• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TBMM BAŞKANI KAHRAMAN DARBEYE KARŞI ORTAK BİLDİRİYİ OKUDU

TBMM Meclis Başkanı Kahraman, meclis genel kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimine karşı AK Parti, CHP, HDP ve MHP'nin imzası bulunan ortak bildiriyi okudu.

16 Temmuz 2016 Cumartesi 18:30
TBMM Başkanı Kahraman darbeye karşı ortak bildiriyi okudu

TBMM Meclis Başkanı Kahraman, meclis genel kurulunda 15 Temmuz askeri darbe girişimine karşı AK Parti, CHP, HDP ve MHP'nin imzası bulunan ortak bildiriyi okudu.

 

 

TBMM'nin ortak bildirisi

AK Parti, CHP, HDP ve MHP grupları olarak aziz milletimizin kendisine milli iradeye devletimize özelliklede millet iradesinin temsilcisi olan milletvekillerine ve Gazi Meclisine 15 Temmuz gecesi başlatılan 16 Temmuz günü devam eden darbe girişimini şiddetle kınıyoruz. darbe girişimi engellenmiştir. Aziz millet canı pahasına milli iradeyi korumuştur. TBMM aziz ve kahraman milletin temsilcisi olarak bombaların ve kurşunların altında görevini ifa etmiştir. Unutulmamalıdır ki TBMM Kurtuluş Savaşını yöneten Türkiye'nin demokrasiye geçişini gerçekleştiren bir milleti yoksulluktan çıkarmış bir meclistir. Meclisimiz tek yürek olarak darbeye karşı haysiyetli bir duruş sergilemiştir. Darbecilere karşı gereken cevabı dünyaya vermiştir. Dört parti olarak farklı görüşlerimiz olsada hepimiz milli iradenin yanındayız. Milletin meclisi ve milletvekilleri milletin emanetini yere düşürmemiştir ve düşürmeyecektir. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 28 Mart Salı günü Saat 15:00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Evet Mitingi'ne Ayvacıklıları davet etti. 

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor

Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor Hasan Togar: Türkiye artık hak ettiği yerlere ulaşıyor. "Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistem ile birlikte Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkacağını ve ekonomik kalkınmanın kat kat artacağını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Güçlü Türkiye’nin önündeki engellerin kalmasına ve halkımızın sandıkla buluşarak ‘EVET’ demesine sayılı günler kaldı. Artık Ülkemiz üzerindeki kara bulutlar dağılacak’’ dedi.

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı

MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı MHP Atakum İlçe Olağan kongresi yapıldı. MHP Atakum İlçe Olağan kongresi MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'un katılımı ile gerçekleşti. 

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu

Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu Çiğdem Karaaslan, Çarşamba'da gençlerle buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''18 madde içinde toplumun hedef alınan bir tek kesimi var o da gençler'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET