• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: CHP İKTİDARINA HAZIR OLUN

CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, yaptığı konuşmada "Açıkça söylüyorum ve ilan ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına hazır olun" dedi. 

16 Eylül 2016 Cuma 10:40
Tufan Akcagöz: CHP iktidarına hazır olun

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin ile birlikte, partisinin Asarcık, Ladik, Kavak, Havza ve Vezirköprü  İlçe örgütlerinin bayramlaşma programına katıldı. Bayramlaşma töreninde partilerle bir araya gelen Akcagöz, "Akp, son dönemini yaşıyor. 14 yıllık iktidarının en zayıf dönemindedir. Tayyip Erdoğan da bunun farkında. Bu nedenle suni mağduriyet arayışı içine girebilirler. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar, artık tutunabilmeleri mümkün değildir. Açıkça söylüyorum ve ilan ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına hazır olun." dedi. 


         
Emeklinin, maaşı vaktinden önce verilmekle emekliye sanki bir lütuf gösterdiler. Emeklinin bir kısmı da bunu ikramiye sanmış; öyle konuşuluyor ve öyle söyleyenler var. Hayır. Emekliler, şayet CHP iktidara gelse bayramlarda çift maaş ikramiye alacaktı. Akp, emekliye çift maaş vermez. Adeta onunla dalga geçer ve hak ettiği parayı sanki ikramiye veriyormuş gibi sunar, onu aldatır. Emeklinin yüzü, CHP iktidarında gülecektir. "dedi. 
 

Ohal sürecinde alınan kararlar ile ilgili her ne kadar yargı yolu kapalı dense de, idari yargı yoluna mutlaka başvurulması gerektiğini belirten Akcagöz, " Varsın idari yargı red kararı versin. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, mevcut adaletsiz uygulamaların karşılığında mutlaka adil bir karar verecektir." diye sözlerini tamamladı. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Atakum Belediye meclisi kampa girdi

Atakum Belediye meclisi kampa girdi Atakum Belediye meclisi kampa girdi. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve Atakum Belediyesinin AK Parti, CHP ve MHP’li Meclis Üyeleri, Ilgaz’da eğitim kampı gerçekleştirdi. Başkan Taşçı, “Son derece verimli bir eğitim programı geçirdik. Yasalar, görev ve yetkiler noktasında önemli değerlendirmelerde bulunduk. Hızımıza daha hız katacağız” dedi.

Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti

Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti Tufan Akcagöz, Samsunlu Kayseri gazisi Mehmet Kilit'i ziyaret etti. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, 17 Aralık'ta Kayseri Komando Tugay Komutanlığı´ndan izne çıkan er ve erbaşları taşıyan araca yönelik gerçekleşen bombalı saldırıda ağır yaralanan Samsunlu asker Mehmet Kilit'i, Salıpazarı İlçesi Avut köyündeki evinde ziyaret etti.

Hasan Togar: AK Gençlik ile gurur duyuyorum

Hasan Togar: AK Gençlik ile gurur duyuyorum Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Sevgi tekkesi sosyal tesislerinde düzenlenen programda AK Parti İlçe Gençlik Kolları ile bir araya geldi.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Sahaf etkinliğinde

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Sahaf etkinliğinde CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Sahaf etkinliğinde. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Canik Belediyesi tarafından düzenlenen 1.Sahaf Günleri etkinliğine katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET