• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: CANİLER ORTALIKTA GEZİYOR, DEVLET TEDBİR ALAMIYOR

Tufan Akcagöz: Caniler ortalıkta geziyor, devlet tedbir alamıyor! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, "İnsanlarımızın canına kast edenler var. Caniler ortalıkta geziyor. Devlet tedbir alamıyor. Aynı devlet, bu olaylar hiç yaşanmamış gibi davranıyor" dedi.

07 Temmuz 2016 Perşembe 11:13
Tufan Akcagöz: Caniler ortalıkta geziyor, devlet tedbir alamıyor

CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz ve il yönetim kurulu üyeleri, Asarcık İlçesini ziyaret ettiler. Chp Asarcık İlçe Başkanı Cemal Baskın tarafından karşılanan Akcagöz, "Milletçe huzur içinde bayram yapmayı arzu etsek de, yaşadığımız sıkıntılar ve terör belası, buna izin vermiyor. Huzurumuza kast edenler var. İnsanlarımızın canına kast edenler var. Caniler ortalıkta geziyor. Devlet tedbir alamıyor. Aynı devlet, bu olaylar hiç yaşanmamış gibi davranıyor. Bunu anlamak mümkün değil. " dedi.

 

Asarcık'ta esnafla bir süre sohbet eden Tufan Akcagöz, "Ülke iyi idare ediliyorsa, bu kan niye akıyor, devlet neden yetersiz kalıyor? Demek ki, ehliyet yönünden bir sıkıntı var. Devlet idare etmeyi beceremeyen Akp hükümeti, anahtarı derhal teslim etmelidir. " dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Sevda Erdan Kılıç ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çarşamba ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti! AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu! AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 81 ilin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları çevre, şehir ve kültür başkanlarıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

KÖŞE YAZARLARI