• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN DARBEYE KARŞI ORTAK BİLDİRİYİ OKUDU

TBMM Meclis Başkanı Kahraman, meclis genel kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimine karşı AK Parti, CHP, HDP ve MHP'nin imzası bulunan ortak bildiriyi okudu.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:30
TBMM Başkanı Kahraman darbeye karşı ortak bildiriyi okudu

TBMM Meclis Başkanı Kahraman, meclis genel kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimine karşı AK Parti, CHP, HDP ve MHP'nin imzası bulunan ortak bildiriyi okudu.

 

 

TBMM'nin ortak bildirisi

AK Parti, CHP, HDP ve MHP grupları olarak aziz milletimizin kendisine milli iradeye devletimize özelliklede millet iradesinin temsilcisi olan milletvekillerine ve Gazi Meclisine 15 Temmuz gecesi başlatılan 16 Temmuz günü devam eden darbe girişimini şiddetle kınıyoruz. darbe girişimi engellenmiştir. Aziz millet canı pahasına milli iradeyi korumuştur. TBMM aziz ve kahraman milletin temsilcisi olarak bombaların ve kurşunların altında görevini ifa etmiştir. Unutulmamalıdır ki TBMM Kurtuluş Savaşını yöneten Türkiye'nin demokrasiye geçişini gerçekleştiren bir milleti yoksulluktan çıkarmış bir meclistir. Meclisimiz tek yürek olarak darbeye karşı haysiyetli bir duruş sergilemiştir. Darbecilere karşı gereken cevabı dünyaya vermiştir. Dört parti olarak farklı görüşlerimiz olsada hepimiz milli iradenin yanındayız. Milletin meclisi ve milletvekilleri milletin emanetini yere düşürmemiştir ve düşürmeyecektir. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız

AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız AK Parti İl Başkanı Göksel: 20 Ocak 1989’u unutmadık, unutmayacağız. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da Malatya deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirenler için bir mesaj yayımladı

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti

Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti Taner Tekin: 20 Ocak 1989 Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçti. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Samsunspor’un 20 Ocak 1989’da geçirdiği trafik kazasının yıl dönümü nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli

Tufan Akcagöz: Psikolojik danışmanlar dertli Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Samsun Şube Başkanı Oğuz Özat ve çeşitli üniversitelerin danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun oldukları halde atanamayan PDR ( Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik )  öğretmenleri, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz'ü makamında ziyaret etti. 

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı

CHP Samsun örgütü ayağa kalktı CHP Samsun örgütü ayağa kalktı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin, "Anayasa değişikliğine karşı ayağa kalkıyoruz" eylemine, CHP Samsun İl örgütü de destek verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET