• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİ KAZANACAK

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, "Hükümet çamura saplanmış bir araba gibi, Mustafa Kemal'in askerleri kazanacak" dedi.

14 Ekim 2016 Cuma 10:51
Tufan Akcagöz: Mustafa Kemal'in askerleri kazanacak

ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli ve yönetim kurulu üyeleri CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz’ü makamında ziyaret etti. Hükümetin, o zamanki adıyla Fethullah Gülen Cemaati ile yakınlaşmasının zararlarını vaktinde defaatle söylediklerini belirten Tufan Akcagöz: " Fetö yapılanması ile ilgili söylenecek her şeyi söyledik. Kendini Ruhbani bir lider gibi lanse eden Fethullah Gülen'in, bu tavırlarının bile gayriislami olduğunu ifade ettik. Uzun yıllardır Amerika'da yaşıyor. Amerika kimi bu kadar çok himaye ediyorsa, mutlaka aralarında bir ilişki vardır. Bunları söyledik ama hükümet tarafından dikkate alınmadı. Çünkü o dönem işbirliği içindeydiler. Çok sonra bu ortaklık bozuldu. "dedi. 


           
15 Temmuz darbe girişiminden sonra AKP Genel Merkezi'ne Atatürk posteri asıldığını hatırlatan Akcagöz, " Bu bir ihtiyaç mıydı, mecburiyet mi? Yoksa bir kandırmaca mı? Her neyse. Hükümet 15 temmuzda, Türkiye'nin birleştirici paydasının Mustafa Kemal Atatürk olduğunu görmüştür ama bunun gereğini yerine getirmiyor. Çamura saplanmış bir araba gibiler. Biri çekip çıkarmasa, kendi başlarına çıkacakları yok. Milletimiz Akp'yi, saplandığı yerde kaderiyle baş başa bırakacaktır. Çünkü ülkeyi getirdiği bu günün sorumlusu AKP'dir ve milletimiz artık gerçeklerin farkında. Seçim öne mi alınacak diye soranlar oluyor. Ya herru ya merru. Sandık gelsin, milletimiz gereken dersi verecek, Türkiye'nin ortak paydası olan Mustafa Kemal Atatürk'ün partisi kazanacaktır. Başımıza gelen her felaket, Atatürk'ten ve onun felsefesinden uzaklaştığımız içindir. Terörü de biz bitireceğiz, Türkiye'yi ekonomik refah seviyesine de biz çıkaracağız. Sadece kaçak sarayın masraflarını kıssan,  binlerce fakir aile doyuyor. "dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek.. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul mesajı: Devamı gelecek... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisinin devamının geleceğini söyledi.

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı Bakan Kılıç referandum kampanya tanıtım toplantısına katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'nın ardından katıldığı canlı yayınlarda değerlendirmelerde bulundu. 

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret

MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret MÜSİAD Samsun Şubesi'nden CHP'ye ziyaret. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz‘ü makamında ziyaret etti.

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi

Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi Tufan Akcagöz, Samsun'da minibüsçülerin derdini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı ve CHP'nin Ecevit'li yıllarının Dış İşleri Bakanı Turan Güneş'in oğlu olan Prof.Dr.Hurşit Güneş, CHP Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET