmış bir meclistir. Meclisimiz tek yürek olarak darbeye karşı haysiyetli bir duruş sergilemiştir. Darbecilere karşı gereken cevabı dünyaya vermiştir. Dört parti olarak farklı görüşlerimiz olsada hepimiz milli iradenin yanındayız. Milletin meclisi ve milletvekilleri milletin emanetini yere düşürmemiştir ve düşürmeyecektir. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor

Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor! Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı'nın bölge ilçe başkanları toplantıları devam ediyor.

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik! Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, belediyenin başarılı çalışmaları nedeniyle Başkan Genç'i tebrik etti.

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret! AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET