• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİ KAZANACAK

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, "Hükümet çamura saplanmış bir araba gibi, Mustafa Kemal'in askerleri kazanacak" dedi.

14 Ekim 2016 Cuma 10:51
Tufan Akcagöz: Mustafa Kemal'in askerleri kazanacak

ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli ve yönetim kurulu üyeleri CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz’ü makamında ziyaret etti. Hükümetin, o zamanki adıyla Fethullah Gülen Cemaati ile yakınlaşmasının zararlarını vaktinde defaatle söylediklerini belirten Tufan Akcagöz: " Fetö yapılanması ile ilgili söylenecek her şeyi söyledik. Kendini Ruhbani bir lider gibi lanse eden Fethullah Gülen'in, bu tavırlarının bile gayriislami olduğunu ifade ettik. Uzun yıllardır Amerika'da yaşıyor. Amerika kimi bu kadar çok himaye ediyorsa, mutlaka aralarında bir ilişki vardır. Bunları söyledik ama hükümet tarafından dikkate alınmadı. Çünkü o dönem işbirliği içindeydiler. Çok sonra bu ortaklık bozuldu. "dedi. 


           
15 Temmuz darbe girişiminden sonra AKP Genel Merkezi'ne Atatürk posteri asıldığını hatırlatan Akcagöz, " Bu bir ihtiyaç mıydı, mecburiyet mi? Yoksa bir kandırmaca mı? Her neyse. Hükümet 15 temmuzda, Türkiye'nin birleştirici paydasının Mustafa Kemal Atatürk olduğunu görmüştür ama bunun gereğini yerine getirmiyor. Çamura saplanmış bir araba gibiler. Biri çekip çıkarmasa, kendi başlarına çıkacakları yok. Milletimiz Akp'yi, saplandığı yerde kaderiyle baş başa bırakacaktır. Çünkü ülkeyi getirdiği bu günün sorumlusu AKP'dir ve milletimiz artık gerçeklerin farkında. Seçim öne mi alınacak diye soranlar oluyor. Ya herru ya merru. Sandık gelsin, milletimiz gereken dersi verecek, Türkiye'nin ortak paydası olan Mustafa Kemal Atatürk'ün partisi kazanacaktır. Başımıza gelen her felaket, Atatürk'ten ve onun felsefesinden uzaklaştığımız içindir. Terörü de biz bitireceğiz, Türkiye'yi ekonomik refah seviyesine de biz çıkaracağız. Sadece kaçak sarayın masraflarını kıssan,  binlerce fakir aile doyuyor. "dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz'den AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e çağrı CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'e seslenerek, "Samsun kamuoyu önünde yerel ve genel gündemi tartışalım ve konuşalım" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok:  AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: AK belediyecilik hem ekol hem de okuldur! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti 3. Yerel Yönetimler Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı

Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı Samsun'da CHP'den Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon konferansı! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından "Medyada Algı Yönetimi ve Dezenformasyon" adlı konferans düzenlendi. 

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak

Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak Veysel Eroğlu, Çağatay Kılıç ile birlikte Samsun'da 28 adet tesisin temelini atacak. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'a yapacakları ziyarette 175 milyon lira yatırım bedelli 28 adet tesisin temelini atacak ve açılışını gerçekleştirecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET