• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: CHP İKTİDARINA HAZIR OLUN

CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, yaptığı konuşmada "Açıkça söylüyorum ve ilan ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına hazır olun" dedi. 

16 Eylül 2016 Cuma 10:40
Tufan Akcagöz: CHP iktidarına hazır olun

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin ile birlikte, partisinin Asarcık, Ladik, Kavak, Havza ve Vezirköprü  İlçe örgütlerinin bayramlaşma programına katıldı. Bayramlaşma töreninde partilerle bir araya gelen Akcagöz, "Akp, son dönemini yaşıyor. 14 yıllık iktidarının en zayıf dönemindedir. Tayyip Erdoğan da bunun farkında. Bu nedenle suni mağduriyet arayışı içine girebilirler. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar, artık tutunabilmeleri mümkün değildir. Açıkça söylüyorum ve ilan ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına hazır olun." dedi. 


         
Emeklinin, maaşı vaktinden önce verilmekle emekliye sanki bir lütuf gösterdiler. Emeklinin bir kısmı da bunu ikramiye sanmış; öyle konuşuluyor ve öyle söyleyenler var. Hayır. Emekliler, şayet CHP iktidara gelse bayramlarda çift maaş ikramiye alacaktı. Akp, emekliye çift maaş vermez. Adeta onunla dalga geçer ve hak ettiği parayı sanki ikramiye veriyormuş gibi sunar, onu aldatır. Emeklinin yüzü, CHP iktidarında gülecektir. "dedi. 
 

Ohal sürecinde alınan kararlar ile ilgili her ne kadar yargı yolu kapalı dense de, idari yargı yoluna mutlaka başvurulması gerektiğini belirten Akcagöz, " Varsın idari yargı red kararı versin. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, mevcut adaletsiz uygulamaların karşılığında mutlaka adil bir karar verecektir." diye sözlerini tamamladı. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tufan Akcagöz: Samsun Halkı hayır diyecek

Tufan Akcagöz: Samsun Halkı hayır diyecek Tufan Akcagöz: Samsun Halkı hayır diyecek. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı ( AGİT ) gözlemcileri Alexander Anderson ve Hans Kaboth ile bir araya geldi. Anderson ve Kaboth'a, yaklaşan referandumu değerlendiren Tufan Akcagöz, referandum süreci ile ilgili yetkililere bilgi verdi.

Meral Akşener 30 Mart Perşembe günü (Yarın) Samsun'a gelecek

Meral Akşener 30 Mart Perşembe günü (Yarın) Samsun'a gelecek Meral Akşener 30 Mart Perşembe günü (Yarın) Samsun'a gelecek. Eski İçişleri Bakanı ve MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, referandum çalışmaları kapsamında 30 Mart Perşembe günü (Yarın) Samsun'a gelecek

Tufan Akcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir

Tufan Akcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir Tufan Akcagöz: Hayır seçeneği, Demokrasiye sahip çıkma refleksidir. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Balkan Türkleri Derneği Samsun Şubesi'ni ziyaret etti.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ayvacıklı vatandaşları mitinge davet etti. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 28 Mart Salı günü Saat 15:00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Evet Mitingi'ne Ayvacıklıları davet etti. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET