• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: CHP İKTİDARINA HAZIR OLUN

CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, yaptığı konuşmada "Açıkça söylüyorum ve ilan ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına hazır olun" dedi. 

16 Eylül 2016 Cuma 10:40
Tufan Akcagöz: CHP iktidarına hazır olun

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin ile birlikte, partisinin Asarcık, Ladik, Kavak, Havza ve Vezirköprü  İlçe örgütlerinin bayramlaşma programına katıldı. Bayramlaşma töreninde partilerle bir araya gelen Akcagöz, "Akp, son dönemini yaşıyor. 14 yıllık iktidarının en zayıf dönemindedir. Tayyip Erdoğan da bunun farkında. Bu nedenle suni mağduriyet arayışı içine girebilirler. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar, artık tutunabilmeleri mümkün değildir. Açıkça söylüyorum ve ilan ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına hazır olun." dedi. 


         
Emeklinin, maaşı vaktinden önce verilmekle emekliye sanki bir lütuf gösterdiler. Emeklinin bir kısmı da bunu ikramiye sanmış; öyle konuşuluyor ve öyle söyleyenler var. Hayır. Emekliler, şayet CHP iktidara gelse bayramlarda çift maaş ikramiye alacaktı. Akp, emekliye çift maaş vermez. Adeta onunla dalga geçer ve hak ettiği parayı sanki ikramiye veriyormuş gibi sunar, onu aldatır. Emeklinin yüzü, CHP iktidarında gülecektir. "dedi. 
 

Ohal sürecinde alınan kararlar ile ilgili her ne kadar yargı yolu kapalı dense de, idari yargı yoluna mutlaka başvurulması gerektiğini belirten Akcagöz, " Varsın idari yargı red kararı versin. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, mevcut adaletsiz uygulamaların karşılığında mutlaka adil bir karar verecektir." diye sözlerini tamamladı. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Sevda Erdan Kılıç ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çarşamba ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti! AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu! AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 81 ilin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları çevre, şehir ve kültür başkanlarıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır

Taner Tekin: Muhtarlar demokrasinin mihenk taşıdır MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

KÖŞE YAZARLARI