• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: CANİLER ORTALIKTA GEZİYOR, DEVLET TEDBİR ALAMIYOR

Tufan Akcagöz: Caniler ortalıkta geziyor, devlet tedbir alamıyor! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, "İnsanlarımızın canına kast edenler var. Caniler ortalıkta geziyor. Devlet tedbir alamıyor. Aynı devlet, bu olaylar hiç yaşanmamış gibi davranıyor" dedi.

07 Temmuz 2016 Perşembe 11:13
Tufan Akcagöz: Caniler ortalıkta geziyor, devlet tedbir alamıyor

CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz ve il yönetim kurulu üyeleri, Asarcık İlçesini ziyaret ettiler. Chp Asarcık İlçe Başkanı Cemal Baskın tarafından karşılanan Akcagöz, "Milletçe huzur içinde bayram yapmayı arzu etsek de, yaşadığımız sıkıntılar ve terör belası, buna izin vermiyor. Huzurumuza kast edenler var. İnsanlarımızın canına kast edenler var. Caniler ortalıkta geziyor. Devlet tedbir alamıyor. Aynı devlet, bu olaylar hiç yaşanmamış gibi davranıyor. Bunu anlamak mümkün değil. " dedi.

 

Asarcık'ta esnafla bir süre sohbet eden Tufan Akcagöz, "Ülke iyi idare ediliyorsa, bu kan niye akıyor, devlet neden yetersiz kalıyor? Demek ki, ehliyet yönünden bir sıkıntı var. Devlet idare etmeyi beceremeyen Akp hükümeti, anahtarı derhal teslim etmelidir. " dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı Vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni hükümet sistemi Türkiye’nin önünü açacak. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum ülkemiz ve milletimiz için Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatıdır" dedi.

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı.MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, beraberinde ki heyet ile referandum çalışmalarını Ayvacık İlçesi’nde gerçekleştirdikleri bir dizi ziyaret programı ile sürdürdü. 

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun Çarşamba Havaalanı'nın 1 Ağustos'tan itibaren, tadilat gerekçesiyle ve 3 ay süre ile hizmete kapatılacak olması nedeniyle, yurt dışında yaşayan vatandaşlardan yoğun şekilde şikayet aldıklarını belirtti.

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Yakakent İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında "16 Nisan'da egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET