• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİ KAZANACAK

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, "Hükümet çamura saplanmış bir araba gibi, Mustafa Kemal'in askerleri kazanacak" dedi.

14 Ekim 2016 Cuma 10:51
Tufan Akcagöz: Mustafa Kemal'in askerleri kazanacak

ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli ve yönetim kurulu üyeleri CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz’ü makamında ziyaret etti. Hükümetin, o zamanki adıyla Fethullah Gülen Cemaati ile yakınlaşmasının zararlarını vaktinde defaatle söylediklerini belirten Tufan Akcagöz: " Fetö yapılanması ile ilgili söylenecek her şeyi söyledik. Kendini Ruhbani bir lider gibi lanse eden Fethullah Gülen'in, bu tavırlarının bile gayriislami olduğunu ifade ettik. Uzun yıllardır Amerika'da yaşıyor. Amerika kimi bu kadar çok himaye ediyorsa, mutlaka aralarında bir ilişki vardır. Bunları söyledik ama hükümet tarafından dikkate alınmadı. Çünkü o dönem işbirliği içindeydiler. Çok sonra bu ortaklık bozuldu. "dedi. 


           
15 Temmuz darbe girişiminden sonra AKP Genel Merkezi'ne Atatürk posteri asıldığını hatırlatan Akcagöz, " Bu bir ihtiyaç mıydı, mecburiyet mi? Yoksa bir kandırmaca mı? Her neyse. Hükümet 15 temmuzda, Türkiye'nin birleştirici paydasının Mustafa Kemal Atatürk olduğunu görmüştür ama bunun gereğini yerine getirmiyor. Çamura saplanmış bir araba gibiler. Biri çekip çıkarmasa, kendi başlarına çıkacakları yok. Milletimiz Akp'yi, saplandığı yerde kaderiyle baş başa bırakacaktır. Çünkü ülkeyi getirdiği bu günün sorumlusu AKP'dir ve milletimiz artık gerçeklerin farkında. Seçim öne mi alınacak diye soranlar oluyor. Ya herru ya merru. Sandık gelsin, milletimiz gereken dersi verecek, Türkiye'nin ortak paydası olan Mustafa Kemal Atatürk'ün partisi kazanacaktır. Başımıza gelen her felaket, Atatürk'ten ve onun felsefesinden uzaklaştığımız içindir. Terörü de biz bitireceğiz, Türkiye'yi ekonomik refah seviyesine de biz çıkaracağız. Sadece kaçak sarayın masraflarını kıssan,  binlerce fakir aile doyuyor. "dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı Vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni hükümet sistemi Türkiye’nin önünü açacak. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum ülkemiz ve milletimiz için Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatıdır" dedi.

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı

MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı MHP'li Erhan Usta, Samsun Ayvacık'ta Evet'i anlattı.MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, beraberinde ki heyet ile referandum çalışmalarını Ayvacık İlçesi’nde gerçekleştirdikleri bir dizi ziyaret programı ile sürdürdü. 

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun Çarşamba Havaalanı'nın 1 Ağustos'tan itibaren, tadilat gerekçesiyle ve 3 ay süre ile hizmete kapatılacak olması nedeniyle, yurt dışında yaşayan vatandaşlardan yoğun şekilde şikayet aldıklarını belirtti.

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak

Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak Çiğdem Karaaslan: Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Yakakent İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında "16 Nisan'da egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET