• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: CHP İKTİDARINA HAZIR OLUN

CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, yaptığı konuşmada "Açıkça söylüyorum ve ilan ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına hazır olun" dedi. 

16 Eylül 2016 Cuma 10:40
Tufan Akcagöz: CHP iktidarına hazır olun

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin ile birlikte, partisinin Asarcık, Ladik, Kavak, Havza ve Vezirköprü  İlçe örgütlerinin bayramlaşma programına katıldı. Bayramlaşma töreninde partilerle bir araya gelen Akcagöz, "Akp, son dönemini yaşıyor. 14 yıllık iktidarının en zayıf dönemindedir. Tayyip Erdoğan da bunun farkında. Bu nedenle suni mağduriyet arayışı içine girebilirler. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar, artık tutunabilmeleri mümkün değildir. Açıkça söylüyorum ve ilan ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına hazır olun." dedi. 


         
Emeklinin, maaşı vaktinden önce verilmekle emekliye sanki bir lütuf gösterdiler. Emeklinin bir kısmı da bunu ikramiye sanmış; öyle konuşuluyor ve öyle söyleyenler var. Hayır. Emekliler, şayet CHP iktidara gelse bayramlarda çift maaş ikramiye alacaktı. Akp, emekliye çift maaş vermez. Adeta onunla dalga geçer ve hak ettiği parayı sanki ikramiye veriyormuş gibi sunar, onu aldatır. Emeklinin yüzü, CHP iktidarında gülecektir. "dedi. 
 

Ohal sürecinde alınan kararlar ile ilgili her ne kadar yargı yolu kapalı dense de, idari yargı yoluna mutlaka başvurulması gerektiğini belirten Akcagöz, " Varsın idari yargı red kararı versin. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, mevcut adaletsiz uygulamaların karşılığında mutlaka adil bir karar verecektir." diye sözlerini tamamladı. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz‘ü makamında ziyaret etti.

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı ve CHP'nin Ecevit'li yıllarının Dış İşleri Bakanı Turan Güneş'in oğlu olan Prof.Dr.Hurşit Güneş, CHP Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi

AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi AK Parti Milletvekili Usta, 28 Şubat konulu program düzenledi. AK Parti Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, 28 Şubat’ın kendileri için bir hak mücadelesi ve her yönüyle örnek alınması gereken bir direniş olduğunu söyledi. 

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı Samsun'un Canik ilçe Belediyesi'nden Bi Dolu Medya konferansı. Canik Belediyesi tarafından daha önce "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" etkinlikleri kapsamında düzenlenmesi planlanan, ancak kar yağışı nedeniyle ertelenen "Bi' Dolu Medya" konulu konferansta ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Cumartesi günü Samsunlularla buluşacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET