• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TUFAN AKCAGÖZ: MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİ KAZANACAK

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, "Hükümet çamura saplanmış bir araba gibi, Mustafa Kemal'in askerleri kazanacak" dedi.

14 Ekim 2016 Cuma 10:51
Tufan Akcagöz: Mustafa Kemal'in askerleri kazanacak

ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli ve yönetim kurulu üyeleri CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz’ü makamında ziyaret etti. Hükümetin, o zamanki adıyla Fethullah Gülen Cemaati ile yakınlaşmasının zararlarını vaktinde defaatle söylediklerini belirten Tufan Akcagöz: " Fetö yapılanması ile ilgili söylenecek her şeyi söyledik. Kendini Ruhbani bir lider gibi lanse eden Fethullah Gülen'in, bu tavırlarının bile gayriislami olduğunu ifade ettik. Uzun yıllardır Amerika'da yaşıyor. Amerika kimi bu kadar çok himaye ediyorsa, mutlaka aralarında bir ilişki vardır. Bunları söyledik ama hükümet tarafından dikkate alınmadı. Çünkü o dönem işbirliği içindeydiler. Çok sonra bu ortaklık bozuldu. "dedi. 


           
15 Temmuz darbe girişiminden sonra AKP Genel Merkezi'ne Atatürk posteri asıldığını hatırlatan Akcagöz, " Bu bir ihtiyaç mıydı, mecburiyet mi? Yoksa bir kandırmaca mı? Her neyse. Hükümet 15 temmuzda, Türkiye'nin birleştirici paydasının Mustafa Kemal Atatürk olduğunu görmüştür ama bunun gereğini yerine getirmiyor. Çamura saplanmış bir araba gibiler. Biri çekip çıkarmasa, kendi başlarına çıkacakları yok. Milletimiz Akp'yi, saplandığı yerde kaderiyle baş başa bırakacaktır. Çünkü ülkeyi getirdiği bu günün sorumlusu AKP'dir ve milletimiz artık gerçeklerin farkında. Seçim öne mi alınacak diye soranlar oluyor. Ya herru ya merru. Sandık gelsin, milletimiz gereken dersi verecek, Türkiye'nin ortak paydası olan Mustafa Kemal Atatürk'ün partisi kazanacaktır. Başımıza gelen her felaket, Atatürk'ten ve onun felsefesinden uzaklaştığımız içindir. Terörü de biz bitireceğiz, Türkiye'yi ekonomik refah seviyesine de biz çıkaracağız. Sadece kaçak sarayın masraflarını kıssan,  binlerce fakir aile doyuyor. "dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan flaş başkanlık açıklaması! Cumhurbaşkanı Erdoğan, son dönemde yapılan sistem tartışmalarını çok olumlu bulduğunu belirterek, "Türk siyaseti artık bu konuları konuşabilecek tartışabilecek yetkinliğe ulaşmıştır. İnşallah 80 milyon el ele vererek, hiç kimsenin dışlanmadığı, hiç kimsenin ötekileştirmediği geleceğin Türkiye'sini beraber kuracağız" dedi.

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde

CHP heyeti Samsun'un Çarşamba ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Sevda Erdan Kılıç ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çarşamba ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti

Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti Fuat Köktaş, Berat Albayrak'ı ziyaret etti! AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu

Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu Çiğdem Karaaslan Çevre, Şehir ve Kültür başkanlarıyla Ankara'da buluştu! AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 81 ilin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları çevre, şehir ve kültür başkanlarıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI