• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: CHP İKTİDARINA HAZIR OLUN

CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, yaptığı konuşmada "Açıkça söylüyorum ve ilan ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına hazır olun" dedi. 

16 Eylül 2016 Cuma 10:40
Tufan Akcagöz: CHP iktidarına hazır olun

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin ile birlikte, partisinin Asarcık, Ladik, Kavak, Havza ve Vezirköprü  İlçe örgütlerinin bayramlaşma programına katıldı. Bayramlaşma töreninde partilerle bir araya gelen Akcagöz, "Akp, son dönemini yaşıyor. 14 yıllık iktidarının en zayıf dönemindedir. Tayyip Erdoğan da bunun farkında. Bu nedenle suni mağduriyet arayışı içine girebilirler. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar, artık tutunabilmeleri mümkün değildir. Açıkça söylüyorum ve ilan ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına hazır olun." dedi. 


         
Emeklinin, maaşı vaktinden önce verilmekle emekliye sanki bir lütuf gösterdiler. Emeklinin bir kısmı da bunu ikramiye sanmış; öyle konuşuluyor ve öyle söyleyenler var. Hayır. Emekliler, şayet CHP iktidara gelse bayramlarda çift maaş ikramiye alacaktı. Akp, emekliye çift maaş vermez. Adeta onunla dalga geçer ve hak ettiği parayı sanki ikramiye veriyormuş gibi sunar, onu aldatır. Emeklinin yüzü, CHP iktidarında gülecektir. "dedi. 
 

Ohal sürecinde alınan kararlar ile ilgili her ne kadar yargı yolu kapalı dense de, idari yargı yoluna mutlaka başvurulması gerektiğini belirten Akcagöz, " Varsın idari yargı red kararı versin. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, mevcut adaletsiz uygulamaların karşılığında mutlaka adil bir karar verecektir." diye sözlerini tamamladı. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor

Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor Samsun'da MHP ilçe başkanları toplantıları devam ediyor! Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı'nın bölge ilçe başkanları toplantıları devam ediyor.

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal'dan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e tebrik! Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, belediyenin başarılı çalışmaları nedeniyle Başkan Genç'i tebrik etti.

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret

Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret Samsun'da AK Parti Heyetinden Tekkeköy Belediyesine ziyaret! AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET