• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: CANİLER ORTALIKTA GEZİYOR, DEVLET TEDBİR ALAMIYOR

Tufan Akcagöz: Caniler ortalıkta geziyor, devlet tedbir alamıyor! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, "İnsanlarımızın canına kast edenler var. Caniler ortalıkta geziyor. Devlet tedbir alamıyor. Aynı devlet, bu olaylar hiç yaşanmamış gibi davranıyor" dedi.

07 Temmuz 2016 Perşembe 11:13
Tufan Akcagöz: Caniler ortalıkta geziyor, devlet tedbir alamıyor

CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz ve il yönetim kurulu üyeleri, Asarcık İlçesini ziyaret ettiler. Chp Asarcık İlçe Başkanı Cemal Baskın tarafından karşılanan Akcagöz, "Milletçe huzur içinde bayram yapmayı arzu etsek de, yaşadığımız sıkıntılar ve terör belası, buna izin vermiyor. Huzurumuza kast edenler var. İnsanlarımızın canına kast edenler var. Caniler ortalıkta geziyor. Devlet tedbir alamıyor. Aynı devlet, bu olaylar hiç yaşanmamış gibi davranıyor. Bunu anlamak mümkün değil. " dedi.

 

Asarcık'ta esnafla bir süre sohbet eden Tufan Akcagöz, "Ülke iyi idare ediliyorsa, bu kan niye akıyor, devlet neden yetersiz kalıyor? Demek ki, ehliyet yönünden bir sıkıntı var. Devlet idare etmeyi beceremeyen Akp hükümeti, anahtarı derhal teslim etmelidir. " dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret! AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET