• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: CANİLER ORTALIKTA GEZİYOR, DEVLET TEDBİR ALAMIYOR

Tufan Akcagöz: Caniler ortalıkta geziyor, devlet tedbir alamıyor! CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, "İnsanlarımızın canına kast edenler var. Caniler ortalıkta geziyor. Devlet tedbir alamıyor. Aynı devlet, bu olaylar hiç yaşanmamış gibi davranıyor" dedi.

07 Temmuz 2016 Perşembe 11:13
Tufan Akcagöz: Caniler ortalıkta geziyor, devlet tedbir alamıyor

CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz ve il yönetim kurulu üyeleri, Asarcık İlçesini ziyaret ettiler. Chp Asarcık İlçe Başkanı Cemal Baskın tarafından karşılanan Akcagöz, "Milletçe huzur içinde bayram yapmayı arzu etsek de, yaşadığımız sıkıntılar ve terör belası, buna izin vermiyor. Huzurumuza kast edenler var. İnsanlarımızın canına kast edenler var. Caniler ortalıkta geziyor. Devlet tedbir alamıyor. Aynı devlet, bu olaylar hiç yaşanmamış gibi davranıyor. Bunu anlamak mümkün değil. " dedi.

 

Asarcık'ta esnafla bir süre sohbet eden Tufan Akcagöz, "Ülke iyi idare ediliyorsa, bu kan niye akıyor, devlet neden yetersiz kalıyor? Demek ki, ehliyet yönünden bir sıkıntı var. Devlet idare etmeyi beceremeyen Akp hükümeti, anahtarı derhal teslim etmelidir. " dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek.. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisinin devamının geleceğini söyledi.

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'nın ardından katıldığı canlı yayınlarda değerlendirmelerde bulundu. 

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz‘ü makamında ziyaret etti.

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı ve CHP'nin Ecevit'li yıllarının Dış İşleri Bakanı Turan Güneş'in oğlu olan Prof.Dr.Hurşit Güneş, CHP Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET